Rüyada “Rüyada Yılan Balığından Korktuğunu Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Yılan Balığından Korktuğunu Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada yılan balığından korktuğunu görmek rüya sahibinin hem iş hayatında hem de özel hayatında çevresi tarafından oldukça fazla kıskanıldığına delalet etmektedir. Rüyada yılan balığından korkmak ile alakalı hem olumlu hem de olumsuz anlamda değişik yorumlar yapılabilirken, kişinin iş hayatındaki başarıları tarafından parlaması, daha büyük projelere imza atması gibi olumlu ve güzel anlamlar çıkarılırken, bu başarıları sonucunda çevresinde olumsuz anlamda dikkat çekeceği, kıskanılacağı ve başarılarının nispeten engellenmeye çalışacağı anlamları da çıkarılabilmektedir.

Rüyada Yılan Balığı Tarafından Kovalanmak

Rüyada yılan balığından korkmak ile alakalı belirtilmesi gereken bir diğer rüya, rüyada yılan balığı tarafından kovalanmak olarak açıklanmaktadır. İmamı Nablusi (r.a) rüyada yılan balığı tarafından kovalandığı için korkan kişinin oldukça aydınlık günler yaşayacağını işaret ederken rüyayı, özellikle iş hayatında oldukça fazla başarı kazanıp, bolluk ve rızık sahibi olacağı şeklinde yorumlamaktadır. Burada kişinin yaşamında büyük bir balık yakalayacağı, bununla alakalı lüks, şatafat, mal-mülk sahibi olacağı; büyük bir paraya kavuşacağı ifade edilmektedir.

Rüyada Suyun İçindeki Yılan Balığından Kaçmak

Rüyada suyun içindeki yılan balığından korkmak ile alakalı yapılan yorum şans ve fırsat olarak vurgulanmaktadır. Câferi Sâdık (r.a) yorumunda rüyada su içerisinde yılan balığı görmek ve onan korkmak haber olarak nitelendirilirken, bu haberin oldukça önemli bir şans kapısı açılacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Burada haberden kasıt, kişinin yaşayışını önemli ölçüde değiştirecek bir toplu para, bebek sahibi olma gibi konu başlıkları olarak da değerlendirilebilir. Rüya sahibi yapacağı bir iş ya da atacağı bir adım sonucunda toplu bir para sahibi olacak, hayatı için oldukça önemli bir haber alacak ve aldığı bu haber sonucunda yaşamında köklü değişiklikler olacaktır.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Yılan Görmek neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Yılan Balığı Tarafından Saldırıya Uğramak

Rüyada yılan balığından korkmak ile alakalı bir diğer konu başlığı da rüyada yılan balığı tarafından saldırıya uğramak şeklinde belirtilebilir. Kişi rüyasında gördüğü yılan balığından oldukça korkup, bir de saldırıya uğrarsa bu durum İbn-i Sirin (r.a) tabirine göre pek hayırlı olarak ifade edilmez. İbn-i Sirin (r.a) rüyada yılan balığı tarafından saldırıya uğrayan kişinin başına kısa vadede bir ya da birden çok olumsuzluk geleceğini; bu durumun maddi ya da manevi anlamda bazı sıkıntılara yol açabileceği de belirtilmektedir. İbn-i Sirin (r.a) tabirine göre yılan balığı genel anlamda aydınlık olarak açıklanırken, yılan balığı tarafından saldırıya uğramak bu konuda gösterilen nadir olumsuz rüyalardan biridir.

Rüyada Yılan Balığından Korkmak Ancak Ondan Kaçmamak

Rüyada yılan balığı görmek ancak ondan kaçmamak ya da yılan balığı görülmesine rağmen ondan kaçmamak İmamı Gazali (r.a) yorumunda hayırlı bir rüya olarak tabir edilmektedir. Feraha ermenin bir işareti şeklinde açıklanabilen bu rüya kişinin olumlu gelecek planlarının hızla hayata geçirilmesi ve bu sayede maddi-manevi önemli kazançlar elde edeceği şeklinde de yorumlanır. Rüyada korkulan yılan balığından kaçmamak aynı zamanda bekar kişilerin kısmetli bir döneme girerek, istedikleri gibi bir kısmetle evleneceklerine de delalettir. Ek olarak rüya sahibinin maddi yapısı tam anlamıyla yoluna girecektir.

Rüyada Korkulan Yılan Balığına Sarılmak

Rüyada yılan balığından korkmak ile birlikte ona sarılmak, rüya sahibinin çevresinde dolaşan boş kişilere delalettir. İmamı Nablusi’ye (r.a) göre kişinin etrafındaki boş kişiler kişiye bir fayda sağlamayacağı gibi, can sıkıcı ve moral bozucu biçimde rüya sahibine etki edebilir. Bu noktada moral bozucu olayların önüne geçebilmek için kişinin gerekli önlemleri alması gerekmektedir.

Yılan Balığı görmenin tabiri için, Rüyada Yılan Balığı Görmek neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Korkulan Yılan Balığını Öldürmek

Kişinin rüyasında korktuğu yılan balığını öldürmesi oldukça güzel ve aydınlık bir rüya olarak kabul edilir. Câferi Sâdık (r.a) rüyayı bol kazanç ile birlikte açıklarken; rüya sahibinin eğitim ve iş hayatında oldukça büyük başarılar kazanacağını ifade eder. Helal rızık, bol kazanç ve kişinin atacağı adımlarda da bolca kısmet bu noktada belirtilebilir.

Rüyada Yılan Balığından Korkmak Ve Onu Yemek

Rüyada korkulan yılan balığını yediğini görmek özellikle bekar rüya sahipleri için hayırlı bir kısmet olarak ifade edilmektedir. Bekar olmayan rüya sahipleri için ise kişinin yaşamında olmasını en çok istediği noktaların gerçekleşmesi olarak da açıklanabilir. Ek olarak kişinin hayatında moral bozucu tüm noktaların tam anlamıyla ortadan kalkması şeklinde de ifade edilmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani