Rüyada “Rüyada Zırh Görmek” Görmek

Rüyada Zırh Görmek

Rüyada Zırh görmek, güvenlik ve tedbir ile yorumlanır. Rüyasında zırh gören kişi, yapılan uyarıları kulak ardı etmemelidir. Zırh görmek emniyet mensubu kişiler ile de tabir edilir. Rüyada zırh görmek ile alakalı alimlerin dini yorumları şu şekilde olmuştur.

Rüyada Zırh Görmek İslami Anlamı

Rüyada Zırh görmek, Cafer-i Sadık (r.a) tehlikeli işler yapan kişiler ile yorumlamıştır. İmam Nablusi (r.a) Rüyasında zırh gören kişi, bunu uyarı olarak kabul etmelidir ve her daim temkinli hareket etmelidir demiştir. İbni Sirin (r.a) Rüyada zırh görmeyi, koruyucu olan kişiler ile yorumlamıştır.

Rüyada Çelik Zırh Görmek

Rüyada çelik zırh görmek, tehlikeli işler yapar iken korunmak ile tabir edilir. Rüyasında çelik zırh gören kişi, önlem almadan herhangi bir iş yapmamalıdır. Çelik zırh aile büyükleri tarafından edilen dua ile de yorumlanmaktadır. Rüyada çelik zırh görmek ve giymek, olaylardan zarar almadan kurtulmak ile yorumlanır.

Rüyada Altın Zırh Görmek

Rüyada altın zırh görmek, kutsal olan görev ve meslekler ile tabir edilir. Rüyasında altın zırh gören kişi, evlatları tarafından korunacak ve kalkındırılacaktır. Rüyada altın zırh görmek, başkalarının aldığı güvenliğe güvenmek ve yanılmamak ile de tabir edilir.

Rüyada Zırhlı Araç Görmek

Rüyada zırhlı araç görmek, askeri işler ile yorumlanır. Rüyasında zırhlı araç gören kişi, değerli ve saygı değer kişiler ile toplantıya katılacaktır. Rüyada zırhlı araç görmek ve binmek, koruma altında olmak ile tabir edilir. Rüyasında zırhlı araç kullanan kişi, ailesini korumak için çabalayan kişidir.

Rüyada Zırhlı Asker Görmek

Rüyada zırhlı asker görmek, çatışma ve şehit haberleri ile tabir edilir. Rüyasında zırhlı araç gören kişi, çatışmaya katılacak ve şehit düşecektir. Rüyada görülen zırhlı asker, güvende olan ve korunan ülke ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada Savaş Zırhı Görmek

Rüyada savaş zırhı görmek, çatışmalardan zarar görmemek ve güvenli bölgeye alınmak ile yorumlanır. Rüyada görülen savaş zırhı zaferin habercisi olarak tabir edilir. Rüyasında savaş zırhı gören kişi, hayatta yaşayacağı tüm olumsuzluklar ve sorunlara karşı önlem almış, bilinçli kişidir.

Rüyada Zırh Giymek

Rüyada zırh giymek, dua almak ile tabir edilir. Rüyasında zırh giydiğini gören kişi, göz hapsinde olan ve korunmaya çalışılan kişidir. Rüyada zırh giymek, cesaret ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Kara Şövalye Görmek

Rüyada kara şövalye görmek, plan yapmış ve önlem almış düşman ile yorumlanır. Rüyasında kara şövalye gören ve koran kişi, düşmanları tarafından mağlup edilecek ve zarar görecektir. Kara şövalye görmek, düşman ile anlaşma yapan kişiler ile de tabir edilir.

Rüyada Şövalye Görmek

Rüyada şövalye görmek, güvenmek ile yorumlanır. Rüyasında şövalye gören kişi, güveneceği insanlar ile tanışır. Rüyada şövalye görmek, korkuların son bulması ile de tabir edilir. Rüyasında şövalye gören kadın, kendini koruyacak ve sakınacak bir erkek ile tanışacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani