Rüyada “Rüyada Yenidünya Görmek” Görmek

Rüyada Yenidünya Görmek

Rüyada Yenidünya görmek, hak yolunda ilerlemeye, yüce gönüllü olmaya, temiz ve iyi düşünceli insan olmaya, dünyevi alemde iyi amellerinin olmasına, güzel ahlaklı olmasına ve gönlünün temiz olmasına alamet eder. Rüyada yenidünya gören kimse, rüyayı görenin eli bol ve hayırsever bir kimse olduğunun göstergesidir. Rüyada yenidünya görmek, herkese karşı cömert davranması ve çevresindekiler tarafından sevilmesi ve onların duaları ile korunmasına işaret eder.

Rüyada Yenidünya Görmek İslami Anlamı

İslam alimlerinin genel olarak söyledikleri doğrultusunda rüyada yenidünya görmek yorumuna bütün olarak değil, parça parça olarak her bir anlamının araştırılması gerektiğinden bahsetmişlerdir. Cafer-i Sadık (r.a), bu rüya yorumunun durumlarını; rüyada yenidünya yemek, rüyada yenidünya toplamak, rüyada yenidünya almak vb… olarak bakılıp açıklanması gerektiğinden bahseder. Kirmani (r.a), bu rüyayı görenin öteki alemde ruhu huzura ereceğinden bahsetmiştir. İmam Nablusi (r.a), rüya sahibinin hak yoluna ulaşıp kalbi temiz olarak gideceğinden söz etmiştir.

Rüyada Yenidünya Yemek

Rüyada yenidünya yemek, kişinin rızkının artıp kazançlı çıkacağına yorulmakta’dır. İşlerinin düzenli bir şekilde devam edip kendisinin zengin olacağı yatırımlara el atmasına işaret eder. Dünya malına oldukça büyük bir şekilde sahip olacak olup çok güçlü olacağına rivayet edilir.

Rüyada Yenidünya Toplamak

Rüyada yenidünya toplamak, geçmişte yapmış olduğu yatırımlardan nihayetinde sonuca varacağına, dünya malına konacağına ve çalışmalarının karşılığında bundan meyvesini oldukça fazla alacağına delalet eder. Kişinin hayatında huzur dolu günler bekleyecek olup refahı artacaktır.

Rüyada Yenidünya Almak

Rüyada yenidünya almak, kişi yatırım yapacak olup bundan zenginlik elde edeceğinin göstergesidir. Rüyasında yenidünya alan kişi lüks mallar elde edecek olup bu malları ileride yatırıma dönüştürecektir.

Rüyada Yenidünya Bahçesi Görmek

Rüyada yenidünya bahçesi görmek, kişinin çok zengin olacağına ve zenginlikten elde ettiği gelir ile lüks bir ev alacağına işaret eder. Dünya malına istediği an ve istediği yerde konacak olup, bolluk ve bereket dolu hayatın başlayacağına işarettir. Hiçbir zaman rızkı eksik olmayacaktır.

Rüyada Yenidünya Ağacı Görmek

Rüyada yenidünya ağacı görmek, kişinin karşısına yeni fırsatlar çıkacak olup yeni işler bulacağına, elde edecek gelir sayesinde yeni kapıların açılacağına işaret eder. Yaşamış olduğu gelir sıkıntısı yüzünden artık fakirlikten kurtulacağının bir göstergesidir.

Rüyada Yenidünya Çekirdeği Görmek

Rüyada yenidünya çekirdeği görmek, kişi farklı yerlere seyahat edecek olup; iş seyahatleri, tatil vb… gittiği yerlerde de işler yapacağını rivayet eder.

Rüyada Yenidünya Meyvesi Görmek

Rüyada yenidünya meyvesi görmek, kişinin kalbinin temiz olduğuna, imanlı ve merhamet dolu insan olduğuna işaret eder. İnsanlara karşı alçak gönüllü yaklaşır ve onları kırmadan, güzel sözler ile konuştuğunu delalet eder. Rüyayı gören kişi insanların her zaman yanında olup, onların acısını paylaşır.

Rüyada Malta Eriği Görmek

Rüyada malta eriği görmek, kişinin sağlıklı olacağına, neşeli ve mutlu olacağını işaret eder. Çok uzun zamandır söyleyemediği şeyi nihayet söyleyecek olup bundan kurtulacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani