Rüyada “Rüyada Zabıta Görmek” Görmek

Rüyada Zabıta Görmek

Rüyada Zabıta görmek, rüyayı gören kimsenin devlet kapısında bekleyen bir işinin kolaylıkla ve hayırlara vesile olarak çözüleceğine delalet eder. Rüyada zabıta gören kimse için, dini açıdan rüyada zabıta görmek, ise aile büyüklerinden ya da iş ile ilgili mevki sahibi birinden alınacak, büyük desteğe, bir işbirliğine yorumlanır. Güçlü rüya alimlerinden olan İbni Sirin (r.a) ise bu rüyayı kuvvetli ve hayırlı bir iş birlikteliğine, devlet kapısında yeni bir işe yorumlamıştır.

Rüyada Zabıta Görmek İslami Anlamı

Rüyada zabıta görmek, gören kimse ayrıca devlet daireleri ile ilgili bir işini kolaylıkla halledeceğine işarettir. Problemsiz şekilde bir sevince sahip olacağına yorumlanır. Rüya ayrıca, beklenen bir iş haberinin gelmesi, hanenin maddi açıdan bir ferahlığa ulaşması şeklinde de yorumlanabilir. Rüyasında zabıta arabası gören kişi eğer bir işe girişim yapacaksa kısa zamanda bu işle ilgili kısmetli haberleri alacağına delalet eder.

Rüyada Zabıtaya Yakalanmak

Rüyada zabıtaya yakalanmak, rüyayı gören kimsenin yaptığı bir hata yüzünden zor duruma düşmesine delalet eder. Rüyasında bir zabıtaya yakalandığını gören kimse özellikle iş hayatında yapacağı bir yanlış ya da yüz kızartıcı olaydan ötürü yöneticilerini hayal kırıklığına uğratacağına yorumlanır. Rüya ayrıca, var olan sorumlulukların yerine getirilmemesi bu nedenle huzursuzluk yaşanmasına yorumlanır.

Rüyada Zabıtayla Kavga Etmek

Rüyada zabıtayla kavga etmek, devlet kapısında bir işin problemle karşılaşacağına delalet eder. Özellikle, devlet kapısından bir iş ya da bir belge edinmek isteyen kişilerin zorlu bir yoldan geçip. Pek çok problemle karşılaşacağına yorumlanır. Ayrıca, kişinin zor durumlar nedeniyle ruhen bir huzursuzluğa kapılması şeklinde de rüya alimlerince yorumlanır.

Rüyada Zabıta Kıyafeti Görmek

Rüyada zabıta kıyafeti görmek, özellikle rüyayı gören kişinin iş hayatında elde edeceği büyük bir rızka işaret eder. Bu rızk uzun zamandır beklenen hayırlı ve kısmetli bir haber de olabilir. Gelen haberle birlikte kişi hem büyük bir sevinç yaşayacak hem de büyük bir nasibin sahibi olacak şeklinde pek çok rüya alimleri tarafından yorumlanır.

Rüyada Zabıta Olmak

Rüyada zabıta olmak, aile ya da iş hayatından gelen mutlu, kısmeti ve sevinç dolu bir habere delalet eder. Gelen bu haber kişiye ansızın geleceği için rüyayı gören kişi bir anda büyük bir kısmetin sahibi olacak ve bu kısmetinden dolayı çevresindeki kişiler de büyük sevinç yaşayacaktır.

Rüyada Zabıta Arabası Görmek

Rüyada zabıta arabası görmek, hızla gelişen güzel haberlere delalet eder. Özellikle, rüyayı gören kimse kendisi ile ilgili ya da yakın çevresinden birisiyle alakalı bir sağlık sorunu yaşıyorsa kısa zamanda mutlu haberleri elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada Zabıtayla Konuşmak

Rüyada zabıtayla konuşmak, rüyayı gören kişinin yakın çevresinden alacağı büyük bir destek sonucunda. Maddi ve manevi açıdan huzura ereceğine delalet eder. Özellikle, maddi açıdan bir sıkıntı içerisinde olan kimse alacağı yardımla birlikte aile yaşamında sıkıntıları hafifleteceğine, gönlünde ve rızkında bereket yaşayacağına yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani