Rüyada “Rüyada Ağlayan Güvercin Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Ağlayan Güvercin Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Ağlayan bir güvercinin rüyada görülmesi sabırlı insan olamaya, sevincini başkalarıyla paylaşmaya, sevinç gözyaşlarına ve hayırlı hayatlara işaret etmektedir. Rüyasında ağlayan güvercin gören kişilerin yoksulluktan kurtularak zenginliğe kavuşacakları şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyalarında ağlayan güvercin gören kişilerin kendilerini suçlamak isteyen kişiler olabilir. Bu kişilerin olabilecek varlığına karşı dikkatli olmaları gerekir.

Rüyada Güvercin Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada güvecin görmek sadık bir dosta uzaklardan gelecek olan rızka ve mallara ve alınacak olan müjdeli haberleri işaret etmektedir. İbn-i Sîrîn (r.a) tabirine göre; rüyada görülen beyaz güvercin uzaktan alınacak olan haberlere rivayet etmektedir.

Rüyada güvercin görmek Diyanet, hayırlara vesiledir ve rüya gören kişinin bütün isteklerini Allah yerine getirir şeklinde yorumlamaktadır.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; Rüyada görülen güvercin sadık sevgili ve dost, emin sefire delalet eder. Bazen sırları hıfz eden ailesi için meşakkatlere tahammül eden masum kadınlara delalet eder.

Rüyada Beyaz Güvercin Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada beyaz güvercin görmek rüya gören kişinin iyiliğine yorulmaktadır. Rüyada görülen beyaz güvercin ahlaklı kişiyi, barışı, müjdeli haber ve sevinci işaret etmektedir. Rüyasında uçan beyaz güvercin gören kişiler tez vakitte iyi ve müjdeli haberler alırlar.

Rüyada görülen beyaz güvercin rüya sahibinin mal ve rızkının artacağına, beyaz güvercin almak ise mutlu olacağına işaret etmektedir. Rüyasında siyah renkli güvercini çirkin olarak gören kişilerin rüyaları kötü ameli işaret etmektedir.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Ağlamak neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Ev Güvercin Girmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada eve güvercin girmesi rüya sahibinin kötü günleri aşarak başarıya ulaşacağına işaret etmektedir. Rüyada eve giren güvercini gören kişiler sevdiği kişilerle konuşurken onların sözlerini dinlemeyerek yalnızlık yaşayacağına ve yaşanılan herhangi bir kötü durum dolayısı ile üzüntü yaşayacağına işaret etmektedir.

Evin içersinde güvercin olduğunu gören kişilerin gördüğü rüyalar;

  • Evde yuva yapan güvercin maddi ve manevi rahatlığa
  • Evden çıkan güvercin aile içersinde olan sıkıntının bir ayrılığa neden olacağına
  • Evin içersinde olan güvercin sorunlarının en kısa zamanda sona ereceğine
  • Evdeki beyaz güvercin çok büyük refah ve ferahlığa ve aile sorunlarının çözüleceğine
  • Ev güvercini görenlerin maddi kazançlarını yüksek olacağı ve ters giden işlerinin düzeleceğine işaret etmektedir.

Rüyada Çok Sayıda Güvercin Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada çok sayıda güvercin görmek rüya sahibinin toplum içerisine kıymetinin bilineceğine ve itibarının artacağına işaret etmektedir. Hayırlı rüyalar arasında sayılacak olan rüyada çok sayıda güvercin görmek, rüya sahibinin yaşamakta olduğu stresten kurtularak rahata ereceğine işaret etmektedir. Rüyasında güvercin sürüsü gören kişilerin mutlu olmak için çaba harcamaları gerektiği ve stresli hayat sürdürmeye işaret etmektedir.

Rüyada Güvercin Yavrusu Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada güvercin yavrusu görmek rüya sahibinin iş hayatında yeni atılımlar yapacağına ve özlem duyduğu bir kişi ile kavuşacağına işaret etmektedir. Rüyada görülen güvercin yavrusu büyük kazançlara işaret etmektedir. Rüyasında güvercin yavrusu gören kişilerin karar verecekleri konularda inisiyatiflerini kullanmaları kendileri için iyi sonuçlar getirebilir.

Rüyada beyaz güvercin yavrusu gören kişiler hedeflerine net ve temiz olarak ilerlerler, güvercin ve yavru güvercini bir arada gören kişiler alacakları büyük kararların gelecekleri için isabetli olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Güvercinin Uçtuğunu Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada güvercin uçtuğunu görmek ve güvercinin uçarak kendine gelmesi uzaklardan gelecek olan müjdeli haber demektir. Güvercin ile ilgili olarak görülen rüyalar her şekilde mutluluğa delalet ederek yorumlanmaktadır. Rüyasında güvercinin uçtuğunu gören kişilerin tüm arzuları ve istekleri Allah-u Teala tarafından yerine getirilir.

Güvercin tabiri için, Rüyada Güvercin Görmek neye işarettir? Yazımızdan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Güvercin Yakalamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada güvercin yakalamak bazı yorumlarda rüya sahibinin kız çocuğu olacağına işaret etmektedir. Rüyasında güvercini yakalayan kişi bekar ise evlilik yapacağına işaret etmektedir. Rüyalarında güvercinin üzerine sıçradığını gören kişiler sevinç ve ferahlık yaşarlar.

Rüyada Güvercin Beslemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada güvercin beslediğini görmek;

  • İşe girmeyi veya yönetici olmayı,
  • Vefakâr bir kadını ve sadık bir dostu,
  • Sadık bir sevgiliyi,
  • Mutluluk ve sevinci işaret etmektedir.

Rüya sahibi bekar ise güzel ve ahlaklı bir bayanla ya da yakışıklı bir bey ile izdivaç yapacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani