Rüyada “Rüyada Zil Görmek” Görmek

Rüyada Zil Görmek

Rüyada Zil görmek, hayırlara, güzel haberlere ve olumlu gelişmelere yorumlanır. Rüyada zilin çalması, eğer rüyayı gören kişi genç bir erkek ise iş hayatında yükseleceğine ve kariyer sahibi olacağına işarettir. Eğer rüyada zil gören kişi genç bir kız ise bu hayırlı bir evlilik yapacağına ya da evlilik hayatında güzel olaylar olacağına yorumlanır.

Rüyada Zil Görmek İslami Anlamı

Rüyada Zil görmek, İmam Nablusi(r.a.) ; orta yaşlı veya yaşlı bir kimseyse hayatının geri kalanını gayet huzur ve refah içinde geçireceğine işarettir. Ayrıca rüya sahibinin ün, şan, şöhret sahibi olacağına da yorumlanmaktadır. İbn-i Şirin(r.a) buyurmuştur ki; Rüyada zil görmek, hoş olmayan sözlere ve yalancılığa işarettir.

Rüyada Zil Sesi Duymak

Rüyasında zil sesi duyan kişi hayatında olumlu başlangıçlar yapacak demektir. Hayırlı bir işe başlayacağına ya da bekar ise kısmetinin açılıp hayırlı bir evlilik yapacağına işarettir. Rüya sahibi evli ise bu evlilik hayatında güzel giden olaylar olacağına yorumlanır. Bazı alimlere göre ise rüyada zil sesi duymak bir erkek evlada yorumlanır.

Rüyada Zil Takıp Oynamak

Rüyasında zil takıp oynadığını gören kişinin çevresine karşı yaptığı davranışlarda alaya alınıp, dalga geçeceğine yorumlanır. Bir takım olaylardan dolayı küçük düşeceğine işarettir. Utanç verici olaylar yaşayacağına işarettir. Birkaç alime göre ise rüyada zil takıp oynamak çok sevindirici bir haber almaya yorumlanır.

Rüyada Zil Çalıp Kaçmak

Rüyada bir zili çalıp kaçtığını gören kişinin çevresinde hakkında kötü haberler konuşulduğuna işarettir. Rüya sahibi bu kötü haberleri ve dedikoduları kısa zamanda öğrenecek ve çevresindeki kişilerle arasının bozulmasına neden olacaktır. Aile hayatında bazı olumsuzluklar meydana geleceğine ve huzursuzluk olacağına da yorumlanır.

Rüyada Zil Sesine Uyanmak

Rüyasında zil sesine uyandığını gören bir kişinin iş hayatında terfi alacağına yorumlanır. Bulunduğu makamdan daha çok yükseleceğine ve maddi anlamda kazançlar sağlayacağına işarettir. Bu yükselişler sayesinde ise çevresi tarafından büyük takdir ve başarı toplayacağına yorumlanır.

Rüyada Zil Çalmak

Rüyada zil çalmak, mirasa işarettir. Rüya sahibinin babasından kendisine kalan bir mirasla hayatı boyunca ferah bir hayat yaşayacağına yorumlanır. Fakat kişi rüyasında tanımadığı birinin kapısının zilini çalıyorsa bu düşkün ve muhtaç duruma düşeceğine, başkalarına sürekli ihtiyaç duyacağına yorumlanır. Arkadaş çevresi tarafından sürekli kendi işlerine alet edilmeye de yorumlanır. Başka bir yoruma göre ise dedikodu ve legal olmayan işlere, çevre tarafından ayıplanmaya işarettir.

Rüyada Zile Basmak

Rüyada zile basmak, rüya sahibi bekarsa gelecekteki eşinin alim, bilgili, hoşgörülü ve saygılı biri olacağına işarettir. Rüya sahibinin yeni arkadaşlar edineceğine ve bu kişilerin oldukça uyumlu, yardımsever kişiler olacağına yorumlanır. Başka bir alime göre ise rüyada zile basmak, büyük kazançlar sağlayacak işlere başlamaya ve bu işlerde büyümeye yorumlanır. Başka bir deyişe göre ise rüyada zile basmak, tehlike ve uyarıya işarettir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani