Rüyada “Rüyada Yer Görmek” Görmek

Rüyada Yer Görmek

Rüyada Yer Görmek, tebdili mekanda ferahlık vardır. Rüyada yer gören kimse, sözünün cisimleşmiş halinin kanıtıdır. Rüyada yer görmek, rüya sahibi yeni yerler keşfedip yeni kültürler tanıyarak bilgi birikimini arttırır.

Rüyada Yer Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a) buyurmuştur ki, rüyada yer görmek konaklamaya, yeni bir vilayette ikamet etmeye ve yerleşik bir düzene geçmeye işaret eder.

Rüyada Yer Süpürmek

Rüyada yer süpürmek başkasının emri altında çalışmaya, aşağılanmaya, hakir görülmeye, sinirlerin bozulmasına ve herkesten uzaklaşmaya delalettir. Rüyasında ne kadar süpürürse süpürsün yerlerin bir türlü temizlenmediğini gören kişi gerçek hayatında nafile çabalar içerisinde sürüklenir.

Rüyada Yer Silmek

Rüyada yer silmek uçak ile uzak bir yere gidip bir süre konaklamaya delalettir. Kan izleriyle dolu olan bir yeri büyük bir telaş ve panik ile sildiğini gören kişi bir suça istemeden de olsa ortaklık edip pişman olacağı işlere girer. Rüyasında ayak izlerini sildiğini gören kişi kendisini takip eden bir anı ya da karakterden mütemadiyen kurtulur.

Rüyada Yer Yıkamak

Rüyada yer yıkamak temiz bir başlangıç yapmak için yeni sözler vermeye, bu sözlerin tutulması için ekstra çaba harcamaya, sebat edildikten sonra yolun hayırlı bir şekilde tamamlanmasına işaret eder. Yer yıkarken terlediğini gören kişi alın terlerinin hakkını misli misli alacak demektir.

Rüyada Yer Sofrası Görmek

Rüyada yer sofrası görmek askerliğini tamamlamış bir arkadaşın çat kapı gelmesi ve eski günlerin yad edilmesi anlamlarına gelmektedir. Bununla beraber yer sofrası genel olarak nostalji ve geçmişe özlem manalarını da beraberinde getirir.

Rüyada Yer Fıstığı Görmek

Rüyada yer fıstığı görmek ekilen üründen bol ürün almaya, açılan bir dükkandan emeklerinin karşılığını misli misli görmeye delalettir. Özet olarak yer fıstığı hep iyi anılan bir rüya türü olarak bilinmektedir.

Rüyada Yer Yatağı Görmek

Rüyada yer yatağı görmek çok yakın bir zamanda kapının çalınması ve içeriye misafirlerin buyur edilmesi anlamlarına gelmektedir. Bununla birlikte bu misafirler son derece alicenap insanlar olup birkaç gün boyunca aile halkını şetaret içerisinde bırakarak keyifli anlar biriktirir. Yer yatağı aynı zamanda tembellik ve bir mühlet uyuşuk hissetme manalarına da gelir.

Rüyada Yer Elması Görmek

Rüyada yer elması görmek hem sürpriz hem de bir özel günde alınacak bir hediyeye delalettir. Bu hediye ile birlikte kişi aktif olarak hayatını değiştirecek ve yaşamına başka bir yön verecektir. Rüyada yer elmasının içinde hareket etmekte olan bir solucan gören kişi için tatlılıktan sonra acı dolu günler gelebilir.

Rüyada Tarihi Yer Görmek

Rüyada tarihi yer görmek gezginci ve keşfetmeyi seven ruhlar için özel yerlere gitmeye, ailecek ya da tek başına çıkılacak tatillerde yeni yerler keşfetmeye delalettir. Aynı zamanda rüyasında bir müze ya da bir mağara gören kişi geçmişteki anılardan birkaçını yeniden hatırlamaya başlayıp o günleri özlemeye başlayabilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani