Rüyada “Rüyada Zincir Görmek” Görmek

Rüyada Zincir Görmek

Rüyada zincir görmek, rüya sahibinin kuvvetli olması, hayırlı kısmetlerinin olacağı, korku dolu anların yaşanacağına, helal para kazanması, kötü bir laf işitilmesine, çok iyi ya da çok kötü olayların he an gerçekleşeceğine ve işlerin kötüye gitmesi şeklinde yorumlanmaktadır. Kişinin yanında zincir bulundurması ya da zincirin elinde olarak görülmesi ise; işlenecek olan günahları işaret edip acilen tövbe edilmesi gerektiği anlatılmaktadır.

Rüyada Zincir Görmek İslami Anlamı

Ayrıca zincir görmenin uğursuzluk getireceği ve haksızlık durumu yaşanılacağının göstergesi olduğu da söylenmektedir. İslami ve dini yorumu ne anlama gelir? sorusunun cevabı ise; aile ilişkilerinin çok iyi gittiğini ve ileride de bozulmayacağını söylemektedir. Ayrıca çok hayırlı bir rüya olduğu ve parasal getirileri olacağı yorumlanmaktadır. Birbirlerinden farklı yorumlarıyla bazı rüya alimleri rüyada zincir görmek konusunda yaptıkları yorumlamalara aşağıda bulunan paragrafta bir göz atalım.

Rüyada Zincir Takmak

Rüyada zincir takmak, çok hayra yorulmamaktadır. Rüya sahibinin kötü yollara gireceği, Allah’ın huzurunda günahkar olarak görülmeye, din yolundan çıkmaya ve hayatta başarılarının kalmayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Zincir Halat Takmak

Rüyada zincir halat takmak, hem iyi hem kötü olarak yorumlanmaktadır. İyi yorum; kişinin hayallerine kavuşacağını kötü yorum ise; olumsuz haberler alınacağını açıklamaktadır. Bir diğer alim olan İmam Nablusi (r.a) şöyle buyurur; rüya sahibi zincir gördüyse hayırlı kazançlara, hayırlı dostluklara kavuşulacağını yorumlamıştır.

Rüyada Zincir Sallamak

Rüyada zincir sallamak, iyi veya kötü anlama geldiği anlatılmaktadır. Kişinin suç işleyip ceza alacağı söylenmektedir. Ayrıca iyi yorumu ise mutluluk içinde yaşamayı ve sıkıntıdan kurtulmasına işaret etmektedir. Rüya alimlerinden biri olan Cafer-i Sadık(r.a) şöyle demiştir; bu rüyayı gören kişinin huzura kavuşacağına, ibadetlerini eksiksiz bir şekilde yerine getireceğine ve hayırlı bir kısmeti ile evleneceğini söylemiştir.

Rüyada Zincir Kolye Görmek

Rüyada zincir kolye görmek, genel olarak kötü şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin hayatını mahvedecek, her an aklına düşerek kafasını karıştıracak kötü bir kişiye sevdalı olması şeklinde açıklanmaktadır. Diğer alim olan İbni Sirin (r.a) yorumu ise; hayırlı bir kısmetin olacağını, aile içi güzel muhabbetlerin gerçekleşeceğini söylemektedir. Kirmani (r.a) şöyle söyler; zincirin görülmesi bereketin bol olmasına, parasal durumların artmasına, büyük bir haber alınacağını söylemektedir.

Rüyada Zincir Kırmak

Rüyada zincir kırmak, kişinin hayat boyunca şans yollarının açık olması, işlerinin yolunda giderek para kazanılması, başarıdan başarıya koşacağını, önünde bulunan engelleri teker teker aşacağını, kötü giden şans faktörünün iyiye dönmesini, hayırlı bir kısmet bulunacağının ve mutluluğa kavuşulacağının göstergesidir.

Rüyada Zincire Vurulmak

Rüyada zincire vurulmak, rüyayı gören kişinin başkaları tarafından asla yönlendirilemeyeceği, çok fazla bir biçimde özgüven sahibi olması, kariyer basamaklarını hızlı tırmanması anlamına gelmektedir. Maddi durumun artması, aile ortamında huzuru bulması, eş ve dostlarla hoşça vakitler geçirmesine delalettir. Kötü kişilerden kurtulacağı, çok getirili yatırımların karşılığının alınması, güvenilir bir şekilde yaşamaya ve mutlu olmaya yorulur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani