Rüyada “Rüyada Zehir Görmek” Görmek

Rüyada Zehir Görmek

Rüyada zehir görmek, genellikle kandırılmak ya da kötü haber olarak tabir edilen rüyalardan biridir. Bazı İslam alimlerine göre bu rüya kişinin kısa süre içinde kandırılmaya ve bu nedenle zor duruma düşeceğine tabir edilir. Ayrıca rüyada zehir görmek gören kişinin hayatına son derece tehlikeli bir inşan gireceğine bu insanın yüzünün iyi niyetli olmasına rağmen arkasından iş çevireceğine ve malını mülkünü hile yoluyla alacağına tabir edilmektedir.

Rüyada Zehir Görmek İslami Anlamı

Ayrıca çok sayıda dini yorumcuya göre bu rüya sadece kandırma ya da yalan olarak yorumlanmaz. Rüyada köpek zehiri görmek, kişinin hastalanması ya da aileden birinin ani bir sağlık sorunu yaşamasına da tabir olunur. Rüyada fare zehri görmek, İmam Nablusi (r.a)’e göre bu rüyayı gören kişi kısa zaman içinde hastalanır ve şifa arar. Rüyada kedi zehri görmek, Ya da ailesinden çocuklarından birine bir hastalık hasıl olur bunun devası için doktor doktor gezer yorumunu yapmıştır. Rüyada hayvan zehri görmek, Bazı İslam alimlerine göre ise bu rüya kötü söz duymaya ve bu nedenle büyük bir üzüntü yaşamaya tabir olunur.

Rüyada Zehir İçmek

Rüyada zehir içmek kötü söz duymaya tabir olunmaktadır. Kişinin beklemediği bir anda alacağı bir haberle sarsılmasın aya da malının çalınmasına tabir olunur. Bazı alimlere göre ise çalınan malın her yerde aranmasına ve beklenmedik tanıdık birinde bulunmasına yorulmaktadır.

Rüyada Zehir Kusmak

Rüyada zehir kusmak kavga etmeye ve bazı insanlara büyük hakaretler etmeye tabir olunmaktadır. Bazı alimler ise bu rüyayı görenin kısa süre içinde yatağa düşmesine ve ecelinin geldiğine tabir etmektedirler.

Rüyada Zehir Yediğini Görmek

Rüyada zehir yediğini görmek bazı yorumculara göre hak edilmeyen sözler duymaya ve bu nedenle son derece üzülmeye güven kaybetmeye tabir olunur. Kişinin insanlara güvenini yitirmesi nedeniyle ön yargılı bir insan olmasına tabir edilmektedir. Ayrıca bazı alimlere göre ise bu rüya çok ani gerçekleşen bir hastalığa deva aramaya tabir olunur.

Rüyada Zehir Tükürmek

Rüyada zehir tükürmek ne anlama gelir? Bu rüya bazı alimlere göre kişinin kavga etmesine bazı alimlere göre ise layık olmayan birine haddinden fazla değer vererek yanlışa düşmeye yorumlanmaktadır. Ayrıca çok sayıda alime göre de hastalanmaya tabir edilir.

Rüyada Zehir İçmek

Rüyada zehir içmek kişinin nefretini içine akıtmasına ya da bazı insanlara söylemek istediğini söyleyememesi nedeniyle kendisinin üzülmesine tabir edilmektedir.

Rüyada Zehir Yutmak

Rüyada zehir yutmak hak edilmeyen sözler duymak ve bunlara cevap vermemek ya da haksızlığa uğramak olarak tabir edilmektedir. Bazı alimler ise beklenilmeyen birinden görülen bir yanlış karşısında şaşırmaya ve güven kaybetmeye tabir edilmektedir.

Rüyada Zehir İçirmek

Rüyada zehir içmek hastalanmaya tabir edildiği gibi evlattan duyulan kötü söze de tabir edilmektedir. Ayrıca çok sayıda yorumcuya göre bu rüya kötü giden işlerin içinden çıkılmaz bir hale gelmesi ile rüya sahibinin bunalmasına ve çevresine agresif davranmasına yorumlanmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani