Rüyada “Rüyada Zayıflamak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Zayıflamak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada zayıflandığının görülmesi genellikle rüya sahibi için olumsuz bir anlama gelmektedir. Bu rüyayı gören kişiler özellikle kariyerlerinde düşüş yaşamaya başlayacaklardır. Bu kişiler başlarına gelecek musibetlere, zahmet ve zorluklara zorlukla katlanabilen kimselerdir. Bu zorlukları çekmek rüya sahibi kişiler için kolay olmayacaktır. Kişiler her ne kadar tatsız günleri atlatmak için çaba gösterse de çabalarının çoğu boşa çıkacaktır.

Rüyada zayıflandığı görülen kişinin kim olduğu, bu kişinin kişilik özellikleri ve benzeri durumlar rüyanın farklı şekillerde yorumlanmasına sebep olmaktadır. Genel kabul gören bir yoruma göre, rüyada zayıfladığını gören kişinin gerçek hayatında da zayıflanacağı söylenmiştir. Bu kişilerin zayıflığının sebebi maddi anlamda yaptıkları büyük harcamalar olabilir.

Rüyada Birinin Zayıfladığını Güzelleştiğini Görmek

Rüyada zayıfladığını güzelleştiğini görmek Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; kişinin hayatına girecek olan güzel gelişmelerin bir habercisidir. Zayıflayarak güzelleştiğini gören kişi hayatına son derece güzel olayları çekmeye başlayacaktır. Bu olaylar sayesinde rüya sahibi kişinin hayatında bazı önemli değişimler yaşanacaktır. Bu kişiler eski arabalarını yerine yeni model bir araba ile değiştirebilirler. Bu rüyanın aynı zamanda rüya sahibi kişinin hayatında bazı ekstrem değişikliklerin habercisi olduğu söylenir. Kişi bir konuda beyaz iken birden siyah bir tavır alabilir. Çok fakirken, durumu aniden düzelebilir.

Rüyada Arkadaşının Zayıfladığını Görmek

Rüyada arkadaşının zayıfladığını görmek kişinin çevresinde sevdiği birisinin başına gelecek kötü bir olaya işaret eder. Bu kişiler kendi arkadaşlarına kötülük yapmak zorunda bırakılabilirler. Bu durumda kişiler arkadaşlarının aleyhine tavır takınırlarsa, kendi hayatları da olumsuz gitmeye başlayacaktır. Örneğin rüya sahibi kişi çevresine karşı borçlanacaktır, uzun süre parasız kalacaktır. Bu hali yüzünden ise psikolojik bunalıma girecektir. Çevresinden uzaklaşacaktır.

Rüyada Şişman Birinin Zayıfladığını Görmek

Rüyada şişman birinin zayıfladığını görmek İslam alimleri tarafından genellikle hayırlı işlerin gerçekleşeceğine yorulur. Şişman kişiler eğer zayıflarlarsa bu kişinin gerçek hayatta kısmeti artar. Tanışmaktan mutluluk duyduğu birisi ile kısa sürede tanışır. Bu kişi ile hayatını birleştirmek için adım da atabilir. Bu kişiler aynı zamanda maddi konularda da şanslı gideceklerdir. Son zamanlarda kazandıkları paralar beklediklerinden daha fazla olacaktır.

Rüyada Başkasının Zayıfladığını Görmek

Rüyada başkasının zayıfladığını görmek Cabir-ül Magribi (r.a) yorumuna göre; rüya sahibi kişilerin kıskançlık duygusunun kabardığının bir göstergesidir. Rüya sahibi kişi özellikle iş hayatlarında etrafta yer alan bazı insanları kıskanıyorlardır. Bu kişiler kendilerinden daha üst konumda olabilir ya da daha zengin olabilir. Genellikle bu rüyayı kadınların gördüğü bilinmektedir.

Rüyada Sevdiğini Zayıflamış Görmek

Rüyada sevdiğini zayıflamış görmek rüya sahibi kişi için bolluk, bereket ve zenginlik anlamlarına gelmektedir. Rüyayı gören kişi yakın zamanda bir gayrimenkul sahibi olabilir. Eğer rüyayı gören kişi erkekse, bu kişiler iş hayatında yükselecek ve bunun bir sonucu olarak maddi durumlarını iyileştirerek zengin olacaklardır. Bolluk ve bereket anlamına gelen bu rüya aynı zamanda kadın ya da erkek fark etmeksizin rüyayı gören kişinin güç sahibi biri olması anlamına gelmektedir. Bu kişiler iş hayatlarında beklenmedik bir konuma sahip olabilirler. Bunun bir neticesi olarak çevrelerindeki kişiler tarafından daha çok sevileceklerdir.

Rüyada Kendini Kilo Vermiş Görmek

Rüyada kendini kilo vermiş görmek İslam alimleri tarafından farklı şekillerde yorumlanmıştır. Kimi alim bu rüyanın iyi durumlara işaret ettiğini söylerken bazı alimler bu rüyanın şerlerin bir göstergesi olduğunu söylemişlerdir. Bir yoruma göre, rüya sahibi kişinin çalışmalarının karşılığını alarak zengin olacağına işaret edildiği söylenir. Bu kişiler ellerindeki paralar ile sahip oldukları mal varlığını artıracaklardır. Bu sayede daha lüks bir hayat yaşamaya ve daha tasasız bir hayat süreceklerdir.

Rüyada Bacaklarının Zayıfladığını Görmek

Rüyada bacaklarının zayıfladığını görmek kişinin yakın zamanda bir yerlere giderken zorlanacağı ve istemediği bir yerde yer alacağı burada uzun zaman geçireceği anlamına gelmektedir. Bunun yanı sıra, bir diğer yorumda, rüya sahibi kişinin başka birisinden para alması şeklinde de yorumlanır. Bu kişiler maddi anlamda zor zamanlar geçirebilirler. Bu nedenle çevresindeki insanlardan yardım isteyeceklerdir. Çevresinde bulunan iyi niyetli kişiler hem rüya sahibine para vererek maddi anlamda destek sağlayacak, hem gittikleri yolu aydınlatacak hem de manevi anlamda bu kişiler destek sağlayacaklardır. Bu kişiler genellikle rüya sahibi kişilerden yaş olarak büyüktür ve deneyimli ve bilgilidirler. Bu kişiler verdikleri önemli tüyolar ile rüya sahibinin hayatını kolaylaştıracaktır.

Rüyada Zayıflamış At Görmek

Rüyada zayıflamış at görmek Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; kişinin hayatının bazı alanlarda zorlaştığının ve bu zorluktan onları kurtarmak için birinin varlığına ihtiyaç duydukları şeklinde yorumlanır. Bu kişiler zora girdikleri bir mesele hakkında çevresindeki kişilerin yardımına başvurabilir. Çevresinde bulunan kişi rüya sahibine akıl verecek ve onun yardıma ihtiyaç duyduğu konuda işini karşılıksız olarak kolaylaştıracaktır.

Rüyada Zayıflamış Adam Görmek

Rüyada zayıflamış adam görmek genellikle rüya sahibi kişiler yatırım yapacağı anlamına gelmektedir. Bu yatırımlar maddi anlamda yüksek değere sahip olan evler, arabalar gibi uzun dönemli yatırımlar olabilir. Kişi eğer maddi değerinin bu yatırımlar için yeterli olmadığını düşünüyorsa,  manevi anlamda yüksek değerli bazı birikimler yapabilir. Akrabaları, uzun zamandır görmediği bir dostu, bir iş arkadaşı onun manevi yatırımlarını yapması için işini kolaylaştıracak bazı yardım tekliflerinde bulunabilirler.

Rüyada Akrabanın Zayıfladığını Görmek

Rüyada akrabanın zayıfladığını görmek İbn-i Sirin (r.a) tabirine göre; rüya sahibi kişinin kolay bir hayat geçireceği şeklinde yorumlanmaktadır. Bu kişilerin yakın zamanda hiçbir zorluk yaşamadan büyük yatırımlar yapacağı işaret edilmiştir. Kişiler bu yatırımı yaparken neredeyse hiç para ödemeyeceklerdir. Rüyayı gören kişi çok yakın zamanda zaten hazırda olan bir proje içerisine kendilerini dahil edebilirler. Bu sayede hiçbir masraf da bulunmadan kişiler paralarına para katacaklardır. Bu kişiler kısa zaman içerisinde kendilerinden beklenmedik bir şekilde projeleri dahilinde yükselerek iyi bir konuma geleceklerdir.

Rüyada Birinin Kolunun Zayıfladığını Görmek

Rüyada birinin kolunun zayıfladığını görmek rüya yorumcularına göre birkaç farklı şekilde yorumlanmıştır. Bir yoruma göre bu rüyayı gören kişi kendi bileğinin hakkı ile bir yerlere gelecektir ve geldikleri yerden hoşnut olacaklardır. Bu kişiler uzun bir süre çalışarak kendilerine değer verdikleri ve uzun zamandır almak istedikleri bir malı alacaktır. Bir diğer yoruma göre ise zayıflamış olarak görülen kol yatırımın kapıda olduğunun bir işaretidir. Rüyayı gören kişinin yatırım yapmak için çok uzaklara seyahat edebilir. Bu seyahatta yalnızca kendine mal edinmeyecek aynı zamanda kafa olarak çok rahatlayacak ve hayattaki bazı şeyleri sorgulamaya başlayacaktır. Bu nedenle rüya sahibi kişi, yolcuğundan döndüğünde hem yatırım yapmış hem de kafa olarak farklı bir insan olmuş olacaktır. Bu kişiler genellikle bir arsa ya da küçük bir otomobil ya da bir ev alarak yatırım yaparlar.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani