Rüyada “Rüyada Yüzük Görmek” Görmek

Rüyada Yüzük Görmek

Rüyada yüzük görmek, çokça itibar görmeye, hayırlı yakın arkadaşa işarettir. Rüyada parmağa takılır bir şekilde altın ve gümüş gibi değerli yüzük görmek, mal varlığındaki artışa tabir edilir. Rüyada yüzüğün kaybedilmesi, eşler arasında sorunlara işaret edebilir. Rüyada demir yüzük takılması, emek verdikten sonra emeğinin karşılığını alınacağına tabir olunur.

Rüyada yüzük görmek, rüyayı gören açısından iyiye dalalet eder. Yeni iş edinilecektir ve bu iş çokça para kazandıracaktır. Nişan yüzüğünün takılması ise huzurlu ve mutlu bir evlilik yapılacağına işaret edebilir.

Rüyada Yüzük Görmek İslamı Anlamı

Caferi Sadık (r.a), rüyada gümüş yüzük görülürse bunun dört tabirinin olduğunu söyler. Kadına, evlada, memlekete ve mala yorulur. Altın yüzük görmenin ise hayırlı olduğunu söyler. Kirmani (r.a), nakışlı yüzük görmenin yüzüğün sahibi tarafından rüya görene hayırların ulaşacağını gösterir.

Diyanete göre bu rüya, parmakta demir yüzük görülmesini kuvvete ve zenginliğe yorar.

Rüyada Yüzük Bulmak

Rüyada yüzük bulmak, rüya sahibinin iş hayatında maddi kazançlar elde edeceğine işaret eder. Ardından uzun zaman birliklerini sürdürdüğü kişiyle güzel ve hayırlı bir döneme girileceğini bunun da ardından evlenileceğine dalalet eder. Rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağına ve bu mutluluğun uzun yıllar devam edeceğine tabir olunur.

Rüyada Yüzük Almak

Rüyada yüzük almak, rüya sahibinin evleneceğine dalalettir. Bekar kişiler için çok kısa bir zamanda yapacakları evliliğe yorulur. Ardından büyük bir mutluluğun yaşanacağını haber verir. Evli kimselerin ayrılık korkusu yaşamış olacağına işaret sayılır. Ayrıca iyi işler yaparak mevki kazanmayı yükselişi de temsil eder. Genel olarak yüzük almak mutluluk, bolluk, bereket ve saadete yorulur

Rüyada Yüzük Takmak

Rüyada yüzük takmak, rüyayı gören kişinin hayatında zor bir dönem geçirdiğine ve içinde bulunduğu zor durumdan kurtulmak için birilerinin tavsiyesi üzerine bir işe gireceğine tabir olunur. Girmiş olduğu bu iş sayesinde bütün bu zorluklardan kurtulup maddi açıdan kazançlı çıkacaktır.

Rüyada Yüzük Çalmak

Rüyada yüzük çalmak, rüyayı gören için varlıklı bir yakına, bol şansa, iş hayatında mevkide yükselmeye, kendisini seven kişilerle beraber olmaya ve güzel vakit geçirmeye tabir edilir. Bol ve güzel şansa, güvenli hayata, ikili ilişkilerde mutlu olmaya, hayal edilen başarıya ulaşılmaya tabir olunur. Nadire sağlık sorunlarının yaşanacağına, sıkıntıya ve korku ya da yorulur.

Rüyada Yüzük Satmak

Rüyada yüzük satmak, rüyayı görenin cömert olduğuna dalalet eder. Ayrıca sağlıklı bir hayata devlet kademesinde önemli yerlere gelmeye, bol berekete, duyulacak olan iyi haberlere de yorulur. Beklenilen şeylerin gerçekleşeceğine, mutluluk aramaya, şansa, ulaşılmak istenilen güce erişmeye, gönül ilişkilerinde huzura ve hayırlı evlada işaret eder.

Rüyada Yüzük Atmak

Rüyada yüzük atmak, rüyayı gören için hayırlı olmayacak bir ilişkiye girilmesi, evlenmekten vazgeçilmesi anlamına gelmektedir. Rüyada sevdiği kişiden ayrılmak amacıyla yüzük attığının görülmesi, gerçek hayatta da bir ayrılık yaşayacağına işaret edebilir. Bazen de bu rüya yolculuğa çıkmaya dalalet eder. Önemli bir işi bırakacağınıza ve girmeyi istediğiniz bir işten vazgeçileceğine yorulur. Rüyada altın yüzük atılması maddi açıdan sıkıntılı duruma girmeye, zarar etmeye işaret eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani