Rüyada “Rüyada Yem Görmek” Görmek

Rüyada Yem Görmek

Rüyada Yem görmek, rüyayı gören kişinin kısmetinin açılmasına işaret eder. Rüyada yem gören kimse, hanesine bolluk ve bereket gelmesine tabir edilir. Rüyada yem görmek, Dini açıdan rüyada yem görmek hanede bolluk, bereket ve nasibe delalet eder.

Rüyada Yem Görmek İslami Anlamı

Rüya alimlerinden olan İmam Nablusi (r.a) bu rüyayı hayırlı kısmete, helal lokmaya, hanede birlik ve kuvvete yorumlamıştır.

Rüyada Yem Atmak

Rüyada yem atmak, rüyayı gören kişinin çevresinde bir kimseye yardımcı olarak kendi nasibini de artırmasına delalet eder. Özellikle, yardıma muhtaç olana yardım etmeye, zor durumda olan kişiyi zor günlerden kurtarmaya yorumlanır. Yapılan yardımların karşılık bularak rüyayı gören kişinin de hanesinde bereketi artırmasına tabir edilir.

Rüyada Yem Satmak

Rüyada yem satmak, rüyayı gören kişinin bir anda büyük sevinç yaşamasına tabir edilir. Özellikle, kişinin ummadığı bir kişiden alacağı güzel haberlere, kötü gibi görünen olayların bir anda daha kısmetli bir hal almasına delalet eder. Kişinin nasibinin artması şeklinde de yorumlanabilir.

Rüyada Yem Vermek

Rüyada yem vermek, rüya sahibinin çevresine hayırlı işler yapmasına delalet eder. Kişi yaptığı işlerle kendisinin olduğu kadar çevresinin de kısmetini açmasına, hanesine bolluk getirmesine yorumlanır. Rüya alimleri bu rüyayı haneden bir kimsenin hayırlı bir evlilik yapmasına da yorumlamıştır.

Rüyada Çuvalla Yem Görmek

Rüyada çuvalla yem görmek, rüyayı gören kişinin tüm sıkıntılarından kurtularak hayırlı ve maddi açıdan bolluk getiren bir işe başlamasına yorumlanır. Kişi yeni bir iş değişikliği ya da yatırım yapacaksa yaptığı işlerden büyük gelir sağlamasına tabir edilir.

Rüyada Tavuk Yemi Görmek

Rüyada tavuk yemi görmek, rüya sahibinin uzun zamandır beklediği bir kişinin ya da bir haberin haneye ulaşmasına delalet eder. Uzakta yaşayan bir hane bireyinin geri dönmesi, küslüklerin bitmesi ya da istediği mutlu bir haberin kendisine ulaşması şeklinde rüya yorumlanabilir.

Rüyada Kuş Yemi Görmek

Rüyada kuşyemi görmek, küçük küçük gelen kısmetlerin bir anda büyümesine yorumlanır. Maddi yönden sıkıntı içerisinde olan kişilerin işlerinde başarı göstererek, maddi gelirlerini yükseltmesine, çabaları sonrasında kazançlarını bir anda artırmasına yorumlanır. Ayrıca, kişinin aza kanaat etmesine, böylece büyük kazanç sağlamasına da tabir edilir.

Rüyada Balık Yemi Görmek

Rüyada balık yemi görmek, büyük nasibe ve kazanca yorumlanır. Özellikle, hanesinde sıkıntı içerisinde olan kişilerin büyük bir feraha ermesine, kısa zamanda hanelerinde rahatlık oluşmasına delalet eder. Ayrıca, maddi açıdan da kişinin büyük bir kazanca el atmasına yorumlanır. Bazı rüya alimlerinin yorumuna göre bu rüya haneye ulaşan bir miras olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Hayvanlara Yem Vermek

Rüyada hayvanlara yem vermek, rüyayı gören kişinin yaptığı bir işten büyük sevap kazanmasına ve hanesinde bereketin artmasına tabir edilir. Ayrıca, kişinin yaptığı işlerden dolayı çevresi tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olmasına delalet eder. Ayrıca, rüya sahibinin hayırseverliği sayesinde kendi hanesinde de gelirini artırmasına, huzurlu bir hane sağlamasına yorumlanabilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani