Rüyada “Rüyada Yeni Görmek” Görmek

Rüyada Yeni Görmek

Rüyada Yeni görmek, hayırlara vesile eder. Rüyada yeni gören kimse, kişinin, aile, iş ya da özel hayatında yaşayacağı farklı olaylara yorumlanır. Rüyada yeni görmek, aynı zamanda bu rüya, olabilecek değişikliklere de işaret eder.

Rüyada Yeni Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (ra) demiştir ki; rüyada yeni görmek, hayırlı ve sevindirici olaylara delalet eder. Ticarette elde edilebilecek kar anlamına gelir. Diğer bir yorumu ile rüyada yeni görmek, rüyayı gören kişinin, alacağı kararlara tabir edilir. Rüyayı gören kişinin, yeni bir sosyal ortam edineceğine de değerlendirilir.

Rüyada Yeni Ev Görmek

Rüyada yeni ev görmek, taşınmakla yorumlanır. Kişinin, yeni bir eve taşınması anlamına gelir. Bazı alimlere göre, hane içinde güzel, mutlu olayların yaşanacağına, ağız tadının yerine geleceğine delalet eder. Bu rüya, başka bir şehre taşınmak ya da seyahat etmek anlamlarına da gelir.

Rüyada Yeni Kıyafet Görmek

Rüyada yeni kıyafet görmek, sahip olunan mal ya da mülkte artış olacağına, yeni mal ve mülk edinmeye tabir edilir. Kirmani (ra) yorumu ile bu rüya, kişinin hayatının düzene gireceği anlamına gelir.

Rüyada Yeni Eşya Görmek

Rüyada yeni eşya görmek, hane içinde yaşanacak değişimlere işaret eder. Hane içindeki maddi sorunların aşılacağına, aile bireyleri arasındaki tüm sürtüşmelerin tatlıya bağlanacağına ve hane içinde düzenin sağlanacağına tabir edilir.

Rüyada Yeni Araba Görmek

Rüyada yeni araba görmek, seyahat etmek, çıkılacak bir yol ile yorumlanır. Bazı alimlerin yorumu ile kişinin, iş ve mesleki hayatında yeni atılımlar yapacağına, kararlar alıp uygulayacağına delalet eder.

Rüyada Yeni Telefon Görmek

Rüyada yeni telefon görmek, uzun zamandır beklenen bir haberin alınacağı ve mutlu olunacağı anlamı taşır. Özel hayatta sevilen insandan güzel sözler duymaya ve yeni teklifler almaya delalet eder. Sevilen insanlarla haberleşmek ve keyiflenmek ile de yorumlanır.

Rüyada Yeni İş Görmek

Rüyada yeni iş görmek, hayırlara vesile eder. Bu rüya, iş hayatı ile ilgilidir. Ticari, iş ve mesleki hayatta iyi yerlere gelmeye, başarı elde etmeye, bir adım ileri gitmeye ve statü sahibi olmaya tabir edilir. İşsiz olanlar için yeni bir iş, iş kurmak isteyenler için ise yakalanacak bir fırsat anlamına gelir. Okul hayatı için mezuniyet anlamına gelir.

Rüyada Yeni Elbise Görmek

Rüyada yeni elbise görmek, rüyayı gören kişinin yeni bakış açıları geliştirmesi, belli konular üzerinde yeni kararlar almak anlamına gelir. İbni Sirin(ra) demiştir ki; bu rüyayı gören kişi, ruhen iyileşir ve huzur duyar. Bu rüya, istenen bir mala sahip olunacağına da işaret eder.

Rüyada Yeni Doğmuş Bebek Görmek

Rüyada yeni doğmuş bebek görmek, kişinin, doğru yolda yürüdüğüne, dürüstlüğüne ve masumiyetine delalet eder. Hastalıklar şifa bulacağına, sıkıntıların sona ereceğine, maddi sorunların çözüme kavuşacağına delalet eder. İmam Nablusi (ra) demiştir ki; bu rüyayı gören kişi hayırlı bir yuva kurar. Bazı alimlere göre, hayırlı bir evlat sahibi olmak ile tabir edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani