Rüyada “Rüyada Ağlayan Duvar Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Ağlayan Duvar Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Ağlayan duvarın rüyada görülmesi, maddi bakımdan rahatlayarak ferah bir hayata kavuşacağı manasına gelmektedir. Rüyada ağlayan duvar görmenin manası, rüyayı gören kişinin sevdikleri ile birlikte mutlu günler geçireceği şeklinde yorumlanabilir.

Rüyasında ağlayan duvar gören kişilerin sağlıkları ve huzurları yerinde olur ve erteleyerek askıda bıraktıkları işleri olumlu olarak sonuçlanır. Rüyasında ağlama duvarını gören kişilerin hayatları boyunca yokluk çekmeyecekleri ve bütün zorlukların üstesinden kolaylıkla gelecekleri şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Duvar Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada duvar görmek önemlidir ve yaşanan yıllar ile yorumlanır. Ebu Sait El Vaiz’e göre; doğru ve düzgün bir duvar gören rüya sahibinin hali iyi olur, yıkık bir duvar gören rüya sahibinin ise hali bozuk olur şeklinde yorumlamıştır. Bir kimse rüyasında duvarın üstüne oturduğunu görüyor ise servet, şeref ve rütbeye erişir. Bir tarafa eğilmiş olarak duvar görmek rüya sahibinin hidayet ve hikmete erişeceğine delalet eder. İbn-i Sîrîn (r.a) tabirine göre; rüyasında duvar gören kişinin gördüğü duvar kendi durumunu işaret eder.

Rüyada Duvar Yarığı Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada duvar yarığı gören kişilerin istedikleri hedeflere ulaşmada zorluklarla karşılaşabileceği ve üzüntülü ve stresli bir dönem geçirecekleri şeklinde yorumlanmaktadır. Diğer bir yorumda ise rüya sahiplerinin ellerinin bollaşacağı manası bulunmaktadır. İslami tabirlerde rüyada duvarın yarılması rüya sahibinin karşılaşacağı bir tehlikeden dolayı uyarılmasına delalet etmektedir. İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; Duvarda yarık gören rüya sahibinin iki cümle veya iki makam mevkiinde aile bireyleri içersinde birinin iki olacağına manasına gelir.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Ağlamak neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Kırık Duvar Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada kirli duvar görmek rüya sahibinin keyfini kaçıracak olan kötü bir habere, yaşanılan sorunların büyüyerek üzüntü yaratmasına ve pişmanlık duyulacak olan işlerden uzak durulması gerektiği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada kırık duvar görmek sevinçli ve müjdeli habere, maddi zorlukların biteceğine ve önünde hayırlı kapılar açılacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Diğer bir rivayete göre rüyasında kırık duvar gören kişilerin çıkan dedikodularla kendini rahatsız hissedeceği ve ettiği duaların kabul görerek sıkıntılarının bir anda geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada Duvar Yıkmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada duvar yıkıldığını görmek rüyayı gören kişinin meslek hayatındaki başarının düşeceği ve zorluklarla dolu sıkıntılı bir dönem geçireceği anlamına gelir. Rüyasında duvarın üzerine yıkıldığını görenlerin ellerine geçecek fırsatlar ile nasiplerinin artacağı ve maddi bolluk yaşayacakları anlamında yorumlanır. Rüyada duvar yıkmak ile ilgili farklı yorumlar şu şekildedir;

  • Rüyada duvar yıkmak, rüya sahibinin duvarı kendisinin yıktığını görmesi ticaretlerle uğraşanların kısmetlerinin açık olduğuna delalet etmektedir.
  • Rüyada deprem sonucunda duvarların yıkıldığını görmek rüya sahibinin sorun ve sıkıntılarla karşılaşacağı şeklinde yorumlanmaktadır.
  • Rüyasına cami duvarının yıkıldığını gören kişiler orada yaşayan kişilerin hepsi ile alakalı olacak üzüntülü bir olaya delalet etmektedir.

Rüyada Kirli Duvar Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyasında herhangi bir duvarın kirli olduğunu gören kişilerin zamansız kayıp yaşamayacakları ve kötü hastalık sahibi olmayacakları şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyasında kendi evlerinin duvarının kirlendiğini görmek rüya sahibinin işlerinin hikmete kavuşacağına ve aşk hayatlarının oldukça güzel dönemlere girdiğine delalet etmektedir. Rüyasında kirli bir duvarı sildiğini gören kişilerin eşleri ile aralarında olan tartışmalar sona ererek evlilikleri ile alakalı yeni kararlar alacakları manasında yorumlanmaktadır.

Apartman tabiri için, Rüyada Apartman Görmek neye işarettir? Yazımızdan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Duvar Ördüğünü Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada duvar ördüğünü görmek rüya sahibinin kötü düşüncelerden ve yaşadığı kaygılardan kurtularak huzurlu bir yaşam süreceği manasına gelmektedir. Rüyada bahçe duvarı görmek ve bahçe duvarını örmek rüya sahibinin maddi zararlara uğramamak için tasarruflu yöntemleri denemesi gerektiği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada duvar örülmesini yorumlarken Câferi Sâdık (r.a) demiştir ki; örülen duvar çamur ve tuğladan inşa ediliyorsa emanette doğruluk ve dinde kurtuluş denektir. Kerpiç ve kireçten örülen duvar ören kişiler kötü niyetlidirler ve dini bozuk olurlar.

Rüyada Duvarın Çatladığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında duvar çatlaması gören kişilerin işlerinde sorunlarla karşılaşarak maddi zarara uğrayacakları şeklinde yorumlanmaktadır. Bazı yorumculara göre ise rüyada duvar çatlağı görmek sıkıntılardan kurtulup huzur ve refaha kavuşacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada duvar yarığı görmek, kişilerin hal ve hareketlerini kontrol ederek Allah’a sığınmaları ve hayatlarını Allah’a sığınarak geçirmeleri gerektiğine delalet etmektedir. Rüyada çatlayan bir duvarı görmek, kişilerin mal sahibi olacağı ve borçlarından kurtulacakları manasında yorumlanmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani