Rüyada “Rüyada Zam Görmek” Görmek

Rüyada Zam Görmek

Rüyada Zam görmek, birçok şekilde yorumlanmaktadır. Rüyasında zam aldığını gören kişi, borçlarını ödeyecektir. Rüyada zam gören kimse için, maddi sıkıntı yaşayan akraba ve yakınları ile tabir edilir. Rüyada zam görmek maddi beklentileri delalet etmektedir. Rüyada zam görmeyi, alimler İslami olarak şöyle tabir etmişlerdir.

Rüyada Zam Görmek İslami Anlamı

Rüyada Zam görmek, Cafer-i Sadık (r.a) rüyayı gören kişinin içinde bulunduğu maddi sıkıntılara beklenen yardımdır. Demiştir. İbni Sirin (r.a) Rüyada zam gören kişi, borlarını ödeyemeyen ve bundan dolayı utanç duyan kişidir yorumunu yapmıştır. İmam Nablusi (r.a) Rüyada zam almayı, arkadaş ve akrabalardan beklenen maddi destek ile yorumlamıştır.

Rüyada Zam Almak

Rüyada zam almak, maddi zorluklar ile tabir edilir. Rüyasında zam aldığını gören kişi borçlarını çalışarak ve kendi çabaları ile ödeyecektir. Rüyada başkasının zam aldığını görmek, maddi zorluk yaşayan kişilere yardım toplamak ile yorumlanır. Rüyada zam almak, sıkıntıların bitmesi ile tabir edilir. Rüyasında başka birinin zam aldığını gören kişi, bir süre daha maddi sıkıntılar yaşayacaktır.

Rüyada Maaşa Zam Almak

Rüyada maaşa zam almak, maddi beklentilerin gelmesi ve yükselmek ile yorumlanır. Rüyasında maaşına zam aldığını gören kişi, işinde başarılı olacak ve istediği makama ulaşacaktır. Rüyada başkasının maaşına zam yapıldığını görmek, iş hayatında sorun yaşamak ile yorumlanır. Rüyada maaşa zam almak, saygı görmek ve maddi güç kazanmak ile de tabir edilir.

Rüyada Zam İstemek

Rüyada zam istemek, hak aramak ve kendini savunmak ile tabir edilir. Rüyasında zam istediğini gören kişi, emeklerinin boşa gittiğini anlayacak ve hakkını arayacaktır. Rüyada başkasının zam istediğini görmek, maddi yardıma ihtiyaç duyan kişilerin olduğunu bilmek ve yardım etmek ile tabir edilir. Rüyada zam istemek, borç istemek ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Zam Alamamak

Rüyada zam alamamak, zor durumda kalmak, maddi sıkıntı çekmek ve hakkını savunamamak ile tabir edilir. Rüyada zam alamadığını gören kişi, iş hayatında sorunlar yaşayacak ve işsiz kalacaktır. Zam isteyip alamamak, istifa etmek ile de yorumlanmaktadır. Rüyada başkasının zam alamadığını görmek, başkalarının başarılarına engel olmak ile tabir edilir.

Rüyada Az Zam Almak

Rüyada az zam almak, beklentilerin sonuçlanmaması ile tabir edilir. Rüyasında az zam aldığını gören kişi, güvendiği kişilerden yana hayal kırıklığına uğratılır. Rüyada herkesten daha az zam almak, iş veren ile sorun yaşamak ve işten ayrılmak ile tabir edilir. Rüyada az zam almak borç altında ezilmek ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada Patrondan Zam Almak

Rüyada patrondan zam almak, iş hayatında yükselmek ve sevilmek ile yorumlanır. Rüyasında patronundan zam aldığını gören kişi, iş arkadaşlarının desteği ile başarı kazanır ve bundan dolayı zam alır. Rüyada patronundan zam alan birini görmek, başkalarının başarılarına destek olmak ve onlar ile gurur duymaktır. Rüyada patrondan zam almak, iş değiştirmek ve geliri daha yüksek işe başlamak ile tabir edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani