Rüyada “Rüyada Zina Yapmak” Görmek

Rüyada Zina Yapmak

Rüyada Zina yapmak, iyi şekilde yorumlanan rüyalardan değildir. Rüyada zina yaptığını görmek haram mal, haksız kazanç ve torpil ile tabir edilir. Rüyasında zina yaptığını gören kişi, uygunsuz ve yasal olmayan, dini açıdan da günah olan işler yapacaktır. Rüyada zina yapmak ile alakalı alimlerin İslami yorumları şöyle olmuştur.

Rüyada Zina Yapmak İslami Anlamı

Rüyada Zina yapmak, Kirmani (r.a) bu rüyayı büyük günahlar işlemeye ve haram mala yorumlanmıştır. İbni Sirin (r.a) Rüyasında zina yapan kişi, zevklerine ve dünya hayatına düşkün olan kişidir yorumunu yapmıştır. Cafer-i Sadık (r.a) Rüyasında zina yapan kişi, affedilmeyecek günah işleyen ve bundan dolayı rahatsızlık duymayan kişidir demiştir.

Rüyada Sevgiliyle Zina Yapmak

Rüyada sevgiliyle zina yapmak, kalabalık olarak yapılacak günah ve yasal olmaya işler ile yorumlanır. Rüyasında sevgilisiyle zina yaptığını gören kişi, arkadaş çevresi yüzünden yolundan çıkan ve onlara uyan kişidir. Rüyasında sevgilisiyle zina yapan bir erkeğin, helal olmayan geliri vardır. Rüyasında sevgilisiyle zina yapan kadın ahlaksız ve kötü yoldadır.

Rüyada Zina Yapmaktan Vazgeçmek

Rüyada zina yapmaktan vazgeçmek, günahtan dönmek ve tövbe etmek ile yorumlanır. Rüyasında zina yapacak iken vazgeçtiğini gören kişi, hatalarının farkına varacak ve yapmadan geri dönecektir. Rüyada zina yapmaktan vazgeçmek, zarar veren kişileri fark etmek ve onlardan uzak durmak ile de tabir edilir.

Rüyada Evliyken Zina Yapmak

Rüyada eviyken zina yapmak, gözü dışarda koca ve memnun olmayan kadın ile tabir edilir. Rüyada evli olan kişilerin zina yapması ayrılık ile yorumlanır. Rüyasında eşini zina yapar iken gören kadın, aldatılan kişidir. Rüyasında eşini zina yapar iken gören erkek, eşini mutlu edemeyen kişidir.

Rüyada Zorla Zina Yapmak

Rüyada zorla zina yapmak, çaresizlik ile tabir edilir. Rüyasında zorla zina yaptığını gören kişi, yaşadıkları karşısında çaresiz kalan ve kendine farklı yollar arayan kişidir. Rüyada zorla zina yapmak, yapılan işlere bahane bulmak ve ayıplanmamak için acındırma yapmak ile de tabir edilir. Rüyada zorla zina yapan birini görmek, eş baskısı altında olan kadın ve tehdit edilen kişileri delalet eder.

Rüyada Zina Yapanları Görmek

Rüyada zina yapanları görmek, işlenen suçlara şahit olmak ve ortaklı etmek ile yorumlanır. Rüyasında zina yapan kişileri gören rüya sahibi, karşı çıktığı işlere ortaklık edecek ve bu herkes tarafından duyulacaktır. Rüyada tanınan kişileri zina yapar iken görmek, yaşananların farklı bir yüzü olduğunu ve bilinenin tam tersi şeyler yaşandığını delalet eder.

Rüyada Cinsel İlişki Görmek

Rüyada cinsel ilişki görmek, heves ve arzu ile tabir edilir. Rüyasında cinsel ilişkiye giren insanları gören kişi, aldığı kararları sorgulamalı ve kararlarından vazgeçmelidir. Rüyada cinsel ilişkiye girmek, zevk ve dünya hayatı ile tabir edilir. Rüyasında ilişkiye girdiğini gören kişi, kendi kendine zarar verecek işler yapacak ve bu durumdan başkalarını sorumlu tutacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani