Rüyada “Rüyada Yılan Ayağımı Isırdı Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Yılan Ayağımı Isırdı Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada yılanın ısırması birçok açıdan olumsuz bir şekilde ifade edilir. Bu rüyayı bu zamana kadar birçok din alimi uğursuzlukla yorumlamıştır. Bunun yanı sıra kişinin bazı sıkıntılar çekmesi ve bu kötü ruh halinden kolayca çıkamayacak olması da söylenmektedir. Rüyasında yılan ısırığı gören kişiler ısırılan konumdaysa, bir süre sonra kendi elinde olmadan, başkaları tarafından bir soruna itilirler. Bu rüya aynı zamanda kişinin etrafında kötü niyetli insanların olduğuna ve rüya sahibinin dikkatli olması gerektiğine işarettir. Hayal kırıklığı ve mutsuzluk anlamı da çıkarılan bu rüya, rüyada yaşanan olaylara ve yılanın tipine göre değişiklik göstermektedir.

Rüyada Yılanın Isırması

Rüyada yılan ısırması kan akması gibi durumlar da sık sık görülmektedir. Bu hallerde rüya sahibine yapılan yorumlar şu şekilde sıralanır:

 1. Üzüntü ve kederin yaklaşmakta olduğu
 2. Yakın zamanda maddi zararların yaşanacağı
 3. Kişinin bir süre sonra hayal kırıklığına uğrayacağı
 4. Kötü kişilerin rüya sahibinin çevresinde kol gezdiği

Gibi yorumlar sıralanmaktadır.

Rüyada Yılan Öldürmek

Rüyada yılan sokmasının yanı sıra yılanı öldürmek de sık görülen rüyalardandır. Bu rüyayı gören kişiler, bir süre sonra çevresinden kötü sözler ve davranışlar görebilir. Ancak bu durum kişiyi yıldırmayacaktır ve zamanla bununla mücadele etmesini bilecektir. Kişi dimdik duracak ve sorunları bir başına halledecektir. Bu rüya olumsuzluklara işaret etse de sonucunda kişi dik duracaktır ve olumsuzluğu fırsata çevirmeyi bilecektir.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Yılan Görmek neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Yılan Isırması Ve Kanaması

Rüyada yılan ısırması kan akması gibi durumlar da sık sık yaşanmaktadır. Bu durumda rüya sahibine yapılan yorumlar şu şekilde sıralanır:

 1. Kişinin büyük sıkıntılara girmesi
 2. Aileyle sorunların başlaması
 3. Arkadaş ortamında bazı gerginliklerin yaşanması
 4. Küslüklerin ve kıskançlıkların belirmesi

Tüm bu yorumlar kişinin gergin bir döneme gireceğine işaret eder. Ancak rüya sahibi mutsuz olmamalıdır, bu sorun kişinin aşabileceği düzeyde olacaktır.

Rüyada Çok Yılan Görmek

Rüyada yılan sokması ve zehrini çıkarmak gibi rüyalar sık sık görülürken, bunun yanı sıra kişinin rüyasında birden fazla rüya görmesi de yaşanmaktadır. Bu tip durumlar kişiye yapılan yorum şu şekildedir: Yakın çevrenizde size düşmanlık besleyen ve istediklerinizin olmaması için uğraşan bir kişi vardır. Bu rüya kişinin çevresinde bir düşman olduğuna işaret eder. Rüyada birden fazla yılan gören kişilerin çevresinde Müslümanlık karşıtı birisi de vardır.

Rüyada Siyah Yılan Görmek

Rüyada siyah yılan sokması da farklı anlamlara gelir. Bu tip rüyalarda, rüyada görülen yılanın rengi de önem taşımaktadır. Rüyasında yılan sokmasına uğrayan kişi, rüyada görülen yılanın siyah olduğunu söylüyorsa yapılan yorumlar şu şekilde sıralanır:

 1. Kişinin çevresinde bir düşman bulundurduğuna
 2. Arkadaşlarının kıskanç olduğuna
 3. Rakiplerinin çoğalacağına
 4. Güçlü düşmanla karşılaşacağına

İşaret edilmektedir.

Rüyada Yeşil Yılan Görmek

Rüyada yeşil yılan ısırması da sık sık görülmektedir. Bu rüya yılanın rengi itibariyle dini yorumlara daha çok açıktır. Rüyada görülen yeşil renkli yılan, kişinin dini inancındaki zayıflığa işaret etmektedir. Aynı zamanda çevresinde de bu tip bir kişinin bulunduğunu söyleyen bu rüya, rüya sahibine dikkatli olmayı öğütler. Aksi takdirde kişi bu insandan etkilenebilir.

Yılan Isırması görmenin tabiri için, Rüyada Yılan Isırması neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Yılan Ayağımı Isırdı Psikolojik Yorum

Rüyada kolunu yılan ısırması ile bacağını yılan ısırması da farklı anlamlara gelmektedir. Bu tip rüyaları gören kişiler, genellikle hayatından mutsuzdur. Kişi sahip olduklarını kaybetme korkusu içerisindedir ve çevresindeki kişilerden de şüphe duymaktadır. Bu rüyanın görülmesi de çevresine duyduğu şüphenin yersiz olmadığının kanıtıdır. Özellikle arkadaşlarıyla arası bozulmuş veya yakın zamanda tartışma yaşamış kişilerin rüyası olan bu rüya, rüya sahibine dikkatli olmasını ve kararlarını doğru vermesini öğütler. Rüyada parmağını yılan ısırması da benzer anlamlara gelmektedir.

Rüyada Yılan Ayağımı Isırdı Dini Yorumu

Rüyada görülen yılan ısırmaları dini yorumlara da açıktır. Bu rüyayı gören kişiler için bazı din alimleri yorum yapmıştır. Yorumlar çeşitli olsa da hemen hemen hepsi aynı anlama gelmektedir. İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; Rüyada görülen yılan düşmana yahut devlete ya da hazineye işaret eder. Aynı zamanda rüyasında yılan gören kişiler bir kadına da dikkat etmelidir. Bu rüya hem de dini açıdan hem de dünyevi açıdan kişinin bir düşmanı olduğuna delalettir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani