Rüyada “Rüyada Yemek Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Yemek Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Yemek görmek, olumlu yorumlanır ve hayırlara vesile eder. Rüyada yemek gören kimse, rüyayı gören kişinin, nasip ve kısmetlere delalet eder. Rüyada yemek görmek, üzüntü ve sıkıntıların biteceğine, iyilik ve hayır bulunacağına tabir edilir.

Rüyada Yemek Görmek İslami Anlamı

Kirmani (ra) buyurmuştur ki; rüyada yemek görmek, geçim bolluğuna ve ağız tadına tabir edilir. Mutluluk ve esenlik verecek gelişmeler ve olaylara yorumlanır.

Rüyada Yemek Yapmak

Rüyada yemek yapmak, aile içinde ve akrabalar arasında var olan bütün geçimsizliklerin biteceğine, varsa küslük ve kırgınlıkların son bulacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin, alın teri ile helal rızık elde edeceğine, bol kazanç elde etmeye tabir edilir. Güzel olaylar anlamına da gelir.

Rüyada Yemek Pişirmek

Rüyada yemek pişirmek, bir iş ya da proje için yapılan çalışmaların iyi sonuçlar vereceğine, kişinin yüzünün güleceğine işaret eder.

Rüyada Yemek Yedirmek

Rüyada yemek yedirmek, hayırlara vesile eder. Cafer-i Sadık (ra) demiştir ki; bu rüyayı gören kişi, aile ve yakın çevresi için iyilikler yapacak ve sevap işleyecektir.

Rüyada Yemek Yakmak

Rüyada yemek yakmak, aile ve hane içinde bir takım sorunların tamamen ortadan kalkacağına ve huzur bulunacağına yorumlanır. Diğer bir anlamı ile pişmanlık yaşanacak bazı hatalar yapmaya ya da sözler söylemeye tabir edilir. Bazı alimlere göre iş hayatında bir takım aksilikler olabileceğine yorumlanır.

Rüyada Yemek Yemek

Rüyada yemek yemek, deyim yerinde ise kişinin nasiplerinin ayağına geleceğine işaret eder. Ele geçecek bir miktar para ya da bir mal ile de yorumlanır. Kişinin iş ya da ticari hayatında çok iyi yerlere geleceğine, kazancının artacağına ve gelir de yükselişe delalet eder.

Rüyada Sofrada Yemek Görmek

Rüyada sofrada yemek görmek, geçim sıkıntısının son bulacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin, cebinin bol para göreceğine işaret eder. Varsa borçlar ödenecek ya da alacaklar tahsil edilecek demektir. Hane içinde refahlık, esenlik ve ferahlık yaşanacak güzel günler anlamına gelir. Yeni bir iş alanında faaliyet göstermeye ve kazanç elde etmeye yorumlanır.

Rüyada Biriyle Yemek Yemek

Rüyada biriyle yemek yemek, iş ve ticari hayatta bir kimse ile iş ortaklığı yapmaya ve bu ortaklıktan kişilerin menfaat göreceğine tabir edilir. Kirmani(ra ) demiştir ki; bu rüyayı gören kişi, hayırlı işler yapacak ve hem kendisine hem de çevresine hayrı dokunacaktır. Diğer bir anlamı ise yakın çevreden bir insana yapılacak büyük bir yardıma delalet eder. Aynı zamanda ailenin kalabalıklaşacağı anlamına da gelir.

Rüyada Etli Yemek Görmek

Rüyada etli yemek görmek, berekette artış ve bolluk olarak tabir edilir. İslami yorumu ile bu rüya, kişinin, satın alım gücünün artacağına ve gönlünce para harcayacağına tabir edilir. Bu rüya, bazı alimlere göre, çocuk sahibi olmak ile yorumlanır. Özel hayatta sevilen kişi ile mutlu bir yuva kurmak anlamına gelir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani