Rüyada “Rüyada Zina Görmek” Görmek

Rüyada Zina Görmek

Rüyada zina görmek, tabircilerin ortak noktada buluşamadığı rüyalardan biridir. Rüyada zina yapmak, kimi yorumcular tarafından iyi alınırken kimileri tarafından kötü manada yorumlanmaktadır. Bazı İslam alimlerine göre rüyada zina yaptığını görmek, bu rüya kişinin bir hırsızlığa ya da ahlaksızlığa şahit olması ya da ortak olması olarak tabir olunur.

Rüyada Zina Görmek İslami Anlamı

İbni Sirin (r.a)’e göre zina iyi tabir edilen rüyalardan biridir. Kişinin malının ve mülkünün aniden artacağına ve birden bire çevresinde çok iyi bir konuma geleceğine tabir edilmelidir. Ayrıca çok sayıda dini yorumcuya göre bu rüyayı gören kişi kısa zamanda işini büyütür ya da terfi eder. Bazı alimlere göre ise ticaret ehli olur ve mallarını kısa sürede satar.

Ayrıca rüyada zina görmek, hayırsız arkadaşın yanı sıra hayırsız evlada da tabir edilmektedir. Bazı dini yorumculara göre bu rüya kişinin haram yoldan para kazanmasına tabir edilmektedir. Ayrıca bazı durumlarda bu rüya görüldüğü gibi kişinin bir kadın ile yanlış ilişki kurmasına ve bu nedenle sıkıntı yaşamasına adının karalanmasına tabir edilmektedir.

Rüyada Zina Etmek

Rüyada zina etmek hayırlı olduğu düşünülen bir rüyadır. Kişinin bir süre sonra müjdeli haber almasına tabir edilmektedir. Ayrıca bazı alimlere göre bu rüya kişinin hayır kapısının sürekli açık olmasına ve yardımseverliğine tabir edilmektedir. Bazı alimlere göre ise bu rüya kişinin ilim ve irfan öğreneceğine bir süre sonra ise danışılan ve dini açıdan bilgi sahibi bir insan olacağına yorulmaktadır.

Rüyada Zina Bebeği Görmek

Rüyada zina bebeği görmek ne anlama gelir? Bu rüya kişinin işinden yeni parçalar oluşturacağına ya da ticaret ile uğraşıyor ise ek bir iş yeri açacağına ve işini büyüteceğine tabir olunur. Bazı alimler ise bu rüyayı sahtekarlık ve haram yoluyla kazanılmış parayı helal olarak saymaya ve insanlara bu konuda numara yapmaya ya da kandırmaya tabir edilmektedir.

Rüyada Zina Eden Kadın Görmek

Rüyada zina eden kadın görmek kadın tanınıyor ise hayırsız olarak tabir edilir. Hayırsız ve üzücü bir haber almaya alınan haberle üzülmeye ya da toplum içinde itibar kaybetmeye yorulur. Eğer görülen kadın tanınmayan ya da kişinin hiç bilmediği biri ise bu rüya hayırlı bir haber almaya ya da toplum içinde itibarı yükseltmeye dalalet eder.

Rüyada Zina Eden Erkek Görmek

Rüyada zina eden erkek görmek hurafelere inanmaya ve nasihat dinlememeye tabir edilmektedir.

Rüyada Eşinin Zina Yapması

Rüyada eşinin zina yapması gören kişi kadın ise hayra erkek ise kötü habere yorulmaktadır. Kadın için eşinin işini büyütmesi ve evine bağlı bir baba olması anlamına gelmekle birlikte erkek için kötü bir haber almaya ve itibarını kaybetmeye tabir edilir.

Rüyada Tanımadığı Biriyle Zina Yapmak

Rüyada tanımadığı biriyle zina yapmak bazı alimlere göre kişinin kısa zaman içinde elde edeceği haram maldan paraya tabir olunmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani