Rüyada “Rüyada Zümrüt Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Zümrüt Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada zümrüt görmek, hayırlı evlat, hayırlı mal mülk anlamına gelir. Rüya sahibinin alın terini helal yoldan kazanması demektir. Bekar kişiler için rüyada zümrüt görmek hayırlı evlilik ile evli kişiler için ise hayırlı evlat ile yorumlanır. Rüyada görülen zümrüt hayırlı dost ve akraba ile de yorumlanır. Bu kişilerden alınacak destek sayesinde zor günlerin aşılacağı anlamına gelir.
Bazı yorumculara göre rüyada zümrüt görmek hayra alamet değildir. Çıkan dedikodular yüzünden rüya sahibinin zor günler yaşayacağı, mutsuz olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Zümrüt Görmek İslami Anlamı

Kirmani (r.a) demiştir ki; rüyada zümrüt görmek din ve mezhep demektir. Rüya sahibinin dinine bağlı bir kimse olması ile yorumlanır. Cafer-i Sadık (r.a) şöyle buyurmuştur; zümrüt görmek kişinin şehadetini ve cennetlik iyilikler yapmasını gösterir. Pek çok İslam alimine göre rüya, güzel ahlaklı ve iyi yürekli dostları da temsil eder.

Rüyada Zümrüt Kolye Görmek

Rüyada zümrüt kolye görmek; rüya sahibinin bekar ise hayırlı kısmet bulacağına, şayet evli ise yuvasının her daim huzurlu devam edeceğine işarettir.

Rüyada Zümrüt Taşı Görmek

Rüyada zümrüt taşı görmek; kişinin gerek aile yaşantısında gerek iş yaşantısında huzuru bulacağı anlamına gelir. Büyük mutluluklar, bir dileğin gerçekleşmesi, huzurlu hayat anlamına gelir. Hayırlı dost ve akrabalar ile geçirilen güzel zamanlar olarak da yorumlanır.

Rüyada Zümrüt Yüzük Görmek

Rüyada zümrüt yüzük takmak; rüya sahibinin aklı selim biri olması, doğru kararlar vermesi ve bu sayede de hayatını mükemmel bir şekilde devam ettirmesi anlamına gelir. Zümrüt yüzük hayırlı ve zengin kimseden gelecek evlilik teklifi ile de yorumlanır.

Rüyada Zümrüt Küpe Görmek

Rüyada zümrüt küpe takmak; çok hayırlı haberler almaya, beklentilerin karşılanmasına yorumlanır. Aile yaşantısı içinde sıkıntılar var ise gelecek bir haber ile bu sıkıntılardan tamamen kurtulmaya, hayırlı birinden yardım almaya işarettir.

Rüyada Zümrüt Yeşili Görmek

Rüyada zümrüt yeşili görmek; rüyayı görenin şanslı bir kişi olmasına ve girdiği her işte başarı sağlamasına işaret eder. Özel yaşantısında ve iş hayatında beklenen mutluluğun yakalanması olarak da yorumlanır. Kimi zaman rüyada zümrüt yeşili görmek kolay yoldan elde edilen kazanç olarak da yorumlanır.

Rüyada Zümrüt Bulmak

Rüyada zümrüt bulmak; şeref sahibi olmak ile yorumlanır. Zümrüt bulan iyi bir makama yükselir ve hak ettiği her şeyi elde eder. Çevresinde sözü geçen ve sevilen bir kimse olur. Bütün kazancını kendisi elde ettiği için dayanıklı ve karakterli kimse olarak da yorumlanır.

Rüyada Zümrüt Yeşili Elbise Görmek

Rüyada zümrüt yeşili elbise görmek; kişinin kendi çabalarıyla iyi bir mevkiye gelmesi anlamına gelir. Helal kazancın ve başarının ömür boyu sürmesi ile yorumlanır. Rüya sahibi kişinin bu elbiseyi giydiği gibi başarıyı da üzerine giyerek gittiği her yerde başarılı olması ile yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani