Rüyada “Rüyada Yenilmek” Görmek

Rüyada Yenilmek

Rüyada yenilmek, kimi zaman çok hayırlı kimi zamanda olumsuz olarak tabir olunur. Rüyada yenildiğini gören kişi karşısına çıkacak her türlü zorluk ve sıkıntıdan kurtulur. Her sorumluluğun ve yükün altından kalkar. Rüyada yenilmek iş hayatında sağlanacak başarılara ve mutluluğa da işarettir.

Rüyasında herhangi bir konuda mağlup olduğunu gören kişi aslında gerçek hayatta o işe karşı galip gelecek demektir. Rüyada yenilmek kişinin hayattaki bitmek tükenmek bilmeyen azmine, hırsına ve mücadelesine de yorumlanır.

Rüyada Yenilmek İslami Anlamı

Diyanetin yorumuna göre rüyada yenilmenin diğer anlamı ise bir konuda hayal kırıklığına uğramaktır. Manevi anlamda çok zor günler geçirmektir. Rüyayı gören hayatta her konuda mücadele veren, ancak bu sayede başarı kazanan kişidir. Rüyada yenilmek demek aynı zamanda kişinin sakin bir hayat sürmesi, yaşanacak huzurlu günler ve sorunlardan uzaklaşmak demektir.

Rüyasında yenildiğini gören kimse etrafında kendisini çekemeyen kişilerin baskısı altında kalır. Sıkıntılı günler geçirerek yalnızlık duygusuna kapılır. Yanlış ilişkiler ve münasebetler kurabilir. Rüyada yenilmenin dini yorumu, İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; rüyasında yenildiğini gören kişinin bahtı açıktır. Düşmanlarına karşı her zaman zafer kazanan kudret sahibi biridir.

Rüyada Düşmana Yenilmek

Rüyada düşmana yenilmek, rüya sahibinin bazı konularda bir takım işlerinin aksaması, kısa süreli moral bozuklukları ve maddi problemler yaşanmasına sebep olur. Aynı zamanda düşmana yenilmek, dostlar arasında olacak geçici kırgınlıklara da yorumlanır.

Rüyada Savaşta Mağlup Olmak

Rüyada savaşta mağlup olmak, hayırlı işlere yorulmaz. Rüyayı gören kişinin hayatında bazı şanssızlıklar yaşamasına, iş yaşamındaki bazı sıkıntılara işarettir. Etrafında kendisini çekemeyen insanların artması söz konusudur. Bu insanlara karşı çok dikkatli olmalı ve sırlarını açık etmemelidir. Aksi halde bunlardan ciddi zarar görecektir.

Rüyada Maçta Yenilmek

Rüyada maçta yenilmek, maddi olmasa da manevi anlamda kayıba uğramaya, psikolojik anlamda zor günler geçirmeye işarettir. Kişinin karşısına çıkan bazı fırsatları değerlendirememesi ya da yanlış değerlendirmesinden kaynaklı olarak yaşayacağı bazı sıkıntılara tabir olunur.

Rüyada Oyunda Yenilmek

Rüyada oyunda yenilmek, kişinin şans oyunları gibi işlere çok düşkün olması anlamına gelir. Buralardan gelecek olan paraya olan düşkünlüğü sebebiyle maddi anlamda zarar görme ihtimali vardır. Bu sebeple kişi buradan gelecek paralara ümit bağlamamalı, hakkı ile para kazanmaya çalışmalıdır.

Rüyada Güreşte Yenilmek

Rüyada güreşte yenilmek, çok zor olan bir işin üstesinden gelip bir başarı kazanmaya ve bu başarı sayesinde herkes tarafından takdir görmeye, nam kazanmaya işarettir. Kişinin azmi ve başarısı ona ömür boyu yetecek nimeti sağlayacaktır.

Rüyada Yenildiğini Görmek

Rüyada yenildiğini görmek, birkaç anlama sahiptir. Bazı yorumculara göre kişinin dünyadaki malının az ancak ömrünün uzun olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre ise mutlu bir haber almak demektir. Kimilerine göre ise rüyada yenildiğini görmek bir sağlık sorunu yaşamak ve tedavi sürecine girmek demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani