Rüyada “Rüyada Zararsız Hayvan Görmek” Görmek

Rüyada Zararsız Hayvan Görmek

Rüyada Zararsız Hayvan görmek, farklı şekillerde tabir edilir. Rüyada zararsız timsah görmek, zarar veremeyen düşman ile tabir edilir. Rüyasında zarar hayvan gören kişinin düşmanları yakın çevresindedir. Rüyada zararsız hayvan görmek ile alakalı alimlerin İslami yorumları şöyle olmuştur.

Rüyada Zararsız Hayvan Görmek İslami Anlamı

Rüyada Zararsız Hayvan görmek, Cafer-i Sadık (r.a) düşmanlar alt edilecek ve zafer kutlanacaktır demiştir. İmam Nablusi (r.a) Rüyada görülen zararsız hayvan, etkili olmayan hainliktir yorumunu yapmıştır. İbni Sirin (r.a) Rüyasında zarar hayvan gören kişi, kıskanılan ve sürekli takip edilen kişidir demiştir. Kirmani (r.a) Rüyada zararsız hayvan görülmesi, zarar verecek düşmanların var olduğunu delalet eder demiştir.

Rüyada Zararsız Timsah Görmek

Rüyada zararsız timsah görmek, başkalarına zarar veren kişilerden zarar görmemek ve onlar ile arkadaşlık etmek ile tabir edilir. Rüyada zararsız timsah görmek ve korkmak, yanlış kişiler ile yapılan arkadaşlığı temsil eder. Zararsız timsah görmek, çok tehlikeli işler yapıp, şans eseri zarar almadan kurtulmak ile yorumlanır.

Rüyada Zararsız Yeşil Yılan Görmek

Rüyada zararsız yeşil yılan görmek, akrabalar için de düşmanlık ve kin besleyen kişilerin olduğunu delalet eder. Yeşil yılan, kötü niyetli kadın ile yorumlanır. Rüya sahibinin çevresinde ona zarar vermek isteyen kadın düşmanı vardır fakat ona engel olan şeyler vardır.

Rüyada Zararsız Aslan Görmek

Rüyada zararsız aslan görmek, fayda alınmayan ve ailesine bakmayan ev reisi ile yorumlanır. Zararsız aslan, sorumsuz erkek ile tabir edilir. Rüyasında zararsız aslan gören ve korkan kişi, boş tehditlerden korkan ve araştırmayan kişidir. Zararsız aslan görmek, aile büyülerinin dostluğu ve çözülen sorunlar ile de yorumlanır.

Rüyada Zararsız Köpek Görmek

Rüyada zararsız köpek görmek, keyfine düşkün kişiler ile yorumlanır. Rüyasında zararsız köpek gören ve seven kişi, dünya işleri ile meşgul olan ve keyfine düşkün olan kişidir. Zararsız köpek insan nefsini de delalet etmektedir. Rüyasında zararsız köpek gören kişi, heves ve arzularından kaynaklı zararlar görecek ve üzüntüler yaşayacaktır.

Rüyada Zararsız Akrep Görmek

Rüyada zararsız akrep görmek, düşmanlar ile dostluk kurmak ve onlara güvenmek ile yorumlanır. Rüyasında zararsız akrep gören kişi, düşmanları ile bile bile dostluk kuracak ve zarar görecektir. Rüyada görülen akrep zararsız ise, düşmanların niyeti zarar vermek değil, kayıp yaşatmaktır. Rüyasında zararsız akrep gören ve korkan kişi, gerçek düşmanlarını fark edemeyen ve onları dost sanan kişidir.

Rüyada Zararsız Kedi Görmek

Rüyada zararsız kedi görmek, nankör ve dedikodu kişiler ile yorumlanır. Rüyada zararsız kedi görülmesi, zarar vermek istemeyen ve küçük düşürmeye çalışan düşman ile yorumlanır. Rüyada kedi görmek, nankör dost ile yorumlanır. Rüyada görülen zararsız kedi, sinsi planları olan ve her anlamda zarar vermek isteyen kişilerin olduğunu delalet eder. Zararsız kedi, güler yüzlü ve dost gibi görünen arkadaşları da temsil etmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani