Rüyada “Rüyada Yılan Öldürdüğünü Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Yılan Öldürdüğünü Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Kişinin rüyasında yılan öldürdüğünü görmesi düşmanlarına karşı geldiğini ve başına gelecek kötülüklere karşı kendisini koruduğunu gösterir. İbn-i Sirin (r.a) tabirine göre; rüyada yılan görülmesi ansızın ve kişinin hiç tahmin etmediği bir vakitte derde düşmesi şeklinde yorumlanmıştır. Ancak rüya sahibi rüyasında gördüğü yılanı öldürebilmişse bu dertlerinin ve sorunlarının üstesinden kolayca gelecek demektir. Kişinin maddi anlamda sıkıntı yaşamasını da simgeleyen yılan, rüya sahibi tarafından öldürüldüyse kişinin bolluk ve berekete kavuşacağı eğer sıkıntı içinde ise bu sıkıntılarından kurtulacağı anlamına gelmektedir. Kişinin kendini koruması ve tedbir alması gerekmektedir. Eğer rüyada öldüremediği ya da kaçan yılanlar varsa dertlerinin hepsinden tam kurtulamamış demektir. Kişi rüyasında gördüğü yılanı eğer bir düşmanı varsa ona benzetebilir. Bu yılanın öldürülmesi ise de bu düşmandan tamamen kurtulması anlamına gelmektedir.

Rüyada Yılanı Öldürmeye Çalışmak

Rüyada yılan öldürmeye çalışmak kişinin düşmanlarıyla yüzleşeceği anlamına gelebilir. Kişi eğer onun hakkında düşmanlık edenleri tanıyorsa ve yaptıklarından haberdarsa onlarını karşısına çıkıp konuşmayı tercih edecek olabilir. Ancak yılan ölmemişse bu davranışında kesin bir çözüm getirmeyeceği söylenmelidir. Kişi için maddi problemler söz konusu ise rüya sahibi bu problemleri aşmak için maddi kaynak bulacak ancak yeterli gelmeyecek şeklinde yorumlanır.

Evin İçinde Yılan Öldürmek

Rüyada evde yılan öldürmek rüya sahibinin düşmanlarını kendi evinde yaşanan olaylar sonucu tanıyacağı anlamına gelebilir. Kişi rüyasında kendi evinde ise bu evdeki yılanlar onun ev içerisinden ya da yakın çevresinden birtakım düşmanları olduğunu simgeler. Kişi bu düşmanlarına karşı tedbirli olmalıdır. Ancak rüya içinde kişi bu yılanları öldürebiliyorsa bu düşmanlarından kurtulacak, problemlerinden uzaklaşacak ve feraha kavuşacak demektir.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Yılan Görmek neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Yavru Yılan Öldürmek

Rüyada görülen yılan düşmanı ve çeşitli sıkıntıların yaşanmasını simgeliyor olsa da yılanın biçimine, rengine, görüldüğü yere göre de pek çok farklı anlam kazanmaktadır. Yılanlar görülen renklerine göre ve boyutlarına göre çeşitli şekilde yorumlanabilirler. Rüyada yavru yılan öldürmek rüya sahibine yeni düşmanlık etmeye başlamış birine karşı aldığı tedbirlerin işe yaradığını simgelemektedir. Kişi erken davranıp kendisine daha çok problem olabilecek birinin önünü keserek kendisini güvence altına almıştır.

Yılanın Başını Ezmek

Rüyada yılanın başını ezmek kişinin karşılaştığı problemi kökten çözdüğü anlamını taşımaktadır. Problemler çözülürken üstünkörü çözülürse yeniden aynı sorunlar ortaya çıkabilir. Ancak rüya sahibi gördüğü rüyasında problemini ya da düşmanını kendisine zarar gelmeden alt etmiştir. Bu nedenle başına gelecek problemlerden kurtulmuş ve kendisine zarar getirecek kişilerden uzaklaşmış olmaktadır. Bu kişi ya da konudan yakın zamanda yeni bir sorun gündeme gelmeyecek demektir.

Siyah Yılan

Rüyalarda görülen yılanlar renklerine göre farklı yorumlanabilmektedir. Rüyada siyah yılan öldürmek rüya sahibinin kendisinden katça güçlü olan bir düşmanını yenmesini simgeler. Siyah yılan hem maddi anlamda hem de manevi anlamda güçlü düşmanları temsil etmektedir. Rüya sahibi rüyasında bu siyah yılanı öldürürse kendi başına yakın zamanda gelecek olan kötülüklerden kurtulmuş demektir.

Sarı Yılan

Rüyada sarı yılan öldürmek kendinden küçük olan bir düşmanını hayatından çıkardığını simgeler. Sarı yılan şeklinde gözüken düşman rüya sahibinden genç demektir. Bu nedenle kişi rüyasındaki sarı yılanı öldürdüğü zaman etrafında bulunan onun yaşıtı ya da arkadaşı gibi görünen samimi birinin düşmanlığında bitirmiş demektir.

Yeşil Yılan

Rüyada görülen yeşil yılan dün düşmanlığı ve bereketsizlik olarak simgelenmektedir. Din düşmanlığı olarak kişiyi görüşlerinden dolayı yargılayıp kınayanlar ya da onunla alay eden düşmanı genellikle yeşil yılan simgelemektedir. Rüyada yeşil yılan öldürmek kişinin çevresinde bulunan böyle kişilerden kendisini uzaklaştırması ve koruması anlamına gelmektedir. Kişi böylece kendi hakkında düşmanlık besleyip kendisi hakkında kötü konuşan insanları hayatından çıkararak ferahlamış olacaktır. Yeşil yılanın ölmesiyle eve yakın vakitte maddi anlamda ferahlık gelecektir.

Yılan Öldürmek görmenin tabiri için, Rüyada Yılan Öldürmek neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Kırmızı Yılan

Kırmızı rengi rüyalarda genellikle ansızın gelecek bir tehlikeyi betimlemektedir. Kişinin beklemediği anda beklemediği bir kişiden kötülük görmesi anlamına gelmektedir. Rüyada kırmızı yılan öldürmek kişinin başına gelecek bir problemden kurtulması anlamını taşımaktadır.

Kahverengi Yılan

Kahverengi yılan şeklinde beliren maddi ya da manevi bir sıkıntı olabilmektedir. Rüya sahibi bu yılanı öldürdüğünü görerek beklemediği anda gelecek maddi sıkıntıları da kolaylıkla atlatabileceği konusunda ferahlayabilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani