Rüyada “Rüyada Yeni Doğan Bebek Görmek” Görmek

Rüyada Yeni Doğan Bebek Görmek

Rüyada yeni doğan bebek görmek, rüya yorumcularına göre anlamı iyi olmayan rüyalardan biridir. Rüyada yeni doğan bebek gören kimse, yeni bir sıkıntı ile karşılaşılacağına gelir. Rüyayı gören kişi bebeğin büyüklüğüne ve görünüşüne oranla bir sıkıntı ile karşılaşır.

Rüyada yeni doğan bebek görmek, bebek büyük ise daha büyük bir sıkıntı, bebek küçük ve güzel ise ufak bir sıkıntının ardından yaşanacak güzel günler anlamına gelmektedir.

Rüyada Yeni Doğan Bebek Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a) demiştir ki “rüyasında yeni doğmuş bebek gören dara düşer. Dara düşen kişi Allah’a sığınmalı ve ondan yardım istemelidir.” Demiştir. Bazı İslam yorumcularına göre ise bebek görmek gören hamile ise bebeğinin yakın zamanda dünyaya geleceği anlamına gelmektedir. Yine bebeğin sağlıklı olmasına göre rüyayı gören hamile kadının bebeği de sağlıklı olarak dünyaya gelir.

Rüyada Yeni Doğan Bebeğin Göbeğini Kesmek

Rüyada yeni doğan bebeğin göbeğini kesmek bir sıkıntı yaşanacağına fakat sıkıntının bir süre sonra kolayca atlatılacağına ve huzurlu günler yaşanacağına gelir. Bazı dini alimler bu rüyayı sıkıntı olarak yorumlamaz. Onlara göre bu rüya yakın zamanda alınacak müjdeli bir haberin ardından büyük bir servete konmak anlamına gelmektedir. Bu rüya İslami yorumcular tarafından da sıkıntı olarak yorumlanır. Fakat göbeğin kesilmesi sıkıntının bir süre sonra rahatça ortadan kalkacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Yeni Doğan Bebeğin Ağzından Kan Gelmesi

Rüyada yeni doğan bebeğin ağzından kan gelmesi sıkıntılı günlerin yakında olduğu anlamına gelmekte olup acı sözler duyulacağını ve bu nedenle de büyük üzüntü yaşanacağına gelmektedir. Kişi yakın çevresini oldukça üzecek bazı hatalı davranışlar sergiler ve bu nedenle de büyük sözler ve hakaretler işitir. Bu rüya yorumu güzel olmayan rüyalardandır.

Rüyada Yeni Doğan Bebeğe İsim Vermek

Rüyada yeni doğan bebeğe isim vermek rüyayı gören kişinin büyük bir sıkıntısı olacağına ve bu sıkıntının herkes tarafından duyulacağına yorumlanır. İslami yorumculara göre bu rüya ile bir hatalı davranış ya da ayıp ayyuka çıkar ve insanlar arasında konuşulmaya başlanır. Bazı alimlere göre ise olduğu gibi çıkar. Yakınlarda bir çocuk doğar ve o çocuğa rüyadaki isim verilmelidir.

Rüyada Yeni Doğmuş Bebeğin Dişinin Çıktığını Görmek

Rüyada yeni doğmuş bebeğin dişinin çıktığını görmek iyi değildir. Kişinin çok kısa bir süre içinde başına büyük bir bela gelir ve bu bela kısa sürede büyür. Bu rüya sıkıntının birden bire büyük boyutlara geleceği ve içinden çıkılmaz bir hal alacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Yeni Doğan Bebeğin Anne Demesi

Rüyada yeni doğan bebeğin anne demesi yakın zamanda dert ve keder çekileceği fakat bu derdin de çözümünün kendiliğinden ortaya çıkacağı anlamına gelir.

Rüyada Yeni Doğan Bebeğin Baba Demesi

Rüyada yeni doğan bebeğin baba demesi rüyayı görenin sıkıntısının ortaya çıkacağı ve bu sıkıntının giderilmesi için babasından ya da bir büyüğünden yardım alması anlamına gelmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani