Rüyada “Rüyada Yer Elması Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Yer Elması Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Yer Elması görmek, kazanç getirecek yeni işlere ve hali hazırdaki uğraşların da verimli olacağına işaret eder. Rüyada yer elması gören kimse, kişinin geçim sıkıntısından kurtulacağı, artık elinin bol para göreceği ve bundan sonra daha rahat bir yaşantısı olacağı manasına gelir. Rüyada yer elması görmek, borçların ödeneceği, fakirliğin sona ereceği ve kişinin zengin olma tahayyüllerinin gerçekleşeceği biçiminde tabir edilir.

Rüyada Yer Elması Görmek İslami Anlamı

Rüyada yer elması görmek, bazı rüya tabircileri yer elmasını tam tersi bir biçimde de yorumlamaktadır. Rüyada yer elması görmek, İmamı Nablusi (r.a)’ ye göre rüyayı deneyim eden kişinin çekeceği sıkıntıya yorulur.

Rüyada Yer Elması Yemek

Rüyada yer elması yemek, rüyayı deneyim eden kişi için oldukça sıkıntılı geçecek bir zamanın sinyallerini verdiği tarzında kabul edilir ve kişinin yaşamının çok verimsiz geçeceği bu sebeple de kendisinin yeteri kadar gayretli olamayacağı ve işlerini başkalarına kaptıracağı manasına gelir.

Rüyada Yer Elması Dikmek

Rüyada yer elması dikmek, rüyayı gören kişinin gelir elde edeceği bir iş için hazırlıkta olduğuna delalettir. Kişinin gireceği işte nereden başlaması gerektiğine özen göstermesi, rüya tabircileri tarafından dikkat edilmesi gereken bir nokta olarak vurgulanmıştır.

Rüyada Yer Elması Toplamak

Rüyada yer elması toplamak, rüyayı deneyimleyen kişinin geçim derdinde olmasına ve çalıştığının karşılığını almasına yorulur. Kişi çalıştığı ve gayret gösterdiği sürece hiçbir zaman geçim sıkıntısına düşmeyecek, ekmek kıtlığı yaşamayacak ve aç ya da açıkta kalmayacak şeklinde tabir olunur.

Rüyada Yer Elması Almak

Rüyada yer elması almak, rüyayı deneyim eden kişinin uğradığı maddi ve manevi kaybı bir an önce gidermek ve yeniden doğrulmak arzusu içerisinde olduğuna işaret eder. Kişi, toparlanma ve eski günlerine sahip olma isteği içerisinde olarak tabir edilir.

Rüyada Yer Elması Soymak

Rüyada yer elması soymak, rüyayı gören kişinin üzerine son dönemde atılan ölü toprağını kaldırması şeklinde yorumlanır. Bu kişi son zamanlarında kendisini bitkin ve halsiz bir ruhsal ve fiziksel durum içerisinde bulmuş olabilir, bu rüya ile birlikte bu durumun tersine döneceğine işaret edilir.

Rüyada Yer Elması Satmak

Rüyada yer elması satmak, rüyayı gören kişinin sahip olduğu bir gayrimenkulünü satışa çıkarmış olduğuna işarettir. Kişi maddi anlamda içerisinde bulunduğu bu zor dönemi geride bırakma çabasındadır ve elden çıkaracağı taşınmazının onu ferahlatacağına tabir edilir.

Rüyada Yer Elması Ekmek

Rüyada yer elması ekmek, rüyayı gören kişinin önünde güzel günleri getirecek bir uğraş içerisinde olduğu şeklinde yorumlanır. Bu durum sınava hazırlanan bir öğrenci için kazanacağı bölümle güzel bir geleceğe ulaşması veya ticaret yapan bir kişinin elindeki malı çok kazançlı bir şekilde satması biçiminde olaylar şeklinde düşünülebilir.

Rüyada Yer Elması Temizlemek

Rüyada yer elması temizlemek, rüyayı deneyim eden kişinin zihninde yer eden bir probleme ilişkin olumlu bir uğraş içerisinde olduğuna yorulur. Kişinin bu uğraşını sonuna kadar sürdürmesi gerektiğine tabir olunur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani