Rüyada “Rüyada Zeytinlik Görmek” Görmek

Rüyada Zeytinlik Görmek

Rüyada zeytinlik görmek, rızk ve helal mal demektir. Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki: Rüyada zeytinlik görmek zeytin ağacı sayısınca kişi ile ortak bir işe girmeye, o işten alnının hakkı ile sıyrılmaya ve bir anda çok para geleceğine işaret eder. Rüyada zeytinden çıkan yağı içtiğini gören kimse bir tür sihre ve hastalığa yakalanır.

Rüyada Zeytinlik Görmek İslami Anlamı

Diyanete göre bazen zeytinyağı göze ve kalp nuruna, bazen de yeni çocuğa işarettir. Rüyada güzel ve temiz bir zeytinlik içerisinde bir hayvan ile karşılaşmak gizli düşmana, fesada, dedikoduya işaret eder. Aynı zamanda güzel iman ve güzel itikat anlamları da mevcuttur.

Rüyada Zeytinlik Satın Almak

Rüyada zeytinlik satın almak hidayete, ilme ve kitaplardan öğrenilecek irfan dolu bilgiye işaret eder. Rüyada anlaşma ile bir zeytinliği satın alarak onun sahibi olan kimse dost meclisinde aklı ve fikirleri ile öne çıkar. İlim yolunda ürettikleri ile birlikte takdirleri üzerinde toplar.

Rüyada Zeytin Bahçesi Görmek

Rüyada zeytin bahçesi görmek günahkar kimse için iman nuruna işaret eder. Rüyada zeytin temizlediğini ya da sıktığını gören kimse çetinlik ve meşakkate düşer. Zeytin hasta kimseler hakkında onların kuvvetli olacaklarına işarettir.

Rüyada Yeşil Zeytin Bahçesi Görmek

Rüyada yeşil zeytin bahçesi görmek üzüntü ve kederdir. Genel olarak rüyasında yeşil rengin hakim olduğunu gören kimse için bir yeis, bir yas, bir pişmanlık noktası doğar. Bir kimsenin yeşil zeytin bahçesinden koparıp zeytin yemesi yahut o zeytine sahip olması hayır berekettir. Genel olarak zeytin kolay elde edilmiş olan bir rızk ile birlikte bolluk dolu bir geçime işaret eder.

Rüyada Zeytin Ağacı Görmek

Rüyada zeytin ağacı görmek mal ve eşyadır. Zeytin ağacını gören kişi bir erkek ise ailesi ve çocukları için muteber ve saygıdeğer işlere imza atacak demektir. Zeytin ağacını gören kişi bir kadın ise hamile kalması, bir kız evlat doğuracağı, komşularından bir konuda fikir alıp en doğru kararı vereceği ihtimalleri de doğmaktadır. Bazı tabircilere göre ise zeytin ağacı, şerefli bir kadın yahut ileride amir olacak bir çocuktur, ya da yüksek bir mevkiye işaret eder demektedir.

Rüyada Zeytinlikte Gezmek

Rüyada zeytinlikte gezmek, bolluğa, zenginliğe, helal kazanca, mirastan pay almaya ve beklenmedik bir yerden büyük oranda para almaya işarettir. Bazı zamanlarda ise bazen veresiye bazen borçtan dolayı fayda kazanmaya işaret eder. Borçların ödenmesi ile birlikte hane halkı ile birlikte ferahlığa erişmeye, haklı yere şükretmeye, daha azıyla yetinecek niyaz dolu bir hayata geçmeye de delalettir.

Rüyada Zeytinlikte Oturmak

Rüyada zeytinlikte oturmak korkuya işarettir. Rüyada zeytinlikte otururken yerin sarsıldığını gören kimse için göç ihtimali doğmuş demektir. Rüyada bir zeytinlik içinde bulunan dağın sarsıldığını veya yerinden ayrıldıktan sonra tekrar yerine geldiğini göre oranın halkına şiddet ve korku isabet eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani