Rüyada “Rüyada Yılan Yutmak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Yılan Yutmak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Yılan Yutmak, rüya sahibinin karakteristik açıdan güvenilir ve sözüne sadık biri olduğu, ileride çokça başarı kazanacak işlere imza atacağı ve mevkiisinde yükselişe geçeceği anlamını taşımaktadır. Rüya sahibi evli ise doğacak bir bebeğe işaret etmektedir. Bununla birlikte çokça saygı görmeye ve sevilip örnek gösterilmeye yorumlanmaktadır.

Rüyada Yılan Yutmak İslami Anlamı

rüyada yılan yutmak, İmam Nablusi (r.a)  ile ilgili rüyayı gören şahsın yaşamakta olduğu tüm sıkıntılardan kurtulacağı ve elinin rahatlamasıyla birlikte yeni mallar edinerek refaha kavuşacağını buyurmuştur. Caferi Sadık (r.a) ise bu rüya ile ilgili rüya sahibinin yapmış olduğu hataların farkına vararak bu hatalı yoldan döneceğini, daha dikkatli olacağını ve böylelikle çok doğru bir yolda yürüyeceğini öngörmüştür.

Rüyada Başkasının Yılan Yuttuğunu Görmek

Rüyada başkasının yılan yuttuğunu görmek, bazı din alimlerinin bu rüya ile ilgili yaptıkları yorumlara göre, rüyayı gören kişinin bir akrabası, yakını veya dostu kısa zaman içerisinde yeni bir işe atılacak ve bu iş sayesinde de büyük miktarlarda maddi kazanç elde edecektir.

Rüyada Birinin Yılan Yuttuğunu Görmek

Rüyada birinin yılan yuttuğunu görmek, bununla birlikte bu maddi kazanç rüyayı gören kişiye de olumlu bir etkide bulunacaktır. Ayrıca bu rüyayı gören kişi, kısa süre içerisinde bilmediği bir sırra veya bilgiye haiz olacaktır. Ayrıca yakın zamanda yaşanan bir hastalık durumunun kısa süre sonra ortadan kalkacağına da yorumlanmaktadır.

Rüyada Beyaz Yılan Yutmak

Rüyada beyaz yılan tutmak, rüya sahibinin yiğit bir karakterle büyük mevkilere erişeceği ve böylelikle çevresinde kendisinden gururla bahsedileceği anlamına gelmektedir. Kişi, büyük bir mertebenin yanı sıra yüklü bir maddi kaynağa da erişecektir.

Rüyada Siyah Yılan Yutmak

Rüyada siyah yılan yutmak, gizli bir düşmanın varlığına ve bu düşmanın alt edileceğine işaret eder. Rüya sahibinin evinde veya çalıştığı yerde onu kıskanan ve arkasından iş çevirerek onu alaşağı etmek isteyen kötü niyetli şahısların, rüya sahibinin çabaları ve karakteri sayesinde bertaraf edileceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Yılan Yutmak ve Kusmak

Rüyada yılan yutmak ve kusmak, rüya sahibinin zor koşullar içerisinde çalışıp, dişini tırnağına katıp kazandığı maddi ve manevi kazançları, kısa bir zamanda tüketeceğine, olur olmaz işlerle vakit harcayıp kazancını yok edeceğine ve hatası yüzünden hane halkını da zarara uğratacağına işaret eder. Bununla birlikte rüya sahibi istemediği sözler sarf edip yakınlarının kalbini de kıracaktır. Ve huzursuzluk oluşacaktır.

Rüyada Ayaklı Beyaz Yılan Yutmak

Rüyada ayaklı beyaz yılan yutmak, çok güçlü bir düşman ile karşılaşılacağı ve bu düşmanın bertaraf edileceği anlamına gelir. Rüyayı gören kişi iş çevresinde veya yakın çevresinde çok güçlü bir şahısla karşı karşıya kalacaktır ancak bu şahsı dik duruşu ve mücadelesi ile bertaraf edecektir.

Rüyada Alacalı Yılan Yutmak

Rüyada alacalı yılan yutmak, ne yapacağı belli olmayan insanlarla karşılaşmaya ve zor durumlarda kalmaya delalet eder. Bu tekinsiz şahıslar yüzünden rüya sahibi zor durumlarda kalacaktır fakat bu durumlardan kurtulacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani