Rüyada “Rüyada Zarar Etmek” Görmek

Rüyada Zarar Etmek

Rüyada Zarar etmek, farklı şekillerde tabir edilmektedir. Rüyasında zarar ettiğini gören kişi, bazı kayıplar yaşayacaktır. Rüyada zarar eden kimse için, yanlış kişiler ile çalışmak ve yanlış kişilere güvenmek ile yorumlanır. Rüyada zarar etmek ile alakalı alimlerin dini açıklamaları şu şekilde olmaktadır.

Rüyada Zarar Etmek İslami Anlamı

Rüyada Zarar etmek, Cafer-i Sadık (r.a) bu rüyayı gören kişi, aldığı kararları sorgulamalı ve hatalarının farkına varmalıdır demiştir. İmam Nablusi (r.a) Rüyasında zarar ettiğini gören kişi, yanlış kişilerden akıl alan kişidir yorumunu yapmıştır.

Rüyada Zarar Vermek

Rüyada zarar vermek, hırs ve öfke ile tabir edilir. Rüyasında zarar verdiğini gören kişi, öfkesine yenik üşen ve soğuk kanlı olmayan kişidir. Rüyada birine zarar vermek, düşmanlık ve kin tutmak ile tabir edilir. Rüyasında birine zarar vermeye çalıştığını gören kişi, sonucunda kendi zarar görecektir.

Rüyada Ticarette Zarar Etmek

Rüyada ticarette zarar etmek, haram para ile yorumlanır. Rüyasında ticaret yapan ve zarar eden kişi, yalan söyleyerek kazanç sağlayan kişidir. Rüyada ticaret yapan birinin zarar ettiğini görmek, başkasına karşı edilen ah ve bunun tutması ile yorumlanır. Rüyada ticaret yapmak ve zarar etmek, kul hakkı yemek, günah işlemek ile de yorumlanır.

Rüyada Zarar Gelmesi

Rüyada zarar gelmesi, çok istenilen ve sevilen şeylere karşı düşmanlık eden kişiler ile yorumlanır. Rüyasında sevdiklerine zarar geldiğini gören kişi, kendi hatalarının bedelini sevdiklerine ödetecektir. Rüyada bir şeye zarar geldiğini görmek, her an tedbirli davranmak gerektiğini delalet eder.

Rüyada Maddi Zarara Uğramak

Rüyada maddi zarara uğramak, sakınılan malların değer kaybetmesi ile yorumlanır. Rüyasında maddi zarara uğradığını gören kişi, hak etmediği kazançlar elde edecektir ve bu malları kayıp edecektir. Rüyada başka birini maddi zarara uğratmak, çalmak ve izinsiz sahiplenmek ile tabir edilir.

Rüyada Zarar Görmek

Rüyada zarar görmek, korku ile tabir edilir. Rüyasında zara gören kişi, korkuları ile yüzleşmek zorunda kalacaktır. Rüyada zarar gören birini görmek, cesaretsiz ve korkak kişiler ile tabir edilir. Rüyada zarar görmek, hileli işler yapmak ve tehlikeli kişiler ile arkadaşlık etmek ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada Kendine Zarar Vermek

Rüyada kendine zarar vermek, büyük pişmanlıklar ve ağır bedeller ile tabir edilir. Rüyasına kendine zarar verdiğini gören kişi, aciz olan ve hırsını kendinden çıkaran kişidir. Kendi kendine zarar vermek, büyücü akrabalar ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Hayvana Zarar Vermek

Rüyada hayvana zarar vermek, zalim kişi ile tabir edilir. Rüyada hayvana zarar vermek, kendini bilmeyen ve gücü hiçbir şeye yetmeyen kişiler ile yorumlanır. Rüyasında hayvana zarar verdiğini gören kişi, beklemediği kişilerden beklemediği kadar büyük zararlar alacaktır.

Rüyada Arabaya Zarar Vermek

Rüyada arabaya zarar vermek, maddi sıkıntılar yaşatmak ve başkalarının malına göz koymak ile tabir edilir. Rüyasında başkasının arabasına zarar verdiğini gören kişi, başkasının malını kıskanan kişidir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani