Rüyada “Rüyada Zıbın Görmek” Görmek

Rüyada Zıbın Görmek

Rüyada Zıbın görmek, hayırlı haberler almak ile yorumlanır. Rüyada zıbın görmek çocuk sahibi olamayan insanlar için çocuk müjdesi olarak tabir edilir. Rüyada bebek zıbını görmek çirkin kadın ile de yorumlanır. Rüyada zıbın görmek ile ilgili alimlerin yaptığı yorumlar şöyledir.

Rüyada Zıbın Görmek İslami Anlamı

Rüyada zıbın görmek, Cafer-i Sadık (r.a)  yolunda gitmeyen işleri yoluna sokmaya çalışmaktır. demiştir. İbni Sirin (r.a) Rüyada görülen zıbın çirkin ve arsız kadını temsil eder. Yorumunu yapmıştır. İmam Nablusi (r.a) Zıbını, yüksek kazanç, ferahlamak ve zengin olmak ile yorumlamıştır.

Rüyada Zıbın Almak

Rüyada zıbın almak, birçok şekilde yorumlanmaktadır. Rüyasında bebek zıbını aldığını gören kişi, müjdeli haberler alır ve yaşadığı sıkıntılardan kurtulur. Rüyada kendi için zıbın aldığını gören kişi, kendini beğenmeyen ve başkalarına özenen kişidir. Rüyada başka bir yetişkine zıbın aldığını gören kişi, hayatına istemediği ve sevmediği insanları almak zorunda kalır. Başka birinin zıbın aldığını görmek, dedikodu ve kötü söz ile tabir edilir.

Rüyada Mavi Zıbın Görmek

Rüyada mavi zıbın görmek, erkek bebek ile yorumlanır. Rüyada mavi zıbın görmek ve almak, hayırlı haberler alınacağı ile tabir edilmektedir. Rüyasında bebeği için mavi zıbın aldığını gören kadın, ikiz bebek sahibi olur. Başka birinin elinde mavi zıbın görmek, istenilen şeylerin gerçek olması için, birinden yardım istemek gerektiği ile yorumlanır. Rüyada mavi zıbın alıp giymek, başarı ve mevki ile de tabir edilir.

Rüyada Bebek Zıbını Görmek

Rüyada bebek zıbını görmek, bebek hastalığı ile tabir edilir. Rüya sahibinin bebeği var ise sağlığına dikkat etmelidir. Yok ise olacak olan bebeğinde bir rahatsızlık olacağı yönünde tabir edilir. Rüyada tanımadığı bir bebeğin üzerinde zıbın gören kişi, hayırlı evlat sahibi olur ve bundan dolayı büyük mutluluk yaşar. Başka bir bebeğe zıbın alındığının görülmesi, yaşanacak olan sözlü tartışma ile tabir edilir.

Rüyada Zıbın Giymek

Rüyada zıbın giymek, baskı altında olmak ile tabir edilir. Rüya sahibi emir alan ve bu durumdan rahatsızlık duyan kişidir. Rüyada zorla zıbın giymek, istenmeyen birliktelik ile yorumlanır. Rüyada başka birinin zıbın giydiğini görmek, birilerine psikolojik baskı yapmak ile tabir edilir.

Rüyada Pembe Zıbın Görmek

Rüyada pembe zıbın görmek, hayırsız işler ile yorumlanır. Rüyasında pembe zıbın aldığını gören kiş, mutsuz olacağını bildiği işleri yapar. Rüyada pembe zıbın giydirilmiş bebek görmek, tartışmalar ve kavgalar ile yorumlanmaktadır. Rüyada pembe zıbın giymek, söylenen yalanlara inanmak ve kandırılarak zarara uğramak ile tabir edilir.

Rüyada Yeşil Bebek Zıbını Görmek

Rüyada yeşil bebek zıbını görmek, hayırlı evlatlar ile yorumlanır. Rüyasında bir bebeğin üzerinde yeşil zıbın gören kişi, evlatlarından yana kaygısız olur. Başka bir bebeğin üzerinde yeşil zıbın gören kişi, başkasının çocuğunu kıskanan kişidir. Bebek için yeşil zıbın almak, çocuklarını baskı ile büyüten aile ile tabir edilmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani