Rüyada “Rüyada Yengeç Görmek” Görmek

Rüyada Yengeç Görmek

Rüyada Yengeç görmek, kişilerin hayatında bir süre karmaşalar ve belirsizlikler yaşanacak olduğunu gösterir. Rüyada yengeç gören kimse, yaşanacak olan kafa karışıklıklarına işarettir. Rüyada yengeç görmek, özel hayatı da etkileyip evlilikte ya da ilişkilerde çatışmalar ve fikir ayrılıklarının yaşanmasına neden olacaktır.

Rüyada Yengeç Görmek İslami Anlamı

Rüyada yengeç görmek, aynı zamanda kişinin zengin olmasına ve kazançlarının çok artmasına da yorumlanır. Bu rüya ile kimseye inanmayan hırslı ve cimri biri olunduğuna ya da olunacağına da tabir edilmektedir. Bu rüya ile ilgili Kirmani (r.a) şöyle buyurmuştur; rüyada yengeç görmek himmeti büyük, sert tabiatlı kimseye işarettir.

Rüyada Yengeç Öldürmek

Rüyada yengeç öldürmek, kem gözlü ve kıskanç olan kişilerin bertaraf edilmesi anlamına gelmektedir. Bu rüya kişilerin düşmanlarına karşı ezici bir üstünlük sağlaması anlamında da yorumlanır.

Rüyada Yengeç Yemek

Rüyada yengeç yemek, çetin ve zor yollardan ve sıkıntılardan geçmekte olan kişilerim refaha ulaşacağını belirtmektedir. Sıkıntılı zamanlardan geçen kişilerin sabır etmeleri sonucu rahata kavuşacak olmaları bir diğer tabirdir.

Rüyada Yengeç Isırması

Rüyada yengeç ısırması, kişilerin yengeç burcu olan arkadaşlarından, yakınından ya da sevdiklerinden bir kötülük göreceklerine işaret eder. Bu kişilerin yengeç burcu olan kimseler ile bulunan tüm bağının kopacağı anlamına gelir.

Rüyada Yengeç Tutmak

Rüyada yengeç tutmak, rüyayı gören kimsenin sonraları çok pişman olacağı ve başını çok ağrıtacak kıskanç, kem gözlü ve kötü huylara sahip kimseler ile arkadaşlık kuracağı olarak yorumlanır.

Rüyada Yengeç Yakalamak

Rüyada yengeç yakalamak, bir tanıdığın ya da arkadaşın yalanını yüzüne vurmak, onları doğru yola getirmek ve iyi bir ders vermek demektir. Başkasının yanlışlarından faydalanmayan ancak onları doğru yola itmek için çaba sarf eden kişilerin arkadaş ve dostlarının hatalarına çözüm bulmak için çaba harcayacağı bu rüyanın bir başka yorumlanmış şeklidir.

Rüyada Yengeç Eti Yemek

Rüyada yengeç eti yemek, çevresinde güçlü ve söz sahibi biri ile tanışılacağını ve bu kişiden iş yaşantısına dair önemli bilgilerin alınmasıyla başarılı bir iş hayatının geçirilmesini işaret eder. Bu sayede tanıştıkları kişiden bilgiler edine rüya sahibi daha mantıklı ve güçlü adımlar atarak başarıya ulaşacaktır.

Rüyada Yengeç Sevmek

Rüyada yengeç sevmek, fikir ayrılığı yaşanan kişiyle her ne kadar anlaşmazlık ve kavga yaşansa da yine bir ortak nokta bulup anlaşılacağını ifade eder. Bu rüya saldırgan birini sakinleştirmek, yıpratıcı bir süreçten geçen kişilere destek olmak, onları doğru yola itmek ve onları inançları uğruna savaşmaları gerektiğine ikna etmek gibi durumları da rüyayı gören kişiye anlatmaktadır.

Rüyada Yengeç Yuvası Görmek

Rüyada yenge yuvası görmek, yalan sözlere inanarak mal kaybedilmesi, kandırılmak, üzüntüye ve pişmanlığa kapılmak olarak tabir edilir. Rüyasında yengeç yuvası görmüş olan birinin, eğitim hayatında sıkıntılar yaşanacak ancak bu sıkıntılar kısa bir süre sonunda tamamen ortadan kalkarak eğitimin problemsiz olarak devam edecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani