Rüyada “Rüyada Yılan Avladığını Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Yılan Avladığını Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada görülen yılanı avlamak rüyayı gören kişinin başına gelecek sorunları kolaylıkla aşabileceği şeklinde yorumlanabilir. Rüyada yılan görmek rüya sahibinin çevresinde düşmanları olduğuna işaret etmektedir. Rüyada yılan görmek Diyanet tabirine göre düşmanların varlığını ya da rüya sahibinin sahip olduğu korkuları simgeler. İmamı Nablusi (r.a) yorumunda; rüyada görülen yılanların mal sahibi, zengin, güçlü düşmanlara işaret ettiğini belirtir. Cafer-i Sadık (r.a) tabirine göre; görülen yılanların gizli düşmanlık ya da maddi anlamda geçim sıkıntısına karşılık geldiğini söylemiştir. Bu nedenle rüyada yılan görüp bu yılanı avlayan rüya sahibi kendisini kötülüklere karşı koruyacaktır.

Rüyada Görülen Yılanı Öldürmek

Rüyada yılan görmek ve öldürmek rüya sahibinin düşmanlarından tamamen kurtulacağı şeklinde yorumlanabilir. Kişi hakkında kötü düşünen ve kişiye düşmanlık yapanların artık kendisine zarar veremeyeceği olarak tabir edilir. Kişi rüyasında gördüğü yakalamak için uğraşıyorsa düşmanını yenmek için çeşitli yollara başvuracak ve sonunda da başarılı olacaktır. Rüya sahibi geçim sıkıntısı içerisinde ise bu sıkıntıların dineceğine ve ferah bir döneme çıkacağı da yapılabilecek yorumlar içindedir.

Yatağın İçinde Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek düşmanı temsil ettiği için yılan eğer rüya sahibinin kendi evindeyse düşmanının yakın olduğu şeklinde yorumlanabilir. Rüyada yatakta yılan görmek pek de olumlu şekilde yorumlanmaz. Rüya sahibini yılanı kendi yatağında görüyorsa kendi ev halkının içinden ya da çok yakın dostlarından birinin kendisine düşmanlık ettiğine tanık olacaktır. Eğer rüyayı gören kişi evli ise eşiyle arasında problemler olabilir. Eşiyle yaşayacağı problemlerden biri de geçim sıkıntısı çekmek olabilir. Rüya sahibi bu durumlar için hazırlıklı olmalı ve başına gelebilecek herhangi bir olay için Allah’a sığınmalıdır. Rüyalarda görülenler bazen gelecekte olacak olanların habercisi olduğu gibi bazen de geçmişte yaşananlar hakkında olabilir. Eğer rüya sahibi böyle bir olayı daha önce yaşadıysa gelecek de aynısını yaşamayabilir.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Yılan Görmek neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Birden Çok Yılan Görmek

Rüya sahibi rüyasında pek çok yılan görebilir. Bu yılanlar bir arada duruyor da olabilir ayrı ayrı yerlerde farklı yılanlarda var olabilir. Rüyada çok yılan görmek rüya sahibinin çevresinde birden çok düşmanın ve problemin olduğuna işaret eder. Kişinin çevresini yılanlar sarmışsa bu durumda kişi çok yakınları tarafından birçok soruna maruz bırakılacak olabilir. Yılanların sayısı ve büyüklüğü önemlidir. Eğer;

  • Küçük küçük az yılan varsa bu kişinin ufak tefek sorunlarla uğraşacağı anlamına gelmektedir.
  • Küçük küçük ama az yılan varsa kişi başına gelen küçük problemleri kolaylıkla halledebilir.
  • Büyük ama çok sayıda yılan varsa rüya sahibinin etrafında kendisi hakkında kötülük yapabilecek pek çok düşman bulunduğuna işaret eder.
  • Büyük ama az sayıda yılan varsa rüya sahibinin çevresinde bulunan yakın dostları ya da ailesinden birinin ona düşmanlık beslediği şeklinde yorumlanabilir.

Evin İçinde Yılan Görmek

Rüyada evde yılan görmek rüya sahibi kişinin yakın çevresinden ya da aile içindeki bireylerden birinin kendisi hakkında kötülük düşündüğü anlamına gelebilmektedir.

Yılan Yuvası Görmek

Rüyada yılan yuvası görmek rüya sahibinin problemlerinin çıkış kaynağını bulacağına delalet edebilir. Yılan yuvasına giden kişi sorunlarıyla yüz yüze gelecek olabilir. Bu sorunları yaratan düşmanları ile birlikte görüşebilir. Eğer rüyada yuvaya çok sayıda yılan girip çıkıyorsa bu rüya sahibinin düşmanlarının rahatça etrafta dolaştığını simgeler. Ancak yuva boşsa ya da hiç yılan görünmüyorsa rüya sahibinin düşmanları kişinin boş bir zamanını bulmak için bekliyor olabilirler. Kişinin çevresini saran problem ve sıkıntıların altında bu düşmanlar çıkabilir. Aynı zamanda bir yılan yuvası görmek kişinin düşmanlarının bir aile olabileceği şeklinde de yorumlanabilmektedir.

Yılan Yakalamak görmenin tabiri için, Rüyada Yılan Yakalamak neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüya İçinde Yılan Tarafından Kovalanmak

Rüyada yılan kovalaması kişinin düşmanlarının devamlı etrafında dolaşan birileri olduğunu simgeler. Bu düşmanlar kötülük yapmak için rüya sahibi etrafındadırlar.

Yılan Saldırısına Uğramak

Rüyada yılan saldırısına uğramak kişinin beklemediği anda büyük bir problemle karşılaşacağı anlamına gelmektedir. Kişi beklemediği bir anda yani en savunmasız olduğu anda kendisini büyük bir sıkıntının içinde bulabilir. Bu sıkıntı insanlar arasındaki bir problemde olabilir maddi açıdan büyük bir geçim derdi de olabilir. Eğer rüyayı gören kişi evli ise bu problemin aile içine sıçrayarak daha da büyümesi söz konusu olabilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani