Rüyada “Rüyada Yetişememek” Görmek

Rüyada Yetişememek

Rüyada Yetişememek, endişeli ve telaşlı kişiler ile tabir edilmektedir. Rüyada yetişememek hayat ile ilgili duyulan kaygılar ile tabir edilmektedir. Rüyada yetişememek ve geç kalmak, hayırsız işlerden korunmak ile de yorumlanır. İslami olarak, bazı alimler şu yorumları yapmışlarıdır. Rüyasında sınava yetişemeyen kişiye yardım ettiği gören kişi, gerçek hayatında yapacağı bir yardım ile bir kişinin hayatını düzene sokar.

Rüyada Yetişememek İslami Anlamı

Rüyada yetişememek, Cafer-i Sadık (r.a) Rüyada bir yere geç kalmayı, hayatı ile meşgul olan, dünya telaşına düşmüş insan ile tabir etmiştir. İbni Sirin (r.a.) Rüyada yetişememeyi, çok çabalayan fakat zorluk içinde olan insan ile yorumlamıştır. Rüyada birilerine yetişememek, gerçekleşecek olan ayrılıkları delalet eder. Farklı olarakta, rüyada yetişememe korkusu yaşamak, başarısızlıktan korktuğu için hiçbir şeyi denemeyen insan ile tabir edilir.

Rüyada Uçağa Yetişememek

Rüyada başka birinin arabaya yetişemediğini görmek, çevredeki insanlara maddi zararlar vermek ile tabir edilir. Rüya sahibi, panikleri yüzünden çevresindeki insanlara sürekli maddi zararlar verir ve bu neden ile kimse tarafından yakınlık görmez.

Rüyada Yetişememe Korkusu

Rüyada yetişememe korkusu, birçok anlamda yorumlanmaktadır. Rüyasında yetişememe korkusu yaşayan kişi, sürekli endişe ve panik halinde olan kişidir. Rüyasında bir yerlere yetişememe korkusu yaşayan kişi, hayatındaki insanları çok seviyordur ve kaybetmek istemiyordur.

Rüyada Sınava Yetişememek

Rüyada sınava yetişememek, yapılan küçük hatalar yüzünden kaçırılan fırsatlar ile tabir edilir. Rüya sahibi, sınava yetişemediğini görüyor ise iş hayatında yükselişe geçemez. Aynı zamanda sınava yetişememek, girilen sınavlarda başarısız olmak ile yorumlanır. Rüyada başka birinin sınava yetişemediğini görmek, birilerine engel olmak ile yorumlanır.

Rüyada Otobüse Yetişememek

Rüyada otobüse yetişememek, şehir dışı yapılacak olan yolculuk ile tabir edilir. Rüyasında otobüse yetişemediğini gören kişinin, yapacağı yolculuk hayırsız olur. Rüyada otobüse yetişemeyen başka birini görmek, yolculuk esnasında tanışılacak, kötü niyetli insan olarak yorumlanır. Rüyada otobüse yetişememek, taşınma ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Namaza Yetişememek

Rüyada namaza yetişememek, Allah tarafından kabul edilmeyen bir günah işlemek ile yorumlanır. Rüyayı gören kişi, çok büyük bir günah işler ve tövbeleri kabul olmaz. Rüyada namaza yetişememek, dünya işleri ile meşgul olan kişiler ile de yorumlanmaktadır. Rüyada başka birinin namaza yetişemediğini görmek, başkasının günah işlemesine sebep olmak ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Düğüne Yetişememek

Rüyada düğüne yetişememek, güzel olan davetlere çağırılmamak ile yorumlanır. Rüyada kendi düğününe yetişemediğini gören kişi, evliliğinden dolayı mutluluk duymaz ve pişman olur. Rüyada başkasının düğününe yetişememek, birileri tarafından istenmemek ile yorumlanır. Rüyasında birilerinin düğüne yetişemediğini gören kişi, insanlara engel olacak işler yapar ve onların üzülmelerine neden olur.

Rüyada Arabaya Yetişememek

Rüyada arabaya yetişememek, mal kaybı yaşamak ile yorumlanır. Rüyada kendi arabasına yetişemediğini gören kişi, maddi kayıplar yaşar ve bu tamamen kendi telaşlarından kaynaklı olur. Rüyada başka birinin arabasına yetişemediğini gören kişi, hayatı boyunca araba sahibi olamaz.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani