Rüyada “Rüyada Zerdali Görmek” Görmek

Rüyada Zerdali Görmek

Rüyada Zerdali görmek, güler yüzlü biri ile tabir olunur. Bazı rüya tabircileri tarafından yapılan yorumlara göre rüyada zerdali bahçesi görmek, bu güler yüzlü kişi rüya sahibinin kendisidir ve çevresine saçtığı mutluluk ile insanları da güzel bir ruh haline sokuyordur. Bazı yorumlara göre de; rüyada zerdali çekirdeği görmek, bu güler yüzlü kişi rüya sahibinin hayatına sonradan girecek ve onu bazı sıkıntılardan kurtaracak olan bir başkasıdır. Birçok rüya yorumcusu tarafından yapılan tabirlere göre de rüyada zerdali görmek bol kazancı temsil etmektedir.

Rüyada Zerdali Görmek İslami Anlamı

Rüyada Zerdali görmek, İbni Sirin (r.a) ise bu rüya ile ilgili olarak şu şekilde bir yorum yapmaktadır: “Her kim rüyasında zerdali görürse, bu kişinin maddi kazancında ciddi bir artış meydana gelecek ve ailesini borçtan kurtaracak demektir.” Buna göre de rüyada zerdali görmek birçok yönden olumlu anlamlar içerdiği için hayırlı bir rüya olarak görülmektedir.

Rüyada Zerdali Ağacı Görmek

Rüyada zerdali ağacı görmek, bolluk ve bereket anlamına gelir. Rüyasında zerdali ağacı gören biri evli değil ise, kazancı bol ve oldukça tutumlu bir kimse ile tanışarak evlilik yolunda adımlar atar. Rüyayı gören kişi evliyse de, iş hayatında meydana gelecek olumlu gelişmeler ile maddi durumunu bir düzene sokacak demektir.

Rüyada Zerdali Yemek

Rüyada zerdali yemek, keder ve düşmanlığın yok olacağı ile ilgilidir. Rüyasında zerdali yediğini gören biri düşmanları ile uzlaşarak aradaki anlaşmazlıklara son verecek demektir. Bu durum da kişinin hayatındaki birçok keder ve sıkıntının yok olmasında önemli bir rol oynayacaktır.

Rüyada Zerdali Toplamak

Rüyada zerdali toplamak, iki farklı şekilde yorumlanır. Eğer toplanan zerdali mevsiminde ise altın ile tabir olunur. Yani rüya sahibinin eline geçecek yüklü miktarda parayı temsil eder. Eğer toplanan zerdali mevsiminde değilse hastalık anlamına gelir. Rüyayı gören kişi zor atlatacağı bir hastalığa yakalanacak demektir.

Rüyada Kuru Zerdali Görmek

Rüyada kuru zerdali görmek, ailevi sorunların yok olması anlamına gelir. Rüyasında kuru zerdali gören biri ailesiyle eskisi gibi iyi ilişkilerine devam edecek demektir.

Rüyada Ağaçta Zerdali Görmek

Rüyada ağaçta zerdali görmek, ulaşılması zor işler yolunda mücadele etmeye delalettir. Rüyasında ağaçta zerdali gören kimse, zorluklarla baş edecek demektir.

Rüyada Zerdali Çekirdeği Görmek

Rüyada zerdali çekirdeği görmek, bir tartışmanın olumlu bir şekilde sonuçlanacağı anlamına gelir. Rüyasında zerdali çekirdeği gören kimse, bir aile üyesi ile girdiği tartışmayı tatlıya bağlayacak demektir.

Rüyada Yeşil Zerdali Görmek

Rüyada yeşil zerdali görmek, umut ile tabir olunur. Rüyayı gören kişi gerçekleşmesi zor olan bir dileği hakkında umutlar besliyor ve bu isteğinin gerçek olmasi için bazı eylemlerde bulunuyor demektir.

Rüyada Zerdali Vermek

Rüyada zerdali vermek, dostluk ilişkilerinin gelişmesi anlamındadır. Rüyasında zerdali verdiğini gören kimse dostları ile bir araya gelerek onlarla güzelce vakit geçirecek ve birlikte önemli şeyler paylaşarak dostluklarının değerini arttıracak demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani