Rüyada “Rüyada Yün Görmek” Görmek

Rüyada Yün Görmek

Rüyada yün görmek, hayra yorulan rüyalardan biridir. Bu rüya kişinin hayatı boyunca helal yoldan para kazandığına ve bundan sonra da helal yoldan para kazanacağına tabir edilir. Rüyada yün görmek, bazı alimlere göre bu rüya aynı zamanda hızla kazanılacak para ve mala tabir edilmektedir.

Bazı İslam alimlerine göre ise bu rüya hayır kapısının açık olmasına ve kişinin bu nedenle her daim hayır sahibi olduğuna tabir olunur.

Rüyada Yün Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a)’a göre bu rüya hayır kapısının açıklığına ve ömür boyu elde edilecek helal kazanca yorulmalıdır. Bazı İslam alimler bu rüyayı ayrıca kısa sürede kazanılacak mala ya da mirasa yorumlanmaktadır. Bazı alimlere göre ise rüyayı gören kişi kazancına asla haram katmayan ve hep legal yollarla parasını kazanan azimli biridir. Bu nedenle de Allah rızası kazanmaktadır.

Rüyada Yün Sermek

Rüyada yün sermek kişinin kısmetinin açıklığına tabir olunur. Ayrıca gizlisi saklısı olmayan kimse anlamına da gelmektedir. Kişinin kimseden gizleyecek bir ayıbı olmadığına alnının açık olduğuna da tabir edilir. Bu rüya çok sayıda dini yorumcuya göre ise kişinin malını ve mülkünü hayır için kullanmasına ve ortada bırakmasına rağmen hiçbir şey olmamasına yani Allah’a emanet etmesine yorumlanır.

Rüyada Yün Yıkamak

Rüyada yün yıkamak kişinin tövbe etmesine ve yaptığı hatalardan af dilemesine tabir olunur. Ayrıca bazı İslam alimleri bu rüyayı kişinin daha önce yediği haklar için helallik isteyeceğine ve günahlarından dolayı Allah’a sığınacağına tabir etmektedirler.

Rüyada Yün Çırpmak

Rüyada yün çırpmak ne anlama gelir? Bu rüya çok sayıda alim tarafından kişinin rızkından şüphe etmesine ve istemeyerek içine haram karıştığını düşünmesine yorumlanmaktadır. Ayrıca aynı şekilde kişinin bu şüphesini gidermek için çabaladığına ve araştırma yaptığına da tabir olunur. Bunun yanında bazı yorumculara göre ise bu rüya kişinin ailesi ile ilgili bazı şüpheleri olduğuna ve bundan emin olmak için sorular soracağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Kirli Yün Görmek

Rüyada kirli yün görmek ne anlama gelir? Kirli yün kirli para olarak tabir edilmektedir. Bu rüyaya göre kişinin kazancına haram karışmaktadır. Ve kişi bunu bile bile devam etmektedir. Bazı yorumculara göre ise bu rüya kötü ahlaka dalalet eder. Kötü ahlaklı kimsenin bu konuda kendinden emin olmasına ve kendini kandırmasına da yorumlanmaktadır.

Rüyada Koyun Yünü Görmek

Rüyada koyun yünü görmek kişinin adil kazanç sağladığına ve işinin ehli olduğuna tabir edilmektedir. Ayrıca ticaret ehli olan bir kimseye de tabir olunur. Rüyada yün görmek kişinin kendisinin dışında diğer insanlara da fayda sağlayan biri olduğuna tabir edilmektedir.

Rüyada Yün Yorgan Görmek

Rüyada yün yorgan görmek kısa zaman içinde varlıklı biri ile mutlu bir evlilik yapmaya tabir edilir. Kişi hayırsever ve haram sevmeyen biri olduğu için eşe dosta doğru ve helal yoldan hayır sağlayan biri olarak tanınacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani