Rüyada “Rüyada Yılan Beslemek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Yılan Beslemek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada zararsız yılan görmek ve rüyada görülen yılanı beslemek birçok farklı tabire sahiptir. Rüyada yılan görmek genel itibariyle birçok olumsuz tabir yapılmasına neden olan rüyalardan biridir. Bunun yanı sıra rüyada yılan beslemekte, size düşmanlık eden kişilerin eline büyük bir koz geçtiğine, karşılaşacağınız bir sıkıntının etkisinden uzun süre kurtulamayacağınıza ve alınacak kötü haberlere işaret etmektedir. Bu yüzden rüyada yılan beslediğini gören kişilerin gerçek hayatta daha dikkatli davranmaları gerektiği tavsiye edilmektedir. İmam Nablusi (r.a)’ye göre; rüyada yılan görmek yılanın sahip olduğu özelliklerden ve zararlı bir hayvan olmasından dolayı bu rüya hakkında olumsuz tabirlerde bulunduğu rivayet edilmiştir.

Rüyada Yeşil Renkte Yılan Beslediğini Görmek Ne Demektir?

Rüyada yılan görmek, yılan beslemek ya da yılan ısırması; düşmana, alınacak kötü haberlere, fitneye ve maddi kazancın azalacağına işaret etmektedir. Bu yönüyle düşünüldüğü zaman rüyada yeşil yılan beslemek hakkında olumsuz yorumlar olduğu düşünülmektedir. Ancak yeşil yılan beslemek; düşmanların ortaya çıkacağına ve sevdiğiniz bir kişinin yardımıyla karşılaşılacak tüm zorluklardan kolayca sıyrılabileceğinize işaret etmektedir.  Görüldüğü üzere rüyada yılan görmenin; yılanın sahip olduğu renkten, boyutuna kadar her özelliğine göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden rüyanın detaylarıyla tabir edilmesi gerekmektedir. Olumlu yorumunun yanında bu rüya için yapılan olumsuz yorumlar oldukça düşük bir ihtimal taşımaktadır.

Rüyada Yılan Sokması Neye İşaret Eder?

Rüyada yılan sokması ve acıması tabiri en çok merak edilen rüyalardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Rüyada yılan sokmasının tabirleri arasında en bilineni ise; İmam Cafer-i Sadık (r.a)’ın tabiridir. Bu tabire göre; rüyasında yılan ısırdığını gören kişinin düşmanından göreceği zararın etkisinin büyük olacağı rivayet edilmiştir. Sizi kıskanan ve sizinle menfaat ilişkisi yürüten kişilerden göreceğiniz zararı azaltmak için eğer bu rüyayı görmüşseniz dikkatli olmanız tavsiye edilmektedir.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Yılan Görmek neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Sarı Renkli Yılan Görmek Ne Demektir?

Rüyada yılan görmenin birçok farklı yorumu vardır. Bu rüyaların yorumlarında; yılanın rengi, yılanın türü ve yılanın sahip olduğu başka birtakım özellikler dikkate alınmalıdır. Örneğin; rüyada sarı yılan görmek genellikle çevrenizde bulunan güçlü bir kişinin hakkınızda önemli bir karara varacağını işaret eder. Bu karar genellikle olumsuz ve sizi sıkıntıya sokacak bir karar olarak tabir edilmiştir. Bunun yanı sıra yine sarı yılan gören bir kişi sahip olduğu mal varlığının bir kısmını kaybedebilir ve eğer evliyse eşiyle büyük sorunlar yaşayabilir. Yapılan bu tabirlere göre bu rüyayı gören kişilere; İslam âlimleri geçmişte, bu rüyanın zararlarından korunmaları için şükür namazı kılmalarını ve Allah’a bolca dua etmelerini tavsiye etmişlerdir.

Rüyada Siyah Renkte Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada siyah yılan kovalamak ya da siyah bir yılanı öldürmek hayra işarettir. Bu rüyada anlatılmak istenen; rüyayı gören kişinin en büyük düşmanından kurtulacağı ve ondan gelecek zararların azalacağı işaret edilmektedir. Ancak rüyada siyah bir yılan görmek ve o yılan tarafından zarara uğramak, büyük bir tehlikeyle karşı karşıya olduğunuza ve kaybedeceğiniz birçok arkadaşa işarettir. Aynı zamanda siyah renkte bir yılan görmek kişinin yalnız kalacağına da işaret eder.

Rüyada Beyaz Yılan Öldürmek Neye İşaret Eder?

Rüyada beyaz yılan yakmak açığa çıkacak olan bir düşmana işaret ettiği gibi bu düşmanın size vereceği tüm zararlardan korunacağınızda rivayet edilmektedir. Bir başka açıdan bakıldığı zaman beyaz renkte bir yılanın size saldırması; elde edilecek olan bir maddi kazanca ve kurulacak yeni bir işe delalet etmektedir. Sahip olduğu renk fark etmeksizin rüyada yılan öldürmek genel itibariyle hayırlı haberlere ve size kurulan tuzakların ortaya çıkacağına işaret eder.

Evde Yılan görmenin tabiri için, Rüyada Evde Yılan Görmek neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Yavru Yılan Öldürmek Ne Demektir?

Rüyada yavru yılan öldürdüğünü gören bir kimse için yapılan yorum; karşılaşacağı sıkıntıdan kolayca kurtulacağı ve iş hayatında yeni bir başarı elde edeceği şeklindedir. Rüyada Yavru yılan Beslemek ise doğacak birçok sıkıntının habercisi olarak rivayet edilmiştir.

Rüyada Konuşan Yılan Görmek

Rüyasında konuşan bir yılan gören kişinin sıkıntıya düşeceği ve bu sıkıntıdan zarar görmeden kurtulacağı rivayet edilmiştir. Rüyada yılan öldürmek her ne kadar olumlu bir işe işaret etse de yılanla konuşmak rüyayı gören kişi hakkında birçok dedikodu ve fitnenin çıkacağına işaret etmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani