Rüyada “Rüyada Zenci Görmek” Görmek

Rüyada Zenci Görmek

Rüyada Zenci görmek, zorluklarla dolu ve sıkıntıyla geçecek bir hayat ile tabir olunur. Rüyasında zenci gören biri hayatında sürekli olarak sıkıntılarla karşılaşacak ve bunlarla mücadele etmek isterken fiziki gücünü yitirecektir. Bazılarına göre de bu kişi fiziki gücünün yanında ruhsal anlamda da bazı sıkıntılar yaşayacaktır. Çoğu rüya tabircisi tarafından yapılan yorumlara göre rüyada zenci görmek kişinin hayatta hiçbir başarı elde edemeyeceğine delalet eder.

Rüyada Zenci Görmek İslami Anlamı

Rüyada Zenci görmek, Kirmani (r.a) ise bu rüya ile ilgili olarak şu şekilde bir yorum yapmaktadır: “Her kim rüyasında zenci görürse, bu kişi hayatı boyunca gün yüzü görmeyecek demektir. Aldığı yanlış kararlar yüzünden kötü yollarda ilerleyecek ve hayatını bir çıkmaza sokacaktır.” Birçok kişi tarafından yapılan bu tarz yorumlara göre rüyada zenci görmek çok da hayırlı anlamlar içermez.

Rüyada Zenci Erkek Görmek

Rüyada zenci erkek görmek, rüya sahibinin duyacağı güzel haberler ile hayatını bir düzene sokması şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişi çevresindeki insanlardan alacağı hayırlı haberler ile hayatında birtakım değişiklikler yaparak güzel günlere erişmek için bazı adımlar atacaktır.

Rüyada Zenci Kadın Görmek

Rüyada zenci kadın görmek, iftiraya uğramak anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişi çevresindeki kötü niyetli insanların yalan yanlış söylentilerine maruz kalarak toplum içinde küçük duruma düşecektir. Rüyasında zenci kadın gören kimse, doğru olmayan bir dedikodu yüzünden büyük bir üzüntü haline uğrayacak demektir.

Rüyada Zenci Bebek Görmek

Rüyada zenci bebek görmek, zor ve kötü geçecek günler anlamına gelir. Rüyasında zenci bebek gören kimse sıkıntılı günlere karşı hazırlıklı olmalıdır. Çünkü bu rüyayı gören kişi başına gelecek bazı felaketlerden ötürü kendisini büyük bir sıkıntıya sokacak olan kötü zamanlar ile baş edecek demektir.

Rüyada Zenci Öpmek

Rüyada zenci öpmek, kişinin önemli bir işi hallederken yoluna çıkan engeller ile savaşmasını temsil eder. Rüyasında zenci öptüğünü gören biri önceden planlamış olduğu bir işi yaparken çok azimli davranarak tüm engelleri aşacaktır.

Rüyada Zenci Sevmek

Rüyada zenci sevmek, kişinin göz göre göre yanlış yolda ilerlediğine işaret eder. Rüyasında bir zenciyi sevdiğini gören kişi yanlış olduğunu bildiği halde bazı hoş olmayan eylemlerde bulunacaktır.

Rüyada Zenci Adam Görmek

Rüyada zenci adam görmek, bir kişi ile yaşanacak anlaşmazlığı temsil eder. Rüya sahibi bir kimse ile yaşayacağı tartışmadan haklı olarak çıkacaktır.

Rüyada Zenci Kara Adam Görmek

Rüyada zenci kara adam görmek, kalbi kötülükten kapkara olmuş bir erkek ile yorumlanır. Rüyasında zenci kara adam gören biri, kötü niyetli bir insan ile muhatap olacak ve bu onun kişiliğini gözden geçirmesinde etkili olacaktır.

Rüyada Zenciyle Evlenmek

Rüyada zenciyle evlenmek, rüyayı gören kişinin sıkıntılı bir zamanında çevresindeki insanlardan büyük bir yardım göreceğine delalet eder. Rüyasında zenciyle evlendiğini gören biri yardımsever insanlar sayesinde zorlukların üstesinden gelir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani