Rüyada “Rüyada Zemin Görmek” Görmek

Rüyada Zemin Görmek

Rüyada Zemin görmek, kendinden emin kişiler ve alınacak kesin kararlar ile yorumlanmaktadır. Rüyada zemin yıkamak, sağlam adımlar atmak ve doğru kararlar vermek gerektiğini delalet etmektedir. Rüyada zemin kata taşınmak, ile alakalı alimlerin İslami yorumları şu şekilde olmaktadır.

Rüyada Zemin Görmek İslami Anlamı

Rüyada Zemin görmek, Cafer-i Sadık (r.a) dikkatli ve öz güvenli kişiler ile yorumlamıştır. İbn Sirin (r.a) Rüyasında zemine bastığını gören kişi, isteklerine ulaşır fakat, dikkatli olmalıdır demiştir. İmam Nablusi (r.a) Rüyasında zemine basa kişi, emin adımlar ile ilerleyen, garantici kişidir yorumunu yapmıştır.

Rüyada Beton Zemin Görmek

Rüyada beton zemin görmek, dayanaklı ve mücadeleci kişiler ile tabir edilir. Rüyasında beton zemin gören kişi, net kararlar alan ve uygulayan kişidir. Rüyada beton zemine basmak, garanti olan işler ve emin olan kişiler ile tabir edilir. Rüyada başka birini beton zemine basar iken görmek, yardım etmek ve yol göstermek ile tabir edilir.

Rüyada Islak Zemin Görmek

Rüyada ıslak zemin görmek, garanti olmayan iş ve kararsız kişiler ile tabir edilir. Rüyada ıslak zemin görmek, hata yapmaktan korkan kişileri temsil eder. Rüyasında ıslak zemine bastığını ve düştüğünü gören kişi, başarısız olacaktır. Rüyasında ıslak zemine bastığını ve düşmeden yürüdüğünü gören kişi, mücadele edecek ve başarılı olacaktır.

Rüyada Ahşap Zemin Görmek

Rüyada ahşap zemin görmek, geçici çözümler ile tabir edilir. Rüya sahibi, hayatındaki her sorunu geçici olarak çözecektir. Rüyada ahşap zemin görmek, iş hayatında yaşanacak sallantı ve dengesizlik ile tabir edilir. Rüyada ahşap zemine bastığını gören kişi, destek alarak ilerleyen ve destekler kesildiğinde tepe taklak olacak kişidir.

Rüyada Taş Zemin Görmek

Rüyada taş zemin görmek, sağlam karakterli kişileri temsil eder. Rüyada taş zemin görmek, mühendis olacak evlat ile tabir edilir. Rüyasında taş zemine bastığını gören kişi, ailesinden ve akrabalarından her zaman destek görecektir. Rüyada taş zemine basıp, yürüdüğünü gören kişi, ciddi işler başaracak ve önemli kişi olacaktır.

Rüyada Kaygan Zemin Görmek

Rüyada kaygan zemin görmek, emin olunmayan işleri temsil etmektedir. Rüyasında kaygan zemin gören kişi, aldığı kararları sorgulamalı ve tekrar düşünmelidir. Rüyada kaygan zemin görmek, düşman ve açık arayan çevre ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Toprak Zemin Görmek

Rüyada toprak zemin görmek, mal sahibi olmak ile tabir edilir. Rüyasında toprak zemin gören kişi genç ise mirastan pay alacaktır. Rüya sahibi yaşlı ise mal satın alacaktır. Rüyada toprak zemin görmek, değer gören veren sözü kıymetli olan kişileri de temsil etmektedir.

Rüyada Zemin Kat Görmek

Rüyada zemin kat görmek, dibe vurmak ve çöküş yaşamak ile tabir edilir. Rüyasında zemin katta olduğunu gören kişi, yanlış yolda ilerlemiş ve umduğunu bulamamıştır. Rüyada zemin katta olmak, mal kaybı ve fakirlik ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada Ev Zemini Görmek

Rüyada ev zemini görmek, ailecek alınacak kararlar ve toplu yapılacak işler ile tabir edilir. Rüyasında kendi evinin zeminini gören kişi, ailesinden destek isteyecek ve sıkıntılarından kurtulacaktır. Ev zemini görmek, ev almak ile de yorumlanmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani