Rüyada “Rüyada Ağlama Duvarını Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Ağlama Duvarını Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Ağlama duvarının rüyada görülmesi genel olarak olumlu ve hayırlı şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişiye, görüldüğü duruma göre farklı şekillerde yorumlanır. Rüyada ağlama duvarını görmenin farklı yorumları şu şekildedir;

 • Rüya sahibi bekar ve kadın ise; zengin ve yakışıklı bir kimse ile tanışacağına işaret eder. Rüya sahibinin bu kişi ile bir ilişki yaşayacağı ve aşık olacaklarına delalettir.
 • Rüya sahibi özel çalışan ise; yüzünün güleceğine işaret eder. Rüya sahibine şanslı bir dönemi müjdeler.
 • Rüya sahibi devlet memuru ise; iyi niyetli bir insanla yakın zamanda dünya evine gireceğine delalet eder.
 • Rüya sahibinin çocuğu var ise; huzursuz günler geçireceği bir döneme işaret eder. Rüya sahibinin kendini iyi hissetmeyeceği ve başına bir bela geleceği şeklinde yorumlanır.
 • Rüya sahibi nişanlı ise; nişanlısı ya da nişanlısının ailesi ile gerginlik yaşayacağına delalet eder.
 • Rüya sahibi bekar ise; yakın zamanda âşık olacağına işaret eder.
 • Rüya sahibi işsiz ise; yakın zamanda yüksek mertebelere sahip olacağı bir iş bulacağını müjdeler.

Rüyada Ağlayan Birinin Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada ağlayan birini görmek; ferahlamaya, can bulmaya, tazelenmeye ve yeniden oluşan umuda delalet eder. Rüyasında ağlayan birini gören kimse, çok mutlu olacağı bir döneme girer. Rüya sahibinin başarılarının artacağına, yeni kazanç kapıları bulacağına ve mutsuz günlerin sona ereceğine işaret eder.

Rüyada Ağlayan Birinin Duyulması Ne Anlama Gelir?

Rüyada ağlayan birini duymak; yükselmeye, rütbe sahibi olmaya ve ilerlemeye delalet eder. Rüya sahibinin güzel sürprizlerle karşılaşacağı ve yüzünün güleceği şeklinde yorumlanır. Bazı yorumcular bu rüyayı; rüya sahibinin hela yollardan kazanacağı ekmeği yiyeceği şeklinde yorumlar.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Ağlamak neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Ağlayan Bir Erkeğin Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada ağlayan bir erkek görmek; rüya sahibinin zor bir durumda iken tanıdıklarından gelen desteği temsil eder. Rüyada ağlayan bir erkek görülmesi bazı yorumcular tarafından rüya sahibine nazar değdiği ve bu nedenle üzerinden ağırlık hissettiği şeklinde yorumlanır. Rüyada ağlayan bir erkeğin teselli edildiğinin görülmesi ise teselli edilen erkekten, rüya sahibinin yardım isteyeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ağlayan Bir Kadının Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada ağlayan bir kadın görmek; rüya sahibinin çevresinde bulunan iyi niyetli insanları simgelemektedir. Rüya sahibi erkek ve bekar ise; hayatına girecek olan iyi niyetli bir kadını simgeler. Rüyada ağlayan bir kadının gülmeye başladığını görmek, rüya sahibinin yakın çevresinde bulunan bir kadının ecelinin yaklaştığına delalet eder.

Rüyada Duvar Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada duvar görmek; rüya sahibinin iman yönünden kuvvetli ve itibar sahibi biri olduğuna delalet eder. Bazı yorumcular bu rüyayı; adı duyulmuş, büyük bir şahsiyetin vefatına alamet olarak yorumlar. Bu rüyanın Diyanet yorumu; rüyada görülen duvar düz ve doğru ise rüya sahibinin iyilik ve doğruluğuna işaret eder. Rüyada görülen duvar, yıkılmak üzere ve sağlam değilse rüya sahibinin halinin bozulacağına delalettir. İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüyasında sağlam bir duvarın üzerinde olan kimsenin hali düzelecek, geliri artacaktır.

Ağlayan Duvar görmenin tabiri için, Rüyada Ağlayan Duvar Görmek neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Duvarın Üzerinden Göz Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada duvarda göz görmek; rüya sahibinin beklentilerine ulaşacağına işaret eder. Rüya sahibinin hayatında olan sorunların çözüme kavuşacağın müjdeler. Rüya sahibi bekar ise; kısa bir süre içerisinde evleneceğine delalettir.

Rüyada Duvarlardan Geçtiğinin Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada duvarlardan geçmek; rüya sahibine üstün başarılar, yüklü miktarda kazanç müjdeler. Rüyada duvarlardan geçmek ile ilgili farklı yorumlar şu şekildedir;

 • Rüyada duvarın içinden geçmek; rüya sahibinin hayatının rahat ve güzel geçeceğine delalet eder. Bazı yorumcular bu rüyayı; rüya sahibinin hayatında ki kötü düşünceler ve planlara sahip kişiler olarak olumsuz şekilde tabir eder.
 • Rüyada dar bir duvardan geçmek; rüya sahibinin kötü günler yaşayacağına ve bir çıkmaza sürükleneceğine delalet eder. Bazı yorumcular bu rüyayı; rüya sahibinin rızkının her geçen gün artacağı şeklinde olumlu yorumlar.
 • Rüyada iki duvar arasından geçmek; rüya sahibinin emeklerinin boşa gideceğine delalet eder.
 • Rüyada duvar deliğinden geçmek; rüya sahibinin hayal ettiği şeylere kavuşacağına delalet eder. Rüya sahibine bolluk ve bereket içerisinde yaşayacağı müjdesini verir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani