Rüyada “Rüyada Yeşil Biber Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Yeşil Biber Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada yeşil biber görmek, sıkıntı, zorluk, borç, üzüntü, hastalıktır. Rüyada yeşil biber görmek, rüya sahibinin günlerini darlık içerisinde geçirmesi, çekilen yükün, işlerin ağırlaşması nedeni ile fazlalaşma göstermesidir. Para kazanma koşullarının ağırlaşması nedeni ile, rızkını çok daha zor koşullar altında kazanmasıdır.

Rüyada Yeşil Biber Görmek İslami Anlamı

İslamiyete göre ekmek parası kazanabilmek uğruna, kişinin gündüz gece demeden sürekli çalışmak zorunda kalmasıdır. Tüm bu zorlukların yanı sıra, çevresinin işgüzar kişiler tarafından sarılmasıdır. Bu kişilerin sürekli kişinin aleyhinde konuşarak, yalan yanlış konuşmalar ile sinirlerini bozmaktan başka bir işe yarama özelliklerinin olmamasıdır.

Rüyada Kuru Biber Görmek

Rüyada kuru biber görmek, ketum, ağzı sıkı birisi ile ortaklık kurmak, hiç kimseye duyurmadan işleri yürütmektir. Nazara inanma nedeniyle yapılan işlerin çevreye duyurulmaması, gizlice yürütülmesidir. Özel hayat ile ilgili çevreye en ufak bir şey bile sızdırılmaması, bu tarz konuşmaları yapmaktan hoşlanmama anlamındadır. Kişilerin örfe, görenek ve geleneklere düşkün olması, bu neden ile görücü usulü bir evlilik yapması, gelecekteki hayatlarını da gelenekler çerçevesinde, ailesi gibi sürdürmesidir.

Rüyada Sivri Biber Görmek

Rüyada sivri biber görmek, hiç beklenilmeyen birinden, akla hayale dahi gelmeyecek olan sözler duyulması, bu duyulan zehir zemberek sözler yüzünden, o kişi ile kavgaya tutuşmaktır. Aile içerisinde sürekli olarak kavga çıkması, aile bireylerinin hepsinin birbirlerine küsmesidir.

Rüyada Biber Yemek

Rüyada biber yemek, yanlış bir karar alınması, alınan bu yanlış karar neticesinde, başını duvarlara vuracak dereceye gelecek kadar üzülmek. Demoralize olmak, yıkılmak, perişan hissetmek.  Annesine çok düşkün bir erkek ile evlenmek, eşin çok alıngan olmasıdır.

Rüyada Biber Satmak

Rüyada biber satmak, sıkıntılardan kurtulmak, borçları ödemek, hastalık var ise şifa bulmak, rahata ermek, düze çıkmaktır. Uzun zaman alacak husumetler, çok sayıda düşman kazanmaktır. Kişinin kötü niyetli insanların ellerine verdiği kozlar sebebi ile, kendini savunabileceği hiçbir pozisyonunun kalmaması, küçük düşmesi, onurunun kırılmasıdır.

Rüyada Biber Almak

Rüyada biber almak, sıkıntılı günler ile karşılaşmak, evin içerisinde yokluk ve kıtlığa düşmek, iş hayatında kazancı düşmektir. Maddi sıkıntı baş göstermesi, geçim zorluğuna düşmek, yiyecek ekmeği düşünecek hale gelmektir. Bu zararlı kişilerin tekin olmayan kişiler olmaları, fitne ve fesattan başka marifetlerinin olmamasıdır. İmam Nablusi (r.a) Hazretleri, yeşil biber görmek, etrafta beceriksiz kişiler olacağına rivayet eder buyurur.

Rüyada Biber Ekmek

Rüyada biber ekmek, yeni bir iş için iş başvurusunda bulunmaktır. Bu işin hayırlara müjdeci olduğu bilinir.  Çok uzun yıllardır istenen, sürekli hayali kurulan eve kavuşmak, mutlu ve rahat bir hayat sürmektir.  Bekar bir kişinin görmesi durumunda, hiç bir şeyden memnun olmayan, devamlı şikayet halinde olan, sevgi göstermesini de bilmeyen eştir.

Rüyada Sarı Biber Görmek

Rüyada sarı biber görmek, rakipler karşısında zafer elde etmek, başarıların peş peşe gelmesidir. Evvelce verilen sözlerin hepsinin yerine getirilmesi, kendi işini kurmak, çok müjdeli bir haber almaktır. Büyük çalışmalar içerisinde bulunmak, para kazanmak adına çok iyi yollara girmek, planlara sadık kalınması durumunda, muhteşem olaylar ile karşılaşmak anlamındadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani