Rüyada “Rüyada Yılan Yumurtası Görmek” Görmek

Rüyada Yılan Yumurtası Görmek

Rüyada yılan yumurtası görmek, çevresindeki insanlar tarafından çekilemeyen ve günden güne çoğalan düşmanla yorumlanır. Rüyasında yılan yumurtası gören bir kişi düşmanlarının farkında değildir ancak onlar her geçen gün birbirlerini doldurarak yavaş yavaş çoğalıyordur. Ayrıca rüyasında yılanın yumurta yediğini gören biri kendini çok yalnız ve değersiz hissedeceği bir döneme adım atıyor demektir.

Rüyada Yılan Yumurtası Görmek İslami Anlamı

Kirmani (r.a) şöyle buyuruyor: “rüyada yılan yumurtası görmek düşmanın kendi soyundan olan herkesi rüya sahibine karşı kinle doldurduğuna işarettir. Öte yandan bu rüyanın görülmesi fiziksel yorgunluğa da işarettir. Rüya sahibi birtakım güçlüklerden dolayı kendini hasta veya yorgun hissedebilir. Hatta fiziksel yorgunluk ruhsal bir dinginliğe de dönüşebilir. Rüyasında yılan yumurtası gören, çok tehlikeli olmayan düşmanlar edinir ve bu düşmanlar rüya sahibine kötülük etmek için ellerinden geleni yapıyor demektir.

Rüyada Yılan Yumurtası Kırmak

Rüyada yılan yumurtası kırmak, hak etmeyen birine haksızlık etmek demektir. Çoğu yorumcu bunu doğru yoldan sapmak şeklinde de açıklayabilir. Rüyada yılan yumurtası kırdığını gören biri çok sevdiği bir kişiyi yanlış yollar izlediğinden ötürü kırmıştır. Bu rüyanın yorumu çoğunlukla iki iyi kalpli insanın arasına giren soğukluk şeklinde yapılır. Bu küskünlük uzun sürmeyecek olsa da iki taraf için de bazı kapanması zor yaralar bırakacaktır.

 Rüyada Yumurtadan Yılan Çıkması

Rüyada yumurtadan yılan çıkması, yüksek mertebeye ulaşmak anlamına gelmektedir. Rüya sahibi kendi çabalarıyla oldukça yüksek bir başarı elde edecek ve insanların takdirini kazanacaktır. Rüyasında yumurtadan yılan çıktığını gören kimse, özellikle tüm insanların yararına olacak bir eylemde bulunacak ve herkesin beğenisini kazanarak onların gözlerinde yüksek bir mertebeye ulaşmış olacaktır.

 Rüyada Yılanın Yumurta Yemesi

Rüyada yılanın yumurta yemesi, birçok yorumcu için hayırlara vesile değildir. Çünkü rüyada yılanın yumurta yemesi, rüya sahibinin çok yakın olduğu birini, gene rüya sahibinin düşmanı olan bir başkası doldurmaya çalışıyor demektir. Rüyada yılanın yumurta yediğini gören kimse dostu tarafından ihanete uğrar ve yakın bir zamanda da dostu ile düşmanını bir arada görür.

 Rüyada Yumurtadan Siyah Yılan Çıkması

Rüyada yumurtadan siyah yılan çıkması, hayırsız evlat ile yorumlanır. Yakın bir zamanda aile içinden birinin doğum yapacağını ancak doğacak olan çocuğun ailesi için hayırsız olduğuna delalet eder. Rüyasında yumurtadan siyah yılan çıktığını gören biri, çevresinden gördüğü yanlış davranışları örnek alan kötü niyetli bir evlada sahip olacak demektir.

 Rüyada Yumurtlayan Yılan Görmek

Rüyada yumurtlayan yılan görmek birçok açıdan olumlu yorumlar içerir. Öncelikle güzel günlere işaret eder. Ev içindeki aile bağlarının git gide daha da kuvvetleneceğini, aile bireylerinin birbirlerine daha çok destek olacağını ima eder. Rüyasında yumurtlayan yılan gören biri ailesiyle olan problemlerini çözmek için büyük çaba harcayarak sonunda başarıya ulaşır ve ailesi ile olan ilişkilerini kuvvetlendirmek için daha hayırlı bir insan olmaya çalışır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani