Rüyada “Rüyada Yetimhane Görmek” Görmek

Rüyada Yetimhane Görmek

Rüyada Yetimhane görmek, rüyayı gören kişinin yakın çevresindeki dost görünümlü düşmanlarından kötülük göreceğine delalet eder. Rüyada yetimhanede çalışmak, rüya sahibinin yalnız kalması, zor duruma düşmesi ya da sıkıntı çekmesi olarak tabir edilir.

Rüyada Yetimhane Görmek İslami Anlamı

Rüyada yetimhane görmek, Dini açıdan rüya sahibinin sıkıntılardan kurtulmak için çabalaması gerektiği şeklinde açıklanır. Rüya alimlerinden Cafer-i Sadık (r.a) rüyada yetimhanede olmak ile ilgili olarak, zor duruma düşmeye ve iyi güne muhtaç kalmaya şeklinde yorumlamıştır.

Rüyada Yetimhane Ziyareti Görmek

Rüyada yetimhane ziyareti görmek, rüya sahibinin zor durumda olan kimselere edeceği yardıma delalet olur. Özellikle, rüya sahibinin yakın çevresinde bulunan bir akrabasına ya da büyüğüne el uzatması, onun dertlerini hafifletmesi şeklinde rüya açıklanır.

Rüyada Yetim Olduğunu Görmek

Rüyada yetim olduğunu görmek, rüya sahibinin hürmet ve saygı kaybetmesine, zor duruma düşmesine delalet eder. Kişinin yaptığı bir hatadan ötürü toplum ve yakın çevre tarafından dışlanmasına, kısmetinin engellenmesine tabir edilir.

Rüyada Yetime Sarılmak

Rüyada yetime sarılmak, özellikle rüyayı gören kişinin yakın çevresinden kimselere el uzatarak, kendi kısmetini de aralaması şeklinde rüya açıklanır. Zor duruma düşeni kurtarma, destek olma ve sıkıntıları için ona el uzatma anlamında rüya tabir edilir. Bu yardım elinden sonra rüya sahibi de hanesine huzur getirecek, yardımlarının karşılığını büyük rızk ile bulacaktır şeklinde rüya yorumlanır.

Rüyada Yetim Biriyle Evlenmek

Rüyada yetim biriyle evlenmek, rüya sahibinin hayırlı ve kısmeti bol bir işe girişeceğine delalet eder. Rüyada görüldüğü gibi bekar kişinin hayırlı bir kısmet bulmasına, evli olan kişinin ise kısa zamanda dileklerinin kabul olmasına yorumlanır.

Rüyada Yetim Kıza Bakmak

Rüyada yetim kıza bakmak, rüya sahibinin hayırlı bir işe ortaklık etmesine delalet eder. Özellikle, yapılan iyiliklerin yerini bulmasına, varsa kişinin günah ve haram işlerden uzaklaşmasına, düşmanlarını far ederek kötülüklerden uzak durmasına yorumlanır. Bu rüyadan sonra kişinin hanesinde huzurun ve dirliğin kuvvetli şekilde sağlanacağı delalet eder.

Rüyada Yetim Erkeğe Bakmak

Rüyada yetim erkeğe bakmak, yapılan işlerden büyük servet ya da kuvvet elde edilmesine yorumlanır. Özellikle, rüya sahibinin yeni başlangıçlar halinde devam ettiği tüm işlerinde dirlik ve düzenin kurulmasına, gücün elde edilmesine, düşmanlara karşı zafer sağlanmasına yorumlanır.

Rüyada Kimsesiz Çocuk Görmek

Rüyada kimsesiz çocuk görmek, rüya sahibinin bir an önce sıkıntılarından kurtulup, kazanca ve kısmete kavuşacağına delalet eder. Rüya sahibinin zor zamanlarını ve problemli günlerini de ifade etmektedir. Bu rüyadan sonra kişi, aradığı mutluluğu ve rızkı kısa zamanda bularak, hanesine dilekleri ile ilgili kısmetli haberler getirecektir şeklinde rüya yorumlanır.

Rüyada Kimsesiz Kalmak

Rüyada kimsesiz kalmak, rüyayı gören kimsenin sıkıntılarına derman bulamamasına, dertlerine ortak kimselere muhtaç olmasına delalet eder. Genel olarak rüya düşkün durumda kalmaya, zor durumlarda yalnızlığa yorumlanmaktadır. Kişinin manevi açıdan huzursuzluğunu da ifade eden bu rüya, sıkıntıların artacağına yorumlanmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Hamide dedi ki:

    Rüyamda ilk önce annesi babası sahip çıkmayıp sokağa atıyorlar bir kız çocuğunu biz alıp bakıyoruz bir süre sonra bakamayıp bizde yetimhaneye götürüyoruz orda fazlasıyla ağlaşıyoruz bizi bırakmak istemiyor. Ama sonunda alışıyor. Daha sonra da aynı şeyler bir erkek çocuğu için oluyor ve onu da bırakıp saatlerce ağlıyoruz. Çok kötü biseydi

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani