Rüyada “Rüyada Zurna Görmek” Görmek

Rüyada Zurna Görmek

Rüyada Zurna görmek, gereksiz ve boş işler ile geçirilmiş zaman dilimine ve bireyin bütün hayatını mahvedecek biçimde hareket etmesine işarettir. Rüyada zurna çalmak, etrafından ve sevdiklerinden gelmiş olan uyarılara rağmen kulak asmayarak harekette bulunduğuna yorumlanır. Rüyada zurna sesi duymak, aynı zamanda yoksulluktan kurtulmak manasına gelir. Rüyada zurna çalanı görmek, birey, ailesinin her çeşit ihtiyacını üstlenen aile reisinin olunacağına delalettir.

Rüyada Zurna Görmek İslami Anlamı

Rüyada Zurna görmek, Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; dedikodu, fitne ve oyuna işaret eder. Hayırlı bir şekilde yorumlanan bu rüya, uzun zamandır çocuk hasreti çeken aile fertlerinin mutlu bir haber alacağı şeklinde yorumlanabilir. Davul zurna görmek, bireyin beklenmeyen bir sürpriz ile hayatının değişeceği, maddi ve manevi olarak çok değişik bir vaziyete gireceği, bereket ve bolluk içerisinde yaşanacağı manasına da gelir.

Rüyada Zurna Çalmak

Rüyada zurna çalmak, keder, üzüntü ve sıkıntıların sona ermesine, hesap yapan bireylerin ağlayacağı manasına gelir. Kimi zaman bu rüya oldukça yakın zaman içerisinde sevinilecek bir haber almaya ya da uzun vakittir görülmeyen bir yakının görüleceğine tabir edilir. Rüya içerisinde zurna çalmak, iş yaşamına bireyin eline geçecek olan fırsatların değerlendirilmesi şeklinde yorumlanır.

Rüyada Zurna Sesi Duymak

Rüyada zurna sesi duymak, sevinç ve ferahlığa, iyi sözler duymaya, bekarların evlenmesi anlamını taşır. Ayrıca rüyada zurna sesi duymak, evliler adına bir çocuk manasına gelir. Kimi zaman zurna sesi duymak, bireyin iş hayatına anında bir fırsat yakalanacağına tabir edilir.

Rüyada Davul Zurna Görmek

Rüyada davul zurna görmek, bireyi derin bir yerden tesir edecek bir huzurun, çocuk ehli olmanın ya da oldukça güzel bir kişi ile yaşamını birleştirmek manasına gelir. Hiçbir problem ve sıkıntının kalmayacağı oldukça güzel döneme girecek olan bireyin, yıldızının parlayıp kısmetlerinin artmasıyla şansının da açılacağına delalet eder.

Rüyada Düğünde Zurna Çalmak

Rüyada düğünde zurna çalmak, bireyin kederinin ve üzüntüsünün gideceğine, oldukça olumlu haberler alacağına işaret eder.

Rüyada Zurna Almak

Rüyada zurna almak, fitne ve dedikodu sözler ile herkesi birbirine düşman eden, herkese sorun yaratan biri şeklinde tabir edilir. Rüya içerisinde zurna almak, can sıkıntısı ve ağlayıp feryat etme şeklinde yorumlanır.

Rüyada Zurna Kırmak

Rüyada zurna kırmak, rüyayı gören bireyin keyfini ve huzurunu kaçıracak olan olayların göstergesi olarak yorumlanır.

Rüyada Kaval Görmek

Rüyada kaval görmek, hasta bireyler için vefat durumlarına, sağlıklı bireyler için ise Kuran-ı Kerim dinlemeye işarettir. Rüyada kaval görmek ve kavalı çaldığını görmek, sahip olanlar için güzel Kuranı Kerim okumaya şeklinde yorulur.

Rüyada Kaval Üflemek

Rüyada kaval üflemek, rüyayı gören kişinin görüşüne göre değişmektedir. Koyun çobanının kaval üflediğini görmesi, sevindirecek haberler alınmasına yorumlanır. Bireyin kendisinin kaval üflediğini görmesi gurbete düşüp sevdiklerinden ayrılması ve hasrete düşmesi anlamına gelir. Bu yüzden birey biraz acı çekecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani