Rüyada “Rüyada Yılan Sevmek” Görmek

Rüyada Yılan Sevmek

Rüyada yılan sevmek, genel olarak yılan görmenin aksine iyi anlamlara gelmektedir. Rüyada yılan sevdiğini görmek, işsiz ise iş bulacak, iş sahibiyse başarısı artacak, maddi durumu kötüyse el kuvvetlenecek ve hasta ise hastalığından kurtulacaktır. Rüyada yılan sevdiğini gören kimse, ayrıca kişinin aşk hayatı düzensiz ve mutsuz ise, kısa zamanda renklenecek ve kısmet kapıları sonuna kadar açılacaktır.

Rüyada Yılan Sevmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) açıklamalarında rüyada yılan sevmek ile ilgili, uzun zamandan beri zorluklarla boğuşan kişilerin bu rüyanın ardından daha rahat bir hayata kavuşarak toplum tarafından sevilen ve sayılan bir pozisyona geleceği öngörülmektedir. Eğer rüya sahibi çocuk sahibi olamıyorsa kısa zamanda çocuk sahibi olacağı ve hanesine mutluluk katacağı çıkarımı yapılmaktadır.

Bu rüya ile ilgili ünlü riya tabiri yorumcularının verdikleri beyanlarda bu rüyayı gören kişilerin ellerine kısa zaman içerisinde bir miktar para geçeceği ve bu paranın rüya sahibinin elini rahatlatacağı öngörülmektedir. Eğer rüyayı gören kişi evlenemiyorsa kısa zamanda bir eş bulacak ve çok mutlu bir yuva kuracaktır.

Rüyada Yeşil Yılan Sevmek

Rüyada yeşil yılan sevmek, inançsız ya da inancı zayıf şahısları temsil etmektedir. Bu şahıslar hayatınıza girerek hayatınızın birer parçası olacaktır ve sizin de inancınızı zayıflatacaktır. Bununla birlikte, inancı zayıf kimselerle evleneceğiniz anlamına da gelen bu rüya, ileriki dönemlerde inancınızı sorgulayacağınıza da işaret etmektedir.

Rüyada Sarı Yılan Sevmek  

Rüyada sarı yılan sevmek, uzun zamandır yaşanılan bir psikolojik rahatsızlığa işaret etmektedir. Kişi kendi kendini bu duruma sokmuştur ve kurtulması epey bir zaman alabilir. Rüyayı gören kişi bu durumu sürekli kendi kendine dikte ettiği için karşılaştığı zor durumlarda da kendini suçlayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Büyük Yılan Sevmek

Rüyada büyük yılan sevmek, büyük bir düşmanla karşılaşılacağı ve bu durum karşısında rüya sahibinin dehşete kapılacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibi bu durumdan ne kadar korksa da bununla baş etmek durumunda kalacak ve sonunda da bir orta yol bulunacaktır.

Rüyada Kırmızı Yılan Sevmek

Rüyada kırmızı yılan sevmek, büyük bir servete erişileceği ancak bu durumun bir de düşman getireceği anlamına gelir. Rüya sahibi kısa zamanda maddi durumunu yolunu sokarak büyük kazançlar elde edecektir. Ancak bu kazançla beraber büyük bir düşmanla da karşılaşacaktır. Bu düşmanın amacı rüya sahibinin maddi kazancını elinden almak ya da onu zarara uğratmaktır. Rüya sahibi bu düşmanın kim olduğunu bilemediğinden dolayı bu kişiyle fazla samimi olabilir.

Rüyada Piton Yılanı Sevmek

Rüyada piton yılanı sevmek, rüya sahibinin bir hayalini gerçekleştirebilmesi adına önemli kimselerden yardım alacağına işaret eder. Rüya sahibi uzun süredir emek sarf edip hayalini kurduğu bir işe büyük güç sahibi kimselerin yardımıyla ulaşacak ve büyük kazançlar elde edecektir. Bununla birlikte gerçekleştirmesi imkansız gibi görünen hayallere ulaşılmasına işaret eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Gülcan dedi ki:

    oğlum yılan seviyordu ben her an yılanın isiracagini düşünürsek korkuyordum oğlum hiç korkmadan yılanın kafasına vurarak seviyordu

  2. Arzu seker dedi ki:

    Merhaba rüyamda insan suretli koca bir yılanı seviyordum gözleri yemyesildi çok güzel bir yuzu vardi resmen asik oldum gorunce halada etkisindeyim

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani