Rüyada “Rüyada Yeğen Görmek” Görmek

Rüyada Yeğen Görmek

Rüyada yeğen görmek, kişi için genellikle olumlu yorumlar yapılmaktadır. Rüyada yeğen görmek, büyük sevinç, ruhen rahatlık, aşırı mutluluk demektir. Rüyada yeğen görmek, umutların tükendiği, hiç bir çabanın kar etmediği bir dönem ortaya çıkan nasiptir.

Rüya sahibine öz güven katacağı gelecekle alakalı daha emin adımlar ile ilerleyeceği, ailesinde olan problemlerin biteceğine işaret eder. Kişinin kendine olan inancı sayesinde birçok zor işin üstesinden gelecektir.

Rüyada Yeğen Görmek İslami Anlamı

İslam alimleri rüyasında yeğen gören kişiye şöyle yorumlar yapmıştır;

İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor; maddi ve manevi anlamda feraha ve huzura ermektir. Manevi olarak annesine ve babasına itaat ederek ailesi ile ilişkilerinin düzeleceğine, maddi olarak hayırlı bir mesleğe sahip olacağı ifade edilir.

Kirmani (r.a) yorumu; Mutluluk ve huzurun bir anda geleceği, sabır ile zorlukların aşılacağı, geçim dertlerinin biteceği, zengin olunacağı ve hayırlı bir hayat sürülmesi anlamlarına gelmektedir.

Rüyada Yeğenle Konuşmak

Rüyada yeğenle konuşmak, bol ve bereketli bir şekilde kazanılan paranın hayırlı bir şekilde harcandığını göstermektedir. Alın teri ve hak ile elde edilen büyük kazançlardan yetimlere verilmesi gerektiği, akrabaya yardım edilmesi, kazanılan paranın harcanmasından büyük bir zevk almak şeklinde tabir edilmiştir.

Rüyada Yeğenleri Görmek

Rüyada yeğenleri görmek, baht, şans açıklığı demektir. Yapılan işlerde başarıya ulaşılacağını, uzun uğraşlar verilen emeklerin sonucunda karşılık alınacağı, çok çalışılan bir sınavdan muvaffak olmak olarak ifade edilir. Rüya sahibinin çocuklarından yüzünün güleceği vatana ve millete hayırlı evlatlar sahip olunması olarak bilinir.

Rüyada Yeğen Öpmek

Rüyada yeğen öpmek, helal ve bol rızk anlamlarına gelmektir. Meslek olarak daha yüksek bir yere terfi edileceği, maaşta zam olarak bilinir. Okulu biten çocuğun güzel bir işe gireceği, kız evladın hayırlı bir kısmetle evleneceği yönünde yorumlar getirilmiştir. Ailede her hangi birinde olan hastalığın iyileşeceği demektir.

Rüyada Yeğenin Öldüğünü Görmek

Rüyada yeğenin öldüğünü görmek, rüya sahibinin maddi olarak sıkıntılar yaşayacağı, işten ayrılacağı, bazı ruhsal problemler yaşanacağına delalet etmektedir. Bundan dolayı kişinin daha dikkatli olmasına, günah işlememeye, yetimlere sadaka vermesi gerekmektedir.

Rüyada Yeğen İle Sevişmek

Rüyada yeğen ile sevişmek, genel olarak iyi yorumlanır. Rüya sahibin kendisinden yardım bekleyen birilerine yardım edeceği, başkalarına faydası olacağı, parasının zekat ve sadakasının hayırlı yere gideceği, kazancının helal ve daha hayırlı olacağı yönünde tabir edilmiştir.

Rüyada Erkek Yeğen Görmek

Rüyada erkek yeğen görmek, mesleğinde başarılı olunacağı, daha yüksek yerlere terfi edilmektir. Bol kazanç, mutluluk ve huzur olarak nitelendirilir. İşi olmayan bir kimse ise rüya sahibinin hayırlı bir işe gireceği şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Kız Yeğen Görmek

Rüyada kız yeğen görmek, rüya sahibinin hayırlı bir kısmetle evleneceği çok mutlu olmasıdır. Gönlüne, mantığına uyum sağlayan bir eş olarak nitelendirilir. Eşinden yana yüzünün güleceği, sağlıklı ve hayırlı evlatlarının olacağı olarak ifade edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani