Rüyada “Rüyada Yengeyi Hamile Görmek” Görmek

Rüyada Yengeyi Hamile Görmek

Rüyada Yengeyi Hamile görmek, genellikle hayırlıdır. Ancak rüyanın görülme durumuna göre de değişir. Rüyada yengesini hamile görmek, kimi zaman aile ya da akrabalar arasında yaşanacak bazı huzursuzluklara işarettir. Rüyada yengenin hamile kalması, bu huzursuzluklar genellikle mal mülk paylaşımı gibi durumlardan kaynaklanabilir.

Rüyada yengenin hamile olduğunu duymak, kişinin bu gerginlikler yüzünden biraz sıkıntılı günler geçireceğine, tadının kaçacağına, psikolojik olarak etkileneceğine işarettir. Yengeyi hamile görmek maddi sıkıntıların habercisi olabilir. Kişinin bir borcu varsa bunu ödemekte zorlanması ya da kendisine yardım edecek kimse bulamaması, bu sebeple zora girmesi olarak tabir olunur.

Rüyada Yengeyi Hamile Görmek İslami Anlamı

Rüyada yengeyi hamile görmek, kimi zaman da bekar kimseler için evliliği işarettir. Evli kimseler için ise sevindirici bir bebek haberi ile tabir olunur. Rüyada yengeyi hamile görmenin psikolojik yorumu ise kişinin bazı şeylere özlem duyması, bir takım isteklerini gerçekleşmesinden kaynaklı yaşadığı üzüntü ile yorumlanabilir. Rüyada yengeyi hamile görmenin dini yorumu, İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; insanlar tarafından takdir almak, mal mülk kazanmak ile tabir olunur.

Rüyada Hamile Yengeyle Konuşmak

Rüyada hamile yengeyle konuşmak, huzursuzluğa, gıybet, fitne ve fesata işarettir. Kişinin istemeyeceği sözler duyması, bundan ötürü sinirlerin bozulması ile açıklanabilir. Bu rüya bazen de kişinin yakını tarafından bir sırrının ifşa edilmesi ve bu yüzden zor durum yaşamak ile tabir olunur.

Rüyada Yengenin Doğum Yapması

Rüyada yengenin doğum yapması, rüya sahibinin eşi tarafından akrabaları ile yaşayacağı huzursuzluk ve sıkıntılar ile yorumlanabilir. Ancak doğum yapılması ile huzursuzluktan kurtulması Bu sorunun çözümlenmesi ile açıklanabilir.

Rüyada Yengenin Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada yengenin hamile olduğunu görmek, akrabalar arasındaki tatsız durumun bir müddet daha sürmesi kişiye sıkıntı vermesi ortalığın biraz daha karışması anlamına gelir.

Rüyada Eşinin Yengesini Hamile Görmek

Rüyada eşinin yengesini hamile görmek, eşiyle ilgili olan bir durumdan ötürü sıkıntı yaşayacak olan rüya sahibi kimse, bu durumu düzeltmek için çaba gösterecek, ancak bir müddet daha bu durumun içerisinde yer alacak demektir.

Rüyada Yengesini Hamile Görmek

Rüyada yengesini hamile görmek, mal mülk elde etmeye, yüksekte kazançlar sağlamaya ve iş yerindeki mertebede yükselmeye tabir olunur. Özellikle maddi anlamda şanslı bir döneme girmeye, atılım yapılan her işte başarılı olunmaya ve bundan ötürü huzurlu günler geçirmeye işarettir.

Rüyada Amca Karısını Hamile Görmek

Rüyada amca karısını hamile görmek, bir konuda ihanete uğramaya, hayal kırıklığı yaşamaya, biraz zor günler geçirmeye işarettir. Kişinin sabrı ile bu durumları atlatması mümkündür.

Rüyada Dayının Karısını Hamile Görmek

Rüyada dayının karısını hamile görmek, geçmişte lüks etmiş olan bir rahatsızlığın tekrardan gündeme gelerek çözüm bulması ve şifalanmak ile tabir olunur. Kişi bu sebepten çok mutlu olacak, sağlıklı günler geçirecektir. Şayet rüya sahibi sağlıklı ise yakınından birinin rahatsızlığı geçecek, şifa alınacak ve güzel günler yaşanacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani