Rüyada “Rüyada Yeşil Soğan Görmek” Görmek

Rüyada Yeşil Soğan Görmek

Rüyada yeşil soğan görmek, rüyayı gören kişinin, hayatın ağırlığı altında ezileceğini, çok çalışacağını, büyük zorluklar yaşayacağını, alın teri dökerek hayatını kazanacağını gösterir. Rüyada yeşil soğan görmek, rüyayı gören kimsenin çok çetin bir hayat geçireceğini, sahip olacağı şeyleri bin bir zorlukla elde edeceğini gösterir.

Rüyada Yeşil Soğan Görmek İslami Anlamı

Rüyada yeşil soğan görmek, rahat yaşanacak bir yaşama, bedeli fazlası ile ödendikten sonra kavuşabileceğine işaret eder. İmam Nablusi (r.a) Hazretleri, rüyada görülen yeşil soğan, bin bir meşakkatle geçen hayatın sonunda refaha kavuşmaktır diye rivayet etmiştir.

Rüyada Yeşil Soğan Doğramak

Rüyada yeşil soğan doğramak, rüya sahibinin sağlıklı bir hayat sürdüreceğini, halinden memnun olacağını, tüm para sıkıntılarından kurtulacağını, refah, huzur, mutluluk dolu bir hayat sürdüreceğini gösterir. İş hayatında yabancılarla ortaklık yapacağına, ülke dışında da iş yapmaya başlayacağına işarettir.

Rüyada Soğan Cücüğü Görmek

Rüyada soğan cücüğü görmek, rüya sahibinin büyük kazançlara sahip olacağına, ticarette atacağı adımların, kendisi için çok güzel sonuçlar getireceğine işaret eder. Büyük kar elde edeceği yatırımlar yapacağına, yaptığı işler sayesinde hayatının çok güzel, zevkli geçeceğine delalet eder. Bulduğu rahatlık ve kolaylığı Allah’ın hikmetlerinden biri sayacağına yorumlanır.

Rüyada Taze Soğan Görmek

Rüyada taze soğan görmek, rüya sahibinin elde edeceği malı büyük zorluklar ve meşakkat ile kazanacağına, para kazanabilmek için çok uğraşacağına, rızkını bin bir zorluk ile elde edeceğine yorumlanır. Ekmeğini taştan çıkaracağına işarettir. Uzun zamandır canını sıkan şeylerin son bulacağına, çok güzel giden yaşantısını, daha da güzel yapabilmek için çevresindeki kişilerden yardım alacağına işarettir.

Rüyada Pişmiş Soğan Görmek

Rüyada pişmiş soğan görmek, rüya sahibinin bütün işlerinin yoluna gireceğine, kaybettiği mallarına yeniden kavuşacağına, ailesine bakarken hiç bir zorluk ile karşılaşmayacağına delalet eder. Ailesinin bütün ihtiyaçlarını büyük bir kolaylık ile sağlayacağına, yaşanan zorluk ve sıkıntıların çok kolay bir şekilde çözüleceğine işarettir.

Rüyada Soğan Kesmek

Rüyada soğan kesmek, rüya sahibinin çok büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağına, bütün hayallerinin yıkılacağına, yaşayacağı olayların kendisine büyük dert olacağına işarettir. Başarılarının her geçen gün katlanarak artacağına, maddi kazancını çok rahat yoldan elde edeceğine, banka hesaplarının katlanarak sürekli artacağına, hayallerine çok fazla kapıldığı için tüm gerçekliklerden uzaklaşacağına işaret eder.

Rüyada Yeşil Soğan Tarlası Görmek

Rüyada yeşil soğan tarlası görmek, rüyayı gören kişinin göreceği günlerin, her birinin bir diğerinden daha güzel olacağına yorumlanır. Hayırlı ve aydınlık bir hayat yaşayacağına, geçiminin çok rahat olacağına, sürekli sabit geliri olacağına delalettir. Etrafındaki sevdiği bütün kişiler ile çok güzel, neşeli, mutlu zamanlar geçireceğine, kısmet ve şansının çok açık olacağına yorumlanır.

Rüyada Soğan Zarı Görmek

Rüyada soğan zarı görmek, rüyayı gören kişinin, aile hayatında büyük sıkıntılar yaşayacağına, aile fertleri ile münakaşa edeceğine işarettir. Münakaşalar nedeni ile bu kişiler ile ters düşeceğine, yaşadığı sıkıntılar yüzünden moralinin çok bozulacağına, motivasyonunu kayıp edeceğine işaret eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani