Rüyada “Rüyada Yemiş Görmek” Görmek

Rüyada Yemiş Görmek

Rüyada Yemiş Görmek, iyiye yorumlanır. Rüyada yemiş gören kimse, Allah’ın sunduğu her türlü nimetten faydalanılacağına ve berekete işarettir. Rüyada yemiş görmek, rüyayı gören kişinin bolluk içinde bir yaşam süreceğine ve sıkıntılarından kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada Yemiş Görmek İslami Anlamı

Kirmani(r.a.)’ya göre rüyada yemiş görmek kişinin hem maddi, hem de mali olarak işlerinin düzeleceğine ve rahat bir yaşam süreceğine delalettir.

Rüyada Yemiş Yemek

Rüyada yemiş yemek, rüya sahibinin iyi niyetli kimselerin hayır duasını alacağına işarettir. Rüya sahibi iyi işlerde bulunacak ve etrafındaki kimselere fayda sağlayacaktır. Rüyasında yemiş yediğini gören kişi başarılı bir yaşam sürecek ve mutlu olacaktır. Beklediği olumlu gelişmeler yaşanmaya başlayacak ve beklenmedik fırsatlar yakalayacaktır.

Rüyada Yemiş Toplamak

Rüyada yemiş toplamak, acıların geride kalacağına ve güzel günlerin başlayacağına işarettir. Rüya sahibinin zorlu ve sıkıntılı yaşamı bitecek, güzel ve bereket dolu bir hayatı başlayacaktır. Rüyayı gören kişi sabrının ve emeklerinin faydasını görecek, bunların meyvelerini toplamaya başlayacaktır. Dilenen ve hayalini kurulan hayata kavuşulacağına işarettir.

Rüyada Yemiş Ağacı Görmek

Rüyada yemiş ağacı görmek, yüksek mertebede olmasına rağmen gönlü bol kalmış bir insana delalettir. Özü sözü bir ve yardımsever kişiye işaret eder. Geçmişte zor günler yaşamış, ama büyük bir mertebeye ulaşmış, buna rağmen geçmişini silip atmamış mübarek insanı gösterir. Rüya sahibinin çektiği zorlukların mükafatını alacağına delalet eder.

Rüyada Yemiş Yaprağı Görmek

Rüyada yemiş yaprağı görmek, rüya sahibinin hiç beklemediği olaylar yaşayacağına ve bu sebepten derin bir üzüntü yaşayacağına işarettir. Ayrıca yemiş yaprağı gören kişinin bir mala sahip olacağına ve planını yaptığı işte başarı yakalayacağına da delalettir. Rüyasında yemiş yaprağı gören kişi etrafındaki insanlara faydalı işler yapan birine işarettir.

Rüyada Kabuklu Yemiş Görmek

Rüyada kabuklu yemiş görmek, rüya sahibinin emellerine ulaşmak üzere olduğunu ancak açılması gereken küçük bir engelin varlığına delalettir. Ayrıca rüya sahibinin etrafındaki iyi niyetli ve yardımsever insanlara da işarettir. Rüya sahibi pek çok dost biriktirmiş ve onlardan yardım görmesinin zamanı gelmiştir.

Rüyada Taze Yemiş Görmek

Rüyada taze yemiş görmek, rüya sahibinin etrafındaki kötü niyetli insanlardan kurtulacağı anlamını taşır. Rüyayı gören kişi fitne ve fesatlık ile beslenen insanlardan teker teker uzaklaşır ve rahat bir nefes alır.

Rüyada Karayemiş Görmek

Rüyada karayemiş görmek, mevkide yükselmeye geçileceğine, paranın, malın ve mülkün artacağına işarettir. Meslek hayatında başarılı, etrafında sevilip sayılan mevki sahibi insana delalettir. Keyfin artacağını ve yaşamın her zamankinden çok daha iyi bir yere geleceğini gösterir.

Rüyada Yeşil Yemiş Görmek

Rüyada yeşil yemiş görmek, akıl karışıklığına yorumlanır. Ayrıca rüya sahibi ona zarar verecek kişi ve olaylar içinde bulunmuş, bu nedenle de kayıplar vermek üzeredir. Ayrıca ayrılık ve fesat eşe de yorumlanmaktadır. Aile hayatında huzursuzluğun olduğunu, iş hayatının bozulacağını ve çevrede bulunan kötü niyetli insanları gösterir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani