Rüyada “Rüyada Yunus Görmek” Görmek

Rüyada Yunus Görmek

Rüyada yunus görmek, bu rüyayı gören kimsenin erişeceği başarıları göstermektedir. Rüyada yunus gören kimse, bu rüyanın sahibi kendinden emin, işlerinde başarıya ulaşmak için azimle çalışan bir kimsedir. Rüyada yunus balığı görmek, bu kimsenin başarı elde etmesini ve emeklerinin karşılığını alacağını delalet eden bu rüya, emin adımlar ile hayatta ilerlemek olarak tabir edilir.

Rüyada yunus görmek, herhangi bir şekilde rüyada yunus görmek kişinin karşısına çıkan engellerden yılmadan, başarı ile bunları atlatacağı olarak açıklanmaktadır. Bazen de bu rüya kısmet ve murat olarak yorumlanır.

Rüyada Yunus Görmek İslami Anlamı

Bu rüyanın İslami kaynaklara göre yorumları da mevcuttur. Bilindiği gibi yunus balığı Yunus Peygamber’in hikayesini hatırlatır. Bu hikayeden yola çıkılarak rüyada yunus görmek kişinin en umutsuzluğa düştüğü bir anda birisinden göreceği yardıma delalet eder.

Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; rüyada herhangi bir balık türünü görmek farklı biçimlerde yorumlanır. Buna göre bu rüyanın temsil ettiği değerler bakire kız, asker, ganimet, hizmetçi, vezir yani bakan olarak tabir edilir. Bu tabirlere göre rüya sahibinin hayırlı bir eş ile evlenebileceği, devlet görevlerinde başarıya erişeceği, asker ise, zafer kazanacağı veya kendi hayatında başarılar elde edeceği sonuçlarına ulaşılır.

Bu rüya için İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüyasında yunus balığı gören kimse, korkularından emin bir biçimde hayatına devam edecek ve her güçlüğü aşacaktır.

Rüyada İki Tane Yunus Balığı Görmek

Rüyada iki tane yunus balığı görmek, kişinin yaşamında beklediği iki önemli konu hakkında sevindirici sonuçlara ulaşmaktır. Rüyasında iki tane yunus balığının yüzdüğünü gören kimse, hayırlı bir işe ve eşe sahip olur. Bu kişinin hayatındaki her şey, düzenli ve yolunda devam eder.

Rüyada Yunus Balığı Yavrusu Görmek

Rüyada yunus balığı yavrusu görmek, bir kimsenin yaşamında bulunan diğer kimselerin de duygu ve düşüncelerini önemsemesi gerektiğini gösterir. Bu kişi bencilliğinden kurtulmalı ve dünyaya başkalarının gözlerinden bakmayı öğrenmelidir. Başka bir tabire göre rüyasında yunus balığının yavrusunu gören kimse, evlat sahibi olur. Uzun süredir evlat sahibi olmayı isteyen ve olamayan kimseler için bu rüya, bu isteklerinin gerçekleşeceği anlamındadır.

Rüyada Denizde Yüzen Yunus Balığı Görmek

Rüyada denizde yüzen yunus balığı görmek, enginliği, sonsuzluğu, kişinin dünya hayatını ve ahiret hayatını işaret eder. Bu kimse bundan böyle yaşamında her türlü sıkıntılardan kurtararak, dünyevi bir ferahlığa erişir. Aynı zamanda kendisine Allah katından hidayet bahşedilen rüya sahibi, hayırlı amellere sahip olarak ahiret hayatını da kurtarmış olur.

Rüyada Yavru Yunus Balığı Görmek

Rüyada yavru yunus balığı görmek yuva kurmaya, sahip olunacak hayırlı evlatlara ve salih bir eşe delalettir. Bu rüyanın sahibi tüm hayatını ve yaşlılığını huzurla geçirir. Evlatları tarafından hayır görür.

Rüyada Yunus Sürüsü Görmek

Rüyada yunus sürüsü görmek, zenginlik ve şansa delalettir. Rüya sahibi zenginse malı artar. Fakirse, fakirlikten kurtularak bolluk ve bereketle yaşar.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani