Rüyada “Rüyada Zelzele Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Zelzele Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Zelzele görmek, kişinin birçok problem ile art arda mücadele etmek zorunda kalacağını, belaların peşini bırakmayacağına işaret eder.  Rüyada zelzele olduğunu hissetmek, kötü niyetli insanların hep rüya sahibinin etrafında olacağını ima eder. Rüyada zelzele gören kişi başında dolaşan bu kara bulutları dağıtmak için çok mücadele edecek ancak tüm çabaları başarısızlıkla sonuçlanacaktır. Bazı rüya tabircileri tarafından yapılan yorumlara göre rüyada zelzele görmek kişinin çok berbat günler geçireceği anlamına gelir.

Rüyada Zelzele Görmek İslami Anlamı

Rüyada Zelzele görmek, İbni Sirin (r.a) ise bu rüya ile ilgili olarak şu şekilde bir yorum yapmaktadır: “Her kim rüyasında zelzele görürse, hayatında mücadele etmesi zor bazı sıkıntılar onu bekliyor demektir.” Çoğu rüya tabircisinin de belirttiğine göre rüyada zelzele görmek oldukça kötü anlamlara sahip olduğu için hayırsız bir rüyadır.

Rüyada Hafif Zelzele Görmek

Rüyada hafif zelzele görmek, kişinin bir olay karşısında yas tutacağı anlamına gelir. Bazı yorumculara göre ise bu olay, ölüm olarak yorumlanmaktadır. Rüyasında hafif zelzele gören biri, yaşayacağı bir kayıptan dolayı gözyaşı dökecek demektir.

Rüyada Büyük Zelzele Görmek

Rüyada büyük zelzele görmek, uğursuzluk olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin hayatında baş gösterecek olan bazı uğursuz olaylar, onu ruhsal açıdan büyük bir çöküntüye sürükleyecek ve hayatını olumsuz yönde etkileyecektir.

Rüyada Zelzeleden Kaçmak

Rüyada zelzeleden kaçmak, hane içinde yaşanacak bazı tartışmalardan sonra rüya sahibinin evden uzaklaşacağına ve yalnız kalacağına işaret eder. Rüyasında zelzeleden kaçtığını gören biri, ailesinden bir süre uzakta duracak demektir.

Rüyada Zelzeleden Kurtulmak

Rüyada zelzeleden kurtulmak, kişinin kendi çabaları ile çok büyük işler başardığına ve böylece hakkında söylenen kötü şeylerin izini tamamen sildiğine işarettir. Rüyasında zelzeleden kurtulduğunu gören biri yaptığı eylemler sayesinde hakkında yapılan dedikodulara bir son verecek demektir.

Rüyada Deprem Görmek

Rüyada deprem görmek, ailenin maddi açıdan sıkıntı çekeceği ama bu zorlukların onları birbirine daha çok bağlayacağı anlamına gelir. Rüyasında deprem gören biri ailesinin karşılaştığı sıkıntıları aşmak için onlarla birlikte hareket edecektir.

Rüyada Sarsıntı Görmek

Rüyada sarsıntı görmek, rüya sahibinin bir konu hakkında çok fazla düşündüğü ve bu konuyu çözüme kavuşturmak için çok çabaladığı şeklinde yorumlanır. Rüyasında sarsıntı gören biri aklına takılan bir sorun üzerinde çok fazla düşünerek sonunda onu çözer.

Rüyada Evde Zelzele Olması

Rüyada evde zelzele olması, hanenin içindeki bir düşmanı temsil eder. Rüyayı gören kişi bu düşman ile yakın ilişkiler kurmaktadır ve onun gerçek yüzünden haberdar değildir. Rüyasında evde zelzele olduğunu gören birinin düşmanı çok yakınında demektir.

Rüyada Denizde Zelzele Görmek

Rüyada denizde zelzele görmek, kişinin ruhsal anlamda büyük bir çöküntü yaşadığına, olaylar üzerinde çok fazla düşündüğü için bu durumun onu yıprattığına delalettir. Rüyasında denizde zelzele olduğunu gören biri psikolojik problemler ile karşı karşıya kalarak fiziksel gücünü yitirecek demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani