Rüyada “Rüyada Zampara Görmek” Görmek

Rüyada Zampara Görmek

Rüyada Zampara görmek, aylaklık ve gamsızlık ile tabir edilir. Rüyasında zampara bir insan gören kişi, kötü arkadaş sahibidir. Rüyada zampara görmek niyeti belli olmayan kişi ile tabir edilir. Rüyada zamparalık yaptığını görmek ile ilgili alimlerin dini açıklamaları şu şekilde olmuştur. İbni Sirin (r.a) Rüyada zampara görmeyi, kötü dost ile yorumlamıştır. Rüyasında tanıdığı kişiyi çapkınlık yapar iken gören kişi, düşüncelerinden vazgeçecek ve adını lekelemeyecektir.

Rüyada Zampara Görmek İslami Anlamı

Rüyada Zampara görmek, Cafer-i Sadık (r.a) bozuk niyet ve zihniyet ile tabir etmiştir. İmam Nablusi (r.a) Rüyada zamparalık yapan kişi görmek, yanlış insanlara özenmek ve yanlış hayatları merak etmek ile yorumlanır.  Rüyada çapkınlık yapan birini görmek, plan yapmak ve uygulamak ile yorumlanır. Rüyada çapkınlık yapmak, ayrılık ve boşanma ile de tabir edilmektedir. Rüyada çapkınlık yapan birini yakalamak, takip etmek ve şüphelenmek ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada Zamparalık Yapmak

Rüyada zamparalık yapmak, yoldan çıkmak ve şaşırmak ile yorumlanır. Rüyasında zamparalık yaptığını gören kişi, yanlış işler yapacak ve bundan dolayı aile huzuru bozulacaktır. Rüyada zamparalık yapan bir tanıdık görmek, akrabalardan birinin yapacağı yanlış işlere tanık olmak ile yorumlanır. Rüyada zamparalık yapmak, eşini aldatan erkek ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Çapkınlık Yapmak

Rüyada çapkınlık yapmak, niyeti bozuk kişiler ile yorumlanır. Rüyasında çapkınlık yaptığını gören erkek, ailesi ile sorunlar yaşayacak ve yalnız kalacaktır. Rüyasında çapkınlık yaptığını gören kadın, evlilikten uzak ve kendine buyruk yaşamayı seven kişidir.

Rüyada Çapkın Görmek

Rüyada çapkın görmek, hayal edilen boş işler ile yorumlanır. Rüyasında çapkın olduğunu gören kişi, iyi olmayan ve yanlış yolda olan arkadaşlara sahiptir. Rüyada çapkın birini görmek, başkalarına özenmek ve yaptıkları şeyleri savunmak ile tabir edilir. Rüyasında çapkın birilerini gören kişi, çevresinde olanlardan ve yaşananlardan rahatsızlık duyan kişidir.

Rüyada Çapkın Erkek Görmek

Rüyada çapkın erkek görmek, yarı yolda bırakacak insanlara güvenmek ile tabir edilir. Rüyasında erkek arkadaşının çapkın olduğunu gören kadın, aldatılacaktır. Rüyada çapkın bir erkek görmek, ailesine bakmayan ve hovardalık yapan aile babası ile de tabir edilmektedir. Rüyada çapkınlık yapan erkekler görmek, ailecek aynı zihniyette olan ve kimse tarafından sevilmeyen kişiler ile yorumlanır.

Rüyada Çapkınlık Yaparken Yakalanmak

Rüyada çapkınlık yaparken yakalanmak, dışlanmak ve cezalandırmak ile tabir edilir. Rüyasında eşini çapkınlık yapar iken yakalayan kadın, eşi hakkında şüphelerinde yanılmaz ve aile düzeni bozulur. Rüyasında eşini çapkınlık yapar iken yakalayan erkek, eşine güvenmeyen ve ona eziyet eden kişidir.

Rüyada Çapkın Birini Görmek

Rüyada çapkın birini görmek, içki içen ve parasının değeri bilmeyen erkek ile tabir edilir. Rüyasında çapkın birini gören kişi, ailesinden ve büyüklerinden memnun değildir. Rüyada çapkın birini görmek, yoldan çıkartan arkadaş ve iyi gibi görünen fikirlerin alınması ile tabir edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani